Gemeenteberichten plus Si Paspoort of ID-kaart verlengen? Maak op tijd een afspraak! gemeente Schiedam Bestuursvergadering ROGplus Afscheid Andries Sebel 8 MEI 2013 - PAGINA 1 In de maand mei is het altijd druk in het Klant Contact Centrum. Velen willen nu het vakantieseizoen begint een nieuw paspoort of nieuwe identiteitskaart (ID-kaart) aan vragen. We roepen daarom iedereen op om op tijd een afspraak te maken. Langskomen aan de balie? Sinds 1 januari kunt u in het Ktant Contact Centrum van de gemeente Schiedam alleen nog maar langs komen met een afspraak. We helpen u snel en vakkundig, waarbij we streven naar een maximale wachttijd van 5 minuten. Maak een afspraak via www.schiedam.nl of telefonisch via 14 010. Drukte in mei Mei is vanwege het begin van het vakantie seizoen altijd een drukke maand in het Klant Contact Centrum. Zorg daarom dat u op tijd een afspraak maakt via www.schiedam.nl. Alleen dan weet u zeker dat u dat u ruim voor u op vakantie gaat het benodigde reisdocument in huis heeft. Makkelijk, snel en korting via www.schiedam.nl Op onze website kunt u ook terecht om al lerlei zaken makkelijk en snel te regelen. Denk hierbij bijvoorbeeld aan het doorgeven van een verhuizing of het aanvragen van een uittreksel uit de gemeentelijke basisadministratie. Het loont zelfs om dit laatste zelf via de website te regelen, want dan bent u 3,65 goedkoper uit dan aan de balie! Donderdag 16 mei om 15.30 vergadert het bestuur van het Gemeenschappelijk Orgaan van ROGplus Nieuwe Waterweg Noord in het stadhuis van Vlaardingen, Markt 11. U kunt deze vergadering bijwonen, ^anaf 8 mei kunt u de vergaderstukken inzien bij het secretariaat van ROGplus, Uiverlaan 20b te Maassluis. In verband met Hemelvaart en Pinkstéren is ROGplus donderdag 9, vrijdag 10 en maandag 20 mei gesloten. Agenda Vergadering Raadscommissie Bestuursvergadering ROGplus Wijkoverleg Zuid Wijkoverleg Centrum Wijkoverleg Spaland-Sveaparken Groen Wiekend UIT DE PORTEFEUILLE VAN. Mevrouw Blokland - Van Wieringen werd op zaterdag 27 april 102 jaar. Burgemeester Lamers bracht namens het gemeentebestuur de felicita ties aan haar over in haar woning in Zorgcentrum Frangois Haverschmidt. Mevrouw Blokland deelde veel herinneringen met de burgemeester over de vele jaren dat zij samen met haar man in de binnenvaart werkte. Het was een prettig bezoek met een feestelijk tintje. n Op 27 april vond op het Stadserf het Street'20 Cricketevenement plaats. Dit evenement markeerde de aftrap van het cricketseizoen en Schiedam Gricketstad, een titel die Schiedam sinds dit jaar draagt. Wethouder Gouweleeuw (Sport en Recreatie) verrichtte, ten overstaan van meer dan 100 aanwezigen, de officiële opening van het seizoen door de eerste bal te slaan. Dit evenement kwam tot stand door samenwerking tus sen cricketvereniging Excelsior '20, Hermes D.V.S., KNCB (Koninklijke Nederlandse Cricket Bond) en de gemeente Schiedam. Zaterdag 27 april nam de gemeente Schie dam na dertig jaar af scheid van vrijwilliger Andries Sebel. Andries begon in '83 bij de kin- derinstuif op het Bach- plein. In '87 werd hij gevraagd de trimactivi- teit vanuit Klaverstede over te nemen; tot zijn afscheid zette Andries de trimparcoursen uit en coördineerde hij alles rondom de activiteit. Ook de Bevrijdingsloop van Wageningen naar Schie dam in 2005 en'2010 - ruim 100 kilometer - waren memorabele gebeur tenissen. Samen met zijn vróuw was Andries de spil van deze enorme organisatie. De gemeente bedankt Andries voor zijn tomeloze inzet! Datum Locatie Tijd 14 mei Aleidazaal, Stadskantoor, Stadserf 1 19.30 - 22.00 uur 16 mei Stadhuis Vlaardingen, Markt 11 15.30 -17.30 uur 13 mei Bewonersvereniging Schiedam Zuid, Leliestraat 10 19.30 - 22.00 uur 14 mei Grote Kerk, Lange Kerkstraat, ingang tuinzijde 20.00 - 22.30 uur 16 mei 't Schepphuis, Dorpsstraat 17 19.30 - 22.00 uur 11 mei Verschillende locaties Schiedam 13.00 - 24.00 uur Lees Gemeenteberichten ook online

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 17