m Mededelingen en bekendmakingen gemeente Schiedam de data en informatie die bij de officiële bekendmakingen op www.schiedam.nl/bekendmakingen staan. Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1, Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl e. contact@schiedam.nl 1.14 010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 - 17.00 uur divan 8.30-12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel APV Ontheffing geluid Burgemeester en wethouders van Schiedam hebben, naar aanleiding van de aanvraag voor een APV-ontheffing geluid die zij op 7 maart 2013 ontvingen in verband met de uit te voeren werkzaamheden (o.a. heien) op Rijksweg A4 ter hoogte van Schiedam, op 3 mei 2013 besloten om, gelet op de artikel 4:6 van de Schiedamse APV, de onthef fing te verlenen voor bouwlawaai voor zover dat op grond van 8:4 van het bouwbesluit nodig is voor de periode van 3 maanden vanaf 3 mei 2013. Dit besluit treedt in werking met ingang van de dag na bekendmaking. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer J. van der Vlist (juridisch beleidsadviseur) van de afdeling Integrale Veilig heid, team Handhaving via telefoonnummer 14 010. Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-) stukken meer informatie krijgen in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.3 Bouwen wonen Onttrekkingsvergunningen Schiedam kent sinds 1 april 2008 een vergunningensysteem voor het onttrekken van woonruimte. Hiervan is sprake indien woonruimte (een woning, kamers of delen van een woning) door afzonderlijke huishoudens wordt bewoond. Eigenaren van kamerver huurpanden en particulieren die één of meer kamers verhuren zijn verplicht over een zogenaamde onttrekkingsvergynning te beschikken. Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-)stukken meer informatie krijgen in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1. Verleende onttrekkingsvergunning: Verzonden 26-4-2013: Vlaardingerdijk 159, 3117 EJ, voor het omzetten van een zelf standige woonruimte in vier (4) onzelfstandige woonruimten met totaal vier (4) slaap plaatsen.3 Voorontwerp-bestemmingsplan Binnenstad Burgemeester en wethouders van Schiedam maken ingevolge het bepaalde in artikel 1.3.1 van het Besluit ruimtelijke ordening bekend dat het bestemmingsplan 'Binnen stad 2014' wordt voorbereid. Het voorontwerp van het bestemmingsplan ligt vanaf 9 mei 2013 voor zes weken ter inzage voor inspraak. De indicatieve begrenzing van het bestemmingsplan is als volgt: vanaf de hoofdbrug in het zuiden de Nieuwe Haven, een klein deel van de oostzijde van de Westerhaven, de noordoostzijde van de Warande, de St. Liduinastraat-, de Nieuwe Haven, (de buitenzijde van) de Noordvest-gracht, met inbegrip van de oostzijde aan de Noordvestsingel, de Schie, de Emmastraat, de Singel, de achterkanten van de percelen aan de Broersvest, de Koemarkt, de buitenzijde van de Buitenhaven tot aan de hoofdbrug. Het plangebied 'Binnenstad 2014' omvat een groter gebied dan alleen het beschermd stadsgezicht. Zo zijn vanwege de functionele en ruimtelijke relaties met het beschermd stadsgezicht ook de zuidwestzijde van de Warande, het Stadserf en de overzijde van de Broersvest in dit plan opgenomen. Het voorontwerp-bestemmingsplan ligt ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1. De reacties welke in het kader van de inspraak worden ontvangen worden betrokken op het ontwerp-bestemmingsplan. Indieners van een inspraakreactie zullëh hierover schriftelijk worden geïnformeerd. Het in voorbereiding zijnde bestemmingsplan zal in de tweede helft van 2013 als ontwerp ter inzage worden gelegd. Daarbij wordt een ieder in de gelegenheid gesteld zienswijzen in te dienen tegen het bestemmingsplan. Er zullen informatiebijeenkomsten worden georganiseerd waarbij gebruikers en omwo- nenden van het plangebied betrokken gaan worden. Dit doen wij om tijdig een beeld te krijgen van de wensen en behoeften van bewoners, gebruikers en omwonenden van het plangebied en om deze, waar mogelijk, mee te nemen in de verdere procedure tot vaststelling van het bestemmingsplan. (|55|) Omgevingsvergunning Omgevingsrecht Aanvragen Borodinlaan; met de activiteiten boüwen en werk of werkzaamheden uitvoeren, het plaatsen van een telecömhuisje, binnengekomen op 26 april 2013. Delflandseweg; met de activiteiten kappen, bouwen en werk of werkzaamheden uitvoeren, het plaatsen van een telecömhuisje en het kappen van drie bomen, bin nengekomen op 26 april 2013. Doctor Kuijperlaan; met de activiteiten bouwen en werk of werkzaamheden uitvoe ren, het plaatsen van een telecömhuisje, binnengekomen op 26 april 2013. Fazantlaan 52, 3121 XC; met de activiteit bouwen, het plaatsen van een schoorsteen pijp aan de achterzijde van de woning, binnengekomen op. 24 april 2013. Hogebanweg 23A, 3112 CB; met de activiteit bouwen, het aanbrengen van kopge- velbeplating, binnengekomen op 26 april 2013. Stadhouderslaan; met de activiteiten'kappen, bouwen en werk of werkzaamheden uitvoeren, het plaatsen van een telecömhuisje en het kappen van twee bomen en rooien van struiken, binnengekomen op 26 april 2013. Van Beverenstraat 2B, 3117 KV; met de activiteit bouwen, het realiseren van aan moderne hobby ruimte, binnengekomen op 25 april 2013. Verleende vergunningen Reguliere procedure Admiraal Trompstraat 2, 3115 HH; met de activiteit bouwen, het verplaatsen van een portaalkraan, verleend op 29 april 2013.3 Admiraal Trompstraat 2, 3115 HH; met de activiteit bouwen, het uitbreiden van een luifel, verleend op 29 april 2013.3 Botter 37, 3123 BC; met de activiteit bouwen, het wijzigen van de raamkozijnen aan de voorgevel, verleend op 29 april 2013.3 Oranjeburgh kavel 50 en 51met de activiteit bouwen, het bouwen van een woning verleend op 29 april 2013.3 Rijnstraat 39B, 3114 SR; met de activiteiten bouwen en afwijken van bestemmings plan, verleend op 29 april 2013.3 Vlaardingerdijk 363, 3115 ZA; met de activiteiten bouwen, kappen, reclame en afwij ken van bestemmingsplan, het slopen en herbouwen van een tankstation, verleend op 29 april 2013,3 Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met dé gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergünning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo- nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen Lees de officiële bekendmakingen op binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten" verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. 53*

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 20