Dieet Pro groeit binnen een jaar uit tot mega succes bankstel BURCHYHJUYS Kom naar de Burcntnuys VOORUW I Landal! Landal West Terschelling 2,5 zitsbank J Rinus Relaxfauteuil Noa 3 www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 8 mei 2013 35 Klik&Win ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Dieet Pro is in zeer korte tijd een van de meest succesvolle producten geworden in drogisterijen en gezondheidswinkels. In minder dan een jaar tijd heeft het product meer dan 800 verkooppunten gekregen en sinds kort is het ook in het buitenland verkrijgbaar. Bij winkelketen De Tuinen, met 116 vestigingen, was Dieet Pro zelfs het meest succesvolle product van afgelopen jaar. EENVOUDIG TOEPASBAAR IN EEN DRUK GEZINSLEVEN Ook in DA Drogisterijen is Dieet Pro een enorm succes. Gert Ritskes van DA Dro gisterij Ritskes in IJmuiden vertelt: "Zoveel vraag naar één product heb ik nog nooit gehad. We hebben inmid dels meer dan 5.000 potten verkocht en de reacties die we krijgen zijn lovend." Het geheim van Dieet Pro Het succes van Dieet Pro is te danken aan de unieke samenstelling van het pro duct en het gemak ervan. Dieet Pro bevat 79 kcal per shake, en is bijna 100% vrij van koolhydraten, vet en suiker. Ook uniek is het gebruik van een speciaal soort langzaam verteerbaar eiwit, genaamd micellar ca seïne gecombineerd met L- carnitine. Hiermee is Dieet Pro niet te vergelijken met andere shakes die vaak het goedkopere soja eiwit bevat ten en vol zitten met suiker of maltodextrine. kan gemengd worden met water, melk of yoghurt maar ook bijvoorbeeld met. Opti- mel zonder suiker. Je combineert dagelijks twee shakes Dieet Pro met je da gelijkse voeding. Hierdoor is het zeer eenvoudig toe te passen in een druk dagelijks gezinsleven. Bij verkooppun ten zijn gratis weekmenu's verkrijgbaar met hierin een voorbeeld voedingsschema voor zeven dagen. Dit sche ma is ook te downloaden op www.dieetpro.nl Dieet Pro is verkrijgbaar in de smaken aardbei, banaan, chocolade en vanille. Het Een flinke hamburger bevat al snel zo'n 700 kcal, een piz za zelfs zo'n 960 kcal. Dieet Pro bevat 79 kcal per shake en minder dan één gram koolhydraten vet en suiker. NIEUW OP DE WADDEN In de luwte van het bos bij het gezellige dorp West-Ter schelling, ligt het nieuwe Landal West Terschelling. In het voorjaar van 2013 Öpende het vakantieverblijf zijn deuren. De moderne appartementen kenmerken zich, naast hun unieke lo catie, door luxe en comfort. Het vormt een ideale uit valsbasis voor uitstapjes, fietstochten en wandelingen over het eiland. Het complex bestaat uit 79 appartementen in 2-, 4- en 6-persoons uitvoeringen. De appartementen zijn cen traal gelegen, aan de rand van bos en duin en op korte afstand van de Waddenzee. De nieuwe accommodaties vormen een waardevolle aanvulling op het aanbod van Landal GreenParks op het eiland; Landal Schut- tersbos en Landal Résidence Aanbieding Een pot Dieet Pro van 500 gram bevat 22 doseringen en kost 29,90. De tijdelij ke aanbieding van 2 potten voor 49,90 gratis shaker t.w.v. 4,95 is verkrijgbaar op www.dieetpro.nl, bij alle vestigingen van De Tuinen, DA Drogisterijen, DIO dro gisterijen en de Vitaminstore en bij de betere drogisterijen en gezondheidswinkels. Terschelling. De twaalf gezellige dorpjes zijn nooit ver weg en fietsend door de bossen rijdt u zo naar het 30 km lange Noord zeestrand. U wandelt vanuit uw appartement binnen vijf minuten naar het karakteris tieke dorpje West-Terschel ling met gezellige terrasjes, cafés en restaurants. Wist u overigens dat de haven van West-Terschelling de enige natuurlijke baai van Neder land is en gelijk een van de mooiste van Europa. Als dat niet het unieke eilandgevoel Reserveer uw verblijf Wilt u genieten van een vakantie in een prachtig appartement op het nieuwe Landal West Terschelling? Reserveer uw verblijf via O www.landal.nl Het splinternieuwe Landal West Terschelling. In stof vanaf In leder vanaf 1250.- AANTREKKEUJKE *Geldt niet vo°^ aanbiedingen KWALITEIT IN MAATWERK Met zithoogte op maat Met instelbare zitdiepte d.m.v. schuifzitting In verschillende rughoogten In leder vanaf 2299. Stof en leer naar keuze. Nb in stof vanaf In stof vanaf do. 9 mei Hemelvaartsdag zijn wij niet geopend WOONBOULEVARD BARENDRECHT Escudostraat 7 I 2991 XV Barendrecht I 010-456 69 99 I www.burchthuys.nl Kijk voor showmodellen op onze website!

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 35