O Mededelingen en bekendmakingen gemeente Schiedam ef. JT P— Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl e. contact@schiedam.nl 1.14 010 f. (010) 473 70 21 - Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 -17.00 uur divan 8.30-12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel Elke woensdag publiceert de gemeente Schiedam in dit huis-aan-huisblad de wettelijk verplichte bekendmakingen, zoals het afgeven van omgevingsvergunningen, informatie over beleidsregels, enzovoorts. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet worden uitgegaan van de data en informatie die bij de officiële bekendmakingen op www.schiedam.nl/bekendmakingen staan. Bouwen wonen Inloopavonden bestemmingsplan Binnenstad 2014 Dinsdag 23 april 2013 heeft het college van burgemeester en wethouders van Schie dam het voorontwerp bestemmingsplan vastgesteld. Om omwonenden' en andere belangstellenden al in een vroeg stadium kennis te laten nemen van het bestemmings plan ligt het voorontwerp bestemmingsplan sinds 9 mei voor een periode van zes weken voor inspraak ter inzage. Dit is een extra mogelijkheid om het plan in te zien en te bestuderen. De formele procedure om tot een nieuw bestemmingsplan te komen, wordt in het derde kwartaal van 2013 doorlopen; op dat moment kunnen desgewenst zienswijzen worden ingediend. In mei en juni vinden twee inloopavonden plaats waar belangstellenden eventuele vragen over het voorontwerp bestemmingsplan kunnen stellen. Deze bijeenkomsten vinden plaats op donderdag 30 mei en 6 juni van 18.00 tot 21.00 ugr in de Cornells Hargazaal. Wie de bijeenkomsten niet kan bezoeken, kan contact opnemen met mevrouw Ramlal, juridisch adviseur ruimtelijke ontwikkeling, via contact@schiedam.nl of telefonisch via 14 010. Horeca evenementen Parckhoeve Rijnmond BV. De aangevraagde openingstijden van het horecabedrijf zijn van zondag tot en met donderdag van 08.00 tot 01.00 uur en vrijdag en zaterdag van 08.00 tot 02.00 uur. Het aangevraagde terras zal worden geplaatst achter het pand (aan de waterkant) en bestaan uit 35 tafels en 140 stoelen en voor het pand (4 picknicktafels). De aangevraagde openingstijden voor het terras zijn van zondag tot en met zaterdag van 08.00 tot 01.00 uur. De exploitatiewijze betreft geen wijziging van eerdere exploitaties in het horecabedrijf gevestigd of) voornoemd adres. Vanaf 15 mei ligt de aanvraag 1 week ter inzage in het Klant Contact Centrum (Om gevingsloket), Stadserf 1. Gedurende deze periode bestaat voor belanghebbenden de mogelijkheid mondelinge of schriftelijke zienswijzen over de aanvraag naar voren te brengen. Milieu Evenementenvergunning Mgr. Nolenslaan, braderie; bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd voor het organiseren van een braderie op de Mgr. Nolenslaan op woensdag 28 augustus van 09.00 tot 17.00 uur. Van 15 tot en met 29 mei ligt een afschrift van deze aanvraag ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevings loket), Stadserf A. Gedurende de genoemde periode kunnen belanghebbenden over de aanvraag hun zienswijze naar voren brengen. Stadserf, Kinderfestival; bij de burgemeester van Schiedam is "een vergunning aan gevraagd voor het organiseren van een kinderfestival op het Stadserf op zaterdag 15 juni 2013 van 10.00 tot 18.00 uur. Van 15 tot en met 29 mei ligt een afschrift van deze aanvraag ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1. Gedurende de genoemde periode kunnen belanghebbenden over de aanvraag hun zienswijze naar voren brengen. Maasboulevard 20, Circus Herman Renz; bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd voor het organiseren van diverse circusvoorstellingen door Circus Herman Renz op de Maasboulevard op 20 en 21 augustus. Van 15 tot en met 29 mei ligt een afschrift van deze aanvraag ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1. Gedurende de genoemde periode kunnen belangheb benden over de aanvraag hun zienswijze naar voren brengen. Exploitatievergunning Parckhoeve Rijnmond BV, Prinses Beatrixpark 1, 3121 KJ; op grond van artikel 2:28 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam is bij de burgemeester eén vergunning aangevraagd (exploitatievergunning) ten behoeve van de vestiging van Wet bodembescherming Westmolenstraat 16-22, Elzensteeg, 3111 BE; burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van de melding op grond van artikel 28 van de Wet bodembescherming voor de locatie Westmolenstraat 16- 22/Elzensteeg van Arcadis met het verzoek in te stemmen met een saneringsplan, hebben besloten op grond van artikel 40, lid 2 Wbb in te stemmen met het sanerings plan bodemsanering Westmolenstraat/Elzensteeg te Schiedam van 25 januari 2013 met kenmerk 076899891:A en het addendum daarop van 6 maart 2013 met ken merk B03031.000670.0100, beide opgesteld door Arcadis. De beschikking ligt vanaf 15 mei gedurende 6 weken ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevings- loket), Stadserf 1." Omgevingsvergunning Omgevingsrecht Aanvragen Mgr. Nolenslaan 201, 3118 EA; met de activiteit bouwen, het vervangen van de kozijnen, binnengekomen op 6 mei 2013. Project Houthaven (Zwartewaalsestraat, Hellevoetsestraat en Nieuwe Maasstraat); met de activiteit bouwen, het bouwen van 60 woningen, binnengekomen op 2 mei 2013. Verleende vergunningen Reguliere procedure 's-Gravelandseweg (tussen Zwaluwlaan en Van Doornestraat); met de activiteit kap pen, het kappen van 44 bomen, verleend op 8 mei 2013. Er wordt een herplantplicht opgelegd van 96 bomen, waarvan 49 knotwilgen.3 Fokkerstraat 476, 3125 BE; met de activiteit bouwen, het plaatsen van terrein afscheidingen, verleend op 8 mei 2013.3 Glazenierstraat 27, 3123 ED; met de activiteit bouwen, het plaatsen van een dak kapel, verleend'op 7 mei 2013.3 Oranjeburgh Kavel 35; met de activiteit bouwen, het bouwen van een woning, verleend op 7 mei 2013.3 Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een' besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) 1 waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het. besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam), In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 300.7 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen Lees de officiële bekendmakingen op binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten ■verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 24