Gemeenteberichten Mededelingen en bekendmakingen vervolg EXECUTIE-VERKOOP! MEER DAN 3000 VLOERKLEDEN HUH F-y-1 gemeente Schiedam Verkeer, parkeren vervoer Alle Perzen voor een fractie van de normale waarde! S.S.G. SHIPPING SERVICES B.V. - 8 MEI 2013-PAGINA 5 {£■■5) Vervolg omgevingsvergunningen Ontwerp omgevingsvergunning 'Leiding over Noord' Burgemeester en wethouders van de gemeënte Schiedam maken ingevolge het be paalde in artikel 3.10 van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht juncto artikel 3:12 van de Algemene wet bestuursrecht en artikel 6.14 van het Besluit omgevingsrecht bekend dat met ingang van 16 mei 2013 de ontwerp omgevingsvergunning voor de aanleg van de warmwaterleiding 'Leiding over Noord' ter inzage ligt. De omgevingsver gunning is gevraagd voor het uitvoeren van een werk, geen bouwwerk zijnde, of van werkzaamheden (artikel 2.1eerste lid, sub b van de Wabo) en het handelen in strijd met de regels van het-bestemmingsplan (artikel 2.1, eerste lid, sub c juncto artikel 2.12, eerste lid, sub a, onder 3 van de Wabo). Door Eneco is een omgevingsvergunning gevraagd voor de aanleg van (het Schie- damse deel) van de 'Leiding over Noord'. De leiding voorziet in het transport van warm water van de AVR Rozenburg naar de EON-centrale aan de Galileïstraat te Rotterdam. Het tracé van de warmtetransportleiding loopt via de Hargalaan en de Sporthalstraat, waar deze de A20 kruist. Het tracé komt aansluitend parallel aan de A20 te liggen (Hazepad, Nieuwpoortweg, Bokelweg) waarna net voor de gemeentegrens met Rot terdam de .A20 weer wordt gekruist en via de Hogebanweg in Rotterdam doorloopt. Het project is in strijd met de ter plaatse geldende bestemmingsplannen. De gemeenteraad van Schiedam heeft op 28 juni 2012 een (ontwerp)verklaring van geen bedenkingen verleend voor de aanleg van ondergrondse buisleidingen voor het vervoer van warm water. Het ontwerp van de omgevingsvergunning, de ruimtelijke onderbouwing, de verklaring van geen bedenkingen en andere op de procedure betrekking hebbende stukken lig gen vanaf 16 mei 2013 gedurende zes weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.1 Overig Kadernota Handhaving Omgevingsrecht Gemeente Schiedam 2013-2017 Het college heeft in haar vergadering van 23 april 2013 de Kadernota Handhaving Om gevingsrecht Gemeente Schiedam 2013-2017 vastgesteld. Met deze nota legt de ge meente Schiedam de uitgangspunten, prioriteiten en het ambitieniveau van handhaving vast op het gebied van onder andere bouwen, brandveiligheid, ruimtelijke ordening, milieu en kamerverhuur. De Kadernota treedt in werking een dag na publicatie in het Nieuwe Stadsblad. De Kadernota ligt ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omge vingsloket) gedurende een termijn van zes weken na de dag van deze bekendmaking. Aanwijzing en opheffing gehandicaptenparkeerplaats Lekstraat, in de directe omgeving van pand nummer 138, 3114 SN; burgemeester en wethouders van Schiedam maken, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, bekend dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer op 6 mei hebben besloten een parkeerplaats in de Lekstraat in de directe omgeving van pand nummer 138 aan te wijzen als gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig (SG-TP-44), aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord. Het besluit ligt voor een periode van zes weken na de dag van deze bekendmaking ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.3 Van Ostadelaan, in de directe omgeving van nummer 2, 3117 XL; burgemeester en wethouders van Schiedam maken, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, bekend dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer op 7 mei hebben besloten de gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig (71-TP-SF) in de direct omgeving van Van Ostadelaan nummer 2, in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord. Het besluit ligt voor een periode van zes weken na de dag van deze bekendmaking ter inzage-in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.3 Lees de officiële bekendmakingen op Schitterende Perzen v.a. 300 Mooie Kelim-tapijten v.a. Vintage; Woonboulevard Capelle Lylantse Baan 3-2908 LG (t.o. Trendhopper) Gratis arking is een internationaal opererend technisch-commercieel bedrijf actief in de Scheepvaart en Offshore markt. Onze producten bestaan uit complete machines, onderdelen en onderhoud. Tevens verzorgen wij de logistieke afhandeling vpor leveringen wereldwijd. Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde en enthousiaste: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) Dit is een starters functie voor iemand die net van school komt of 1 of 2 jaar werkervaring heeft. In deze uitdagende baan verricht je de volgende werkzaamheden: uitwerken aanvragen van klanten aanvragen offertes hij leveranciers voorbereiden factuur Wij vragen: nauwkeurig kunnen werken goede type vaardigheid goede beheersing Nederlands en Engels in woord en geschrift collegiaal en doorzettingsvermogen absoluut géén 9 tot 5 mentaliteit goede ervaring mét Word en Excel goede contactuele vaardigheden een fulltime werkweek Wij bieden: een persoonlijke en prettige werksfeer in een jong en dynamisch team ervaring opdoen in een internationaal, wereldwijd handelsnetwerk contact met uiteenlopende nationaliteiten ruimte om je te ontwikkelen en zelfstandig te werken Je schriftelijke sollicitatie met C.V. kunt je sturen naar: S.S.G. Shipping Services B.V. T.a.v. Simon van Kampen Admiraal Trompstraat 27, 3115 HK Schiedam Of per e-mail naar: simon@ssg.nl Marine and Offshore Chinese maten va^^Hitnrtprn design al v.a. 100

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 25