Jubi m Kleuren voor Oranje én voor Duinrell Jametic 4x4 w Kampeerartikelen^cties IN DE WOONMALL Campo _<p> O Sb» Wh Maandag 20 mei open van 11:00 -17:00 OPEN O www.nieuwestadsblad.nl Postzakken vol Oranjekleur platen werden binnengedra gen. Alleen al het openma ken van de enveloppen was bijna een dagtaak. Daarin soms één kleurplaat, soms de kleurplaten van broer tjes en zusjes en soms zelfs van complete schoolklas sen. Met potlood, penseel, krijtjes en heel veel creativi teit deden zo'n tienduizend kinderen een gooi naar de prachtige prijzen. Voor de jury een vrijwel onmoge lijke opgave om alle inspan ningen van de kinderen te beoordelen. Gelukkig kón afgelopen week in Duinrell de hulp van Rick de Kikker ingeroepen worden, zodat nu de prijswinnaars bekend zijn. Een weekend of midweek in een Duingalow, inclusief toegang toe attractiepark en Tikibad is gewonnen door Amy van Beeremap uit Nun- speet, Emilio Fokkens uit Arnhem, Tim de Jonge uit Middelburg, Julia Grund- man uit Ermelo, Romy de Gelder uit Schiedam, Lotte Meuwese uit Geldrop, Ruisa Baars uit Nieuwveen, Chris- telina Hulsbus uit Capelle aan den IJssel, Jara Tiemans uit Spijkenisse, Amber van Luijn uit De Meern, Dries van Bemmelen uit Stomp- wijk, Mirjam Lensink uit Heerde, Ylva van Putten Dick Snijders wan dé Weekkrant had de hulp van Rick de Kikker nodig om de winnaars te kunnen bepalen. foto: René Zoetemelk uit Oud-Beijerland, Melissa Woldering uit Enschede, Wesley Teuben uit Sneek, Flip en Kasper Wieland uit Tolkamer, Joëlle Boer uit Nieuw Lekkerland, Marije de Buin uit Vrouwenpolder, Dana Wanninkhof uit Velp en Jizzy-Joy Boetekees uit Papekop. Tien prijswinnaars krij gen vijf entreekaartjes voor Duinrell (exclusief Tikibad). Dat zijn Ryan van de Lest uit Woerden, Jurjen van Lier uit Sint-Michielsgestel, Salomé Smelluit Dussen, Esmee Klomp uit Gendringen, Tim uit Veenendaal, Michael van Hest uit Nijmegen, Loes en Pien Provoost uit Goes, Isabel de Rooij uit Geldrop, Iris van der Put uit Tilburg en Michelle Schouten uit Bennekom. Oranjequiz Ook de winnaars van de Oranjequiz zijn bekend. De hoofdprijs, een koninklijk arrangement voor twee per sonen op Kasteel Vaalsbroek, met twee overnachtingen in een 'Royal' Juniorsuite, twee keer ontbijtbuffet en een keer een viergangendiner in restaurant 'In de Oude Wa termolen', inclusief vrij ge bruik van recreatieve facili teiten met zwembad, sauna's en fitness is gewonnen door Annemarie de Bonte uit Middelharnis. Alle prijswinnaars zijn te vinden op www.deweek- krant.nl/oranjequiz. 2= PINKSTERDAG JAME Basecamp Bolderkar Easy opvouwbaar en makkelijk mee te nemen Basecamp Glasgow RVS pannenset bestaande uit 3 extra hoge pannen met deksel Milaan in Alexandrium Woonmall. Laat je verrassen en inspireren door de laatste woontrends uit Milaan. Van verleidelijke kleuren knalgeel, grasgroen, zuur- stokroze naar de mooiste pasteltinten voor je interieur. Alexandrium Woonmall voor dé woontrends en meer... DAT MERK JE! 60 woonwinkels makkelijk parkeren A20 afslag 16 2 uks v TEUN standenstoel blauw of"grijs 8 standen verstelbaar Bijpassend voetenbankje van €22,95 voor €17,95 CARAVANS VOUWWAGENS TENTEN RECREATIE Langeweg 1a j 3274 LZ Heinenoord (Ind.terrein Boonsweg) T 0186-60 4000 I F0186-60 42 40 R ascampolife www.camjpolife.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 36