Schiedam in het kort GOUDINKOOP Benut uw waarschijnlijk laatste kans een goede prijs te krijgen voor uw goud! 7* Peds-sporters doen t goed Basis van de computer leren Informatie over tinnitus Swinging Demons In de voetsporen van Paaltjens Concert voor Roparun Café week eerder PvdA bezoekt Nieuwland Gratis 2-daagse fotoworkshop! Goudinkoop Florin in Vlaardinaen. Fransenstraat 20, Tel.: 0102234511 voor Goud Zilver Goudinkoop Florin www.goudinkoop-florin.nl O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 15 mei 2013 37 Het is Lente en dat mag gevierd worden! Daarom staat het Prinses Beatrixpark zondag 26 mei de hele middag in het teken van de lente. Tijdens het Lentefeest zijn er verschillende activiteiten voor jong en oud. Traditiegetrouw worden de schapen geschoren. Het programma staat verder bol van de festiviteiten. Zo is er een Lentemarkt, kan er worden geknutseld en is er de hele dag muziek en dans. Zie: www.irado.nl Op het Open Flander Fields Taekwondotoernooi in Bel gië, met 220 deelnemers uit vijf landen, hebben de sport van het Schiedamse Peds Sport uitstekende resulta ten behaald. Bij het sparren A-klasse was er goud voor Brandon Schaap en in de B-klasse voor Yasemine As ian. Bij Tuis was er wederom goud voor Yasmine Asian, zilver voor Wiwin van der knaap en Maudi van der Knaap en brons voor Jenni fer Burger en Sophia Lam- brechfs. Voor wie een cursus Inter net wil volgen, maar geen of weinig ervaring heeft met een computer, organiseert de Bibliotheek Schiedam de workshop Computer Basis vaardigheden op dinsdag 4 juni van 09.00 tot 11.00 uur op Stadserf 1. Tijdens de workshop maken deelnemers kennis met de werking van een compu ter. Vervolgens gaan zij zelf aan de slag. Kijk voor meer informatie op www.compu- tercursusschiedam.nl. De workshop kost 7,50. Leden van de Bibliotheek Schie dam en houders van een OntdekSchiedam.nu-pas of BuurtPas van Thuiszorg Rotterdam betalen slechts 5,-. Het Vlietland Ziekenhuis or ganiseert woensdag 29 mei van 19.00 tot 21.30 uur een bijeenkomst over tinnitus, een aandoening die ook wel oorsuizen wordt genoemd. Tijdens deze bijeenkomst is er informatie over deze aan doening en kunnen ervarin gen uitgewisseld worden. Deze informatiebijeenkomst bijwonen? Meld je dan aan via n.vandalen@nvvs.nl of 030-635 40 07. In De Graauwe Hengst tre den donderdag 16 mei vanaf 22.00 uur The Swinging De mons op, een band die als belangrijkste basis lol ma ken heeft. Je zult klassieke nummers van Louis Jordan en Django Reinhardt horen, gemixt met eigen nummers van New Orleans songbird Denise Marie (gitaar en zang). Zaterdag 18 mei: The Late Night Evening Prostitu tes. De reputatie van dit col lectief is van mond tot mond gegaan. Zelden zul je twee keer achter elkaar dezelfde muzikanten op het podium zien. Vanuit Pand Paulus is er zondag 19 mei van 14.00 - 15.30 uur weer een Piet Paaltjenswandeling. Deel name is gratis; vertrek- en eindpunt is Pand Paulus, Korte Haven 125. Aanslui tend wordt er een bezoek gebracht aan de tentoonstel ling GeefVorm. Het team Familie van Aad de Vette zal ook in 2013 weer aan de Roparun deel nemen en wil daarom, naast het sportieve element, ook op het financiële vlak haar steentje bijdragen. Zondag 26 mei wordt in de Jacobus- kerk een pianoconcert ver zorgd door Ardjoena Soerja- di, waarvan de opbrengsten ook ten goede komen van de Roparun. Let op: deze maand is het Mantelzorgcafé Schiedam een week eerder dan nor maal. Alle nieuwe en reeds bekende mantelzorgers worden uitgenodigd langs te komen in De Wilgenburg op dinsdag 21 mei. Tussen 10.00 en 12.30 uur is het café geopend aan het Land van Ris 6. Iedereen die langdurig zorgt voor een chronisch zieke of gehandicapte in familie- of vriendenkring is welkom. De PvdA-wethouders, -frac tie en -bestuursleden bren gen zaterdag 18 mei een be zoek aan de wijkNieuwland. Om 10.00 uur verzamelen ze bij het Wijkcentrum aan het Dreesplein om vervolgens op de fiets langs belangrijke punten in de wijk te gaan, zoals Schiehart, Over het Water, Staatsliedenbuurt, Troelstralaan en Wibau- tplein. Onderweg zullen bewoners van deze buurten uitleg geven over hetgeen er speelt in hun buurt. De fiets tocht eindigt om 12.00 uur op het Speeleiland. Bewoners van Spaland en Sveaparken zijn zaterdag 18 of 25 mei om 11.00 uur wel kom in de Kronalounge voor een gratis fotoworkshop, ge organiseerd door de cultuur scouts. De Schiedamse foto graaf Sjef va ft Duin begint de dag met een inleiding waarna hij de deelnemers en hun fototoestel de wijk in neemt. Hun opdracht luidt: kijk eens naar je buurt alsof je een toerist bent en er voor het eerst komt. Welke bijzondere plaatjes zou jij schieten? Meedoen? Stuur een mail naar carolien@stichting- mooiwerk.nl met gegevens of bel naar 273 47 80. OUDGOUD I SLOOPGOUD I TANDGOUD I GOUDEN MUNTEN I GOUDEN HORLOGES I ZILVER Wie kent het niet... het beruchte bakje oud goud achter in een lade van de kast. Steeds meer mensen kiezen ervoor om hun oude sieraden, munten, of zelfs gouden tanden in te leveren bij een goudinkoper. Indien u al afstand wilt doen van uw goud, wilt u natuurlijk de werkelijke waarde ontvangen. Tegenwoordig kunt u overal in de stad bij diverse winkels terecht om uw goud in te leveren, maar alleen bij gecertificeerde goudinkopers zoals, Florin goudinko op, wordt de exacte goudprijs berekend. Wij adviseren u dan ook een vrijblijvende offerte te laten maken bij een van onze 20 vestigingen. Indien u tot verkoop overgaat krijgt u geen tegoedbon, maar direct contant geld! Het is u misschien bekend dat de goud prijs de afgelopen tijd is gedaald. Dit komt doordat de voorzitter van de Europese Centrale Bank, de heer Mario Draghi, de uitspraak heeft gedaan dat Cyprus een deel van zijn vermogen in goud zou gaan verkopen. Dit heeft geleidt tot een paniekreactie op de beurs, waardoor de goudprijs daalde. Beleggers vrezen dat door de goud prijs opnieuw kan kelderen, met alle gevolgen van dien. De goudprijs is inmiddels weer geste gen en gestabiliseerd, waardoor het weer aantrekkelijk is om uw goud te verkopen. Dit brengt mensen ertoe in het beruchte sieradendoosje te kijken. Men ontdekt er kapotte sieraden of sieraden die niet meer gedragen worden. Zo ook mevrouw Jans, die voor het verhuizen haar kasten uitzocht. Ze had nog een doosje met sieraden in de kast waar ze al jaren niet meer naar gekeken had. Na en transpa rante uitleg, door de medewerker van Florin goudinkoop, verkocht mevrouw Jans de siereaden voor 1230,00 euro. De goudprijs zakte tot 1380 dollar per ounce fijn goud en :fl tlSHP1 ImmÊÊWSÊÊÊfJL^ heeft zich inmiddels weer herstel tot een bedrag van 1500 dollar per ounce fijn goud. Dit betekend dat een armband gekocht in 1980 voor 500 gulden, momenteel 700 euro waard kan zijn! Benut daarom nu uw kans om nog een goede prijs voor uw goud te krijgen! Kom gerust langs voor een vrijblijven de offerte onder het genot van een kopje koffie aan de Fransenstraat 20 te Vlaardingen en profiteer van onze ervaring. Mocht u nog vragen hebben worden deze ook direct beantwoord. Oud goud Sloopgoud Goudmunten Tandgoud» Zilveren bestek Tafelzilver Maandag: 13:00-17:30 h Donderdag: 10:00-17:30 h Dinsdag: 10:00- 17:30 h Vrijdag 10:00- 17:30 h Woensdag: 10:00-17:30 h Zaterdag: 10:00-17:00 h göudïnköop

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 37