mm Diaconessenhuis Voorburg houdt open huis Onze locaties Twitter Werken bij Reinier Kom en beleef de Open Dag van het Diaconessenhuis in Voorburg op zaterdag 15 juni tussen 11.00 uur en 15.00 uur Kijk op www.rdgg.nl voor meer informatie Gezondheidscentrum Voórburg-West opent haar deuren Bezoek de nieuwbouw van Hospice Het Vliethuys Reinier de Graaf Een kijkje achter de schermen Gasthuis Delft Reinier de Graafweg 3-11 2625 AD Delft (015) 260 3060 Diaconessenhuis Voorburg Fonteynenburghlaan 5 2275 CX Voorburg (070) 340 11 00 Behandelcentrum Westland Middelbroekweg 2a 2671 ME Naaldwijk (0174) 63 77 00' De Reef Ypenburg Kiekendiefstraat 17 2496 RP Den Haag (015) 270 68 00 Kijk voor meer informatie op www.rdgg.nl Wilt u op de hoogte blijven van de laatste ontwikkelingen of een baan in Reinier de Graaf? Volg ons op Twitter: @rdgziekenhuis en @rdgzkhuiszoekt Hoe kun jij opvallen met jouw sollicitatie? Hoe zet jij social media effectief in zodat jij gevonden wordt voor een passende baan? Hoe is het om-te werken in een ziekenhuis? En welke mogelijkheden biedt Reinier de Graaf voor (toekomstige) medewerkers? Op de Open Dag van Reinier de Graaf in Voorburg vind jij antwoord op deze vragen. Kruip in de huid van een operatie-assistent bij de fotoshoot in uniform. Netwerk met onze recruiters en hoor meer over alle leer-werktrajecten. Of kom naar de workshops -'Solliciteren kun je leren' of "Bouw je online identiteit' en krijg mee hoe jij solliciteren doelgerichter en leuker maakt. En op onze Social Media bank kun jij in alle rust alle ervaringen van deze dag lezen of delen. Ook het nieuwe 'Gezondheidscentrum Voorburg-West' nodigt u uit om een kijkje te nemen in het prachtig verbouwde deel van de voormalige (laagbouw)polikli- niek. "Hier werken wij samen en vullen elkaar aan in de eerste lijn om de beste zorg voor u te realiseren," aldus huisarts Willemse. Huisarts Willemse, Fysiotherapie" Leeuwenberg, Huid Vitaal, van Haersma Buma Orthopedagogiek en andere zorgver leners staan klaar om u te ontvangen en uw vragen te beantwoorden. Een leuke gelegenheid om eens te kijken achter de schermen van een gezondheidscen trum en elkaar een keer onder andere omstandigheden te ontmoeten. U bent van harte welkom. Bij Huid Vitaal kunt u zich melden voor informatie over diverse laserbehandelingen tussen 12.00 en 15.00 uur. Hospice Het Vliethuys doet ook mee aan de Open Dag op zaterdag 15 juni van 11.00 uur tot 15.00 uur. Iedereen kan dan de nieuwbouw bewonderen. "We zijn bijzonder trots op onze nieuwbouw," zegt Joke Campo, Hoofd coördinator van het Hospice. "Deze Open Dag is daarom een mooie gelegenheid om iedereen met onze nieuwe huisvesting kennis te laten maken. We geven in ons prachtig gerenoveerde gebouw een aantal rondleidingen zodat men zelf de fraaie bewoners- en badkamers met bubbelbad kan bewon deren. Tevens herbergt Het Vliethuys een stilteruimte en een keuken om van te dromen. Iedereen kan zich daarbij laten inspireren door de warme kleuren van het design". Voor nadere achtergrondinformatie kan men ook de website www.hetvliethuys.nl bezoeken. Altijd al een kijkje willen nemen achter de schermen van het Diaconessenhuis Voorburg? En een rondleiding krijgen op een echte operatiekamer (OK)? Wilt u zelf ervaren wat wij onder gastvrijheid, goede zorg, innovatie en trots zijn op ons werk verstaan? Dan bent u van harte welkom op onze Open Dag op zaterdag 15 juni tussen 11.00 uur en 15.00 uur in Voorburg. Op locatie Voorburg gaan de deuren open voor iedereen die belangstelling heeft in ons werk en ons ziekenhuis. Medewerkers van diverse afdelingen geven informatie over behandelmethoden en tonen onderzoeken. Ook kunt u zelf kleine gezondheidstesten doen. Speciaal voor de kinde ren zijn onze 'poppen- en berendokters' aanwezig die door kinderen meegebrachte zieke poppen en knuffels weer beter maken. Heeft u interesse om in ons ziekenhuis te komen werken of wilt. u weten of werken in het ziekenhuis bij u past? Tijdens de Open Dag krijgt u volop informatie. Wij houden u graag op de hoogte van alle activiteiten, houd www.rdgg.nl en @rdgziekenhuis goed in de gaten.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 38