mi&aSand 'Goed voor de arbeidsmarkt' Online videotheek op Pluggy ADVERTORIAL LEZERSACTIE H PLUGGY a Sales/ Verkoop Coördinator Sales/Verkoop Coördinator G3 M S m 0 i& Ifj ïsiïzmmm WWW.PLUGGY.TV 3 www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 15 mei 2013 41 Volgens officiële cijfers van de Wereldbank sturen mi granten jaarlijks ongeveer 8 miljard euro vanuit, Neder land naar hun thuisland. Het werkelijke bedrag is waarschijnlijk nog groter, omdat een onbekend bedrag via informele kanalen ge stuurd wordt. Bijvoorbeeld door het meegeven van geld aan kennissen die afreizen naar het thuisland, het zelf meenemen van geld tijdens een vakantie, of het opne men van geld uit een geldau tomaat wanneer men zelf in het buitenland is. Ook kun nen migranten gebruik ma ken van niet-geregistreerde geldtransactiekantoren, in de volksmond ook wel Ha- wala-kantoren genoemd. Naast het stimuleren van veilig en betrouwbaar beta lingsverkeer wil De Neder landse Bank misbruik ervan voor criminele doeleinden voorkomenkenmerken. De informele kanalen kenmer ken zich doordat ze gevoe lig zijn voor misbruik, zoals witwassen en financiering van terrorisme. Ook zijn ze over het algemeen minder veilig, omdat er vaak geen contract wordt afgesloten, waardoor de betaler minder goed beschermd is als het geld zoek raakt. Daarom juicht DNB het ge bruik van officiële kanalen, dus partijen die onder toe zicht staan zoals banken en officiële geldtransactiekan toren, toe. Bovendien, zo blijkt uit eerder onderzoek, komt dit de economische en financiële ontwikkeling van de thuislanden ten goede. Het kan niet veel mensen ontgaan zijn: er is een soci aal akkoord gesloten tussen werkgevers en werknemers waar het kabinet zich bij aansluit. De WW blijft daar in onder voorwaarden drie jaar, de versoepeling van het ontslagrecht wordt doorge schoven, geen verplichting voor een bedrijf om een minimum aantal arbeidsge handicapten in dienst te ne men en geen nullijn voor de medewerkers in de zorg. Het pakket bezuinigingen van ruim 4 miljard euro voor 2014 is van tafel. Geld uit het buitenland kan de lokale economie verstreken. MEER VERTROUWEN MOET LEIDEN TOT HET AANTREKKEN VAN DE ECONOMIE Althans zo leek het in eerste instantie. Maar naar later blijkt, houdt het kabinet wel vast aan de een maximum van het begrotingstekort van 3 procent. Maar, is de redenatie, door dit akkoord moet er meer vertrouwen komen en dat moet leiden tot het aantrekken van de economie, zodat niet of minder bezuinigd behoeft te worden. Een belangrijk onderdeel van het akkoord is de duur van de WW-uitkering, die vanaf 2016 geleidelijk wordt verkort naar twee jaar. In de Er komen 35 werkpleinen vanwaar mensen geholpen worden om aan het werk te komen. cao's moeten dan afspraken tussen werkgevers en werk nemers gemaakt worden over nog een jaar WW die door sociale partners dan samen zullen betalen. De gedacht daarbij is dat het voor beide partijen van be lang is dat te vermijden en er gezamenlijk alles aan te doen om ontslagen werkne mers te begeleiden naar een nieuwe baan. Werknemers die worden ontslagen, krijgen recht op een 'transitievergoeding' bij een dienstverband van minimaal twee jaar. Deze vergoeding maakt het werk nemers makkelijker om naar een andere baan of een ander beroep over te stap pen. Het geld kan worden gebruikt voor (om) scholing of outplacement. Ook is gedacht aan de vele flexwerkers, zoals uitzend krachten en werknemers met een tijdelijk contact. Hun positie wordt versterkt; ze komen sneller in aanmer king voor een vast contract en worden schijnconstruc ties aangepakt. Belangrijk is dat ook de Tweede Ka mer heeft ingestemd met de meeste onderdelen van het plan. Minister-president Rutte toonde zich verheugd. Volgens Rutte kunnen we met dit akkoord in de hand doen wat nodig is om ervoor te zorgen dat Nederland een - sterk en aantrekkelijk land blijft. Het kabinet zal de maatregelen uit het akkoord omzetten in wetgeving en deze voor het najaar naar de Kamer sturen, waarna het parlement zich erover kan uitspreken. Over ons bedrijf Als marktleider heeft Yara een productie eenheid voor vloeibare en droge kunstmest stoffen gevestigd in Vlaardingen. Op jaarbasis worden op onze site ongeveer 40.000 ton wateroplosbare meststoffen geproduceerd en ongeveer 80.000 ton vloeibare meststoffen. Deze producten worden in het wereldwijde Yara-netwerk verdeeld over alle markten en zijn voornamelijk gericht op tuinbouwtoepassingen. Om ondersteuning te bieden op het marktcoördinatie departement van Yara Vlaardingen B.V., zoeken wij een die zal rapporteren aan de Logistics Market Manager. Jouw Verantwoordelijkheden Aanspreekpersoon voor internationale klanten op gebied van forecast, orderaanvraag, -verwerking en -afhandeling; Verantwoordelijk voor het gehele orderproces binnen haar/zijn "vaargebied"; Orderverwerking binnen het Yara ERP informatiesysteem SAP; Controleren van productbeschikbaarheid in relatie tot de forecast en het orderbestand; Behandelen van operationele vragen van klanten; De productieafdeling voorzien van input t.b.v. productieplanning; Zorgdragen voor goede, tijdige en volledige coördinatie van orders t.b.v. logistieke afhandeling! Jouw profiel MBO+ diploma; MBO werk-en denkniveau; Enige jaren ervaring binnen een verkoopafdeling; Logistieke ervaring is een pré; Communicatief sterk, proactief, verantwoordelijk resultaatgericht; Analytisch en vlot met cijfers; Kennis van MS Office pakket en grondige kennis van Excel; Kennis van SAP is een pre; Interesse in een industriële omgeving; Flexibele en accurate werkhouding; Teamspeler; Kan zelfstandig werken en initiatief tonen; Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift Trefwoorden Verkoop, internationaal, internationale handel, logistiek, productieplanning, orderafhandeling, sales, customer service, orderplanning, productplanning, transport Reacties Heb je belangstelling voor deze functie? Reageren kan tot en met 31 mei 2013 via onze website: www.yara.com. Of stuur uw CV met motivatie naar HR, Postbus 81 3130 AB Vlaardingen. DELFT - Velen kennen al de Pluggy, het slimme Nederlandse product waarmee u van iedere TV met een HDMI ingang een 'internet-TV' of'Smart TV' maakt-. Sinds begin deze maand biedt Pluggy ook een online videotheek, de "VideoStore". Hier kunnen Pluggy gebruikers films downloaden en vervolgens direct op hun TV afspelen. Er is al een groot aanbod aan films en series beschikbaar en dit wordt voortdurend uitgebreid. Maar er is nog meer op komst voor de Pluggy; later deze maand wordt de "ChannelStore" gelanceerd, die de Pluggy gebruikers meer dan 500 gratis TV zenders biedt. De PLUGGY biedt internetten Naast de gratis zenders zullen ook betaalde zenderpakketten worden aangeboden, waaronder Indiase en Turkse zenders (een schotel is dan dus niet meer nodig!). Ook komt er in juni een Spotify-achtige dienst maar dan voor video, voor Pluggy gebruikers zonder beperking uiteraard geheel gratis. Voor lezers van deze krant geldt in ieder geval nog tot eind mei de lezersactie, waarbij u €40 korting krijgt op de Pluggy. Vult u hiervoor in de webshop bij het afrekenen de couponcode "wegener" in, uw korting wordt dan direct verrekend. li 8 v S 2 C B r: £5 korting voor lezers van deze krant WÊÊÊÊÊ INTERNET OP TELEVISIE Kijk voor meer informatie op:

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 41