2e Pinksterdag geopend Aardbeien penceetaartje 6, l Pinksterpakket: Nieuw werk in Schreiershuisje Drummers en Percussionisten Heerlijk aardbeien gebak 6 witte puntbroodjes 2 croissants pakje pinksterlcrent www.mQtoportrotterdam.nl Net Niet Vrijspraak voor bezit Genoegdag Schiedamse wietkweek Proms zoekt sponsors Masterdasses StartOp QPercussion® Drum Academy QPercussionDrum Academy afrakker-tê aMMerlaan 3 www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 15 mei 2013 5 Deze aanbieding geldt van donderdag 16 t/m woensdag 22 mei Deze aanbieding geldt van donderdag 16 t/m zaterdag 18 mei www.bakkerammerlaan.nl MotoPort Rotterdam - Strickledeweg 112 - 3044 EL Rotterdam - tel: 010-4625556 We've got more in store zaal bekent de 36-jarige Rupesh A. onlangs drie keer per week de planten water te hebben gegeven. Door schul den ging hij - volgens eigen zeggen - in zee met professi onele wietkwekers en stelde zijn woning beschikbaar. „Ik heb één keer 500 euro voorschot gekregen en een mobieltje en zou 10 procent van de opbrengst krijgen. Maar er is nooit geoogst," beweert hij. Maar - volgens de aanklager - is er geen be wijs vpór de stelling. Justitie gaat er vanuit dat de man de woning speciaal voor de lucratieve wietkweek huur de en dat er ook is geoogst. Binnen zijn twee ons wiet- toppen gevonden. Omdat de zaak al relatief oud is eiste hij een werkstraf van 80 uur tegen de kweker en claimde hij de winst van 18.000 euro. Maar die mag verdachte nu houden. SCHIEDAM - Nog een klein jaartje en dan harst hét mu- ziekspectakel in de Schie damse Margriethal weer los... een nieuwe editie van Schiedam Proms staat in de steigers en beleeft op 9 en 10 mei 2014 zijn 7e editie. Het aftellen is dus begonnen... Schiedam Proms wordt ge organiseerd door muziek vereniging St. Radboud en belooft weer een groots muziekfeest te worden met bekende popsongs en on vergetelijke hits van toen en nu. De organisatie is nog op zoek naar sponsors om deze extra feestelijke editie van Schiedam Proms te kunnen waarmaken. Meer info op www.schiedamproms.nl SCHIEDAM - Nog twee we ken tot de volgende inspi ratieavond van StartOp, de wedstrijd voor startende ondernemers. Willie Palm geeft dan een masterclass 'Hoe werf ik klanten' en Kees Kuijlman 'Hoe pre senteer ik'. Er zijn in totaal al 37 aanmeldingen, maar er kunnen nog wel een paar starters bij. De. inspiratieavond wordt gehouden bij de Rabobank, Karei Doormanweg 48 in Vijfsluizen vanaf 19.00 uur. Kijk voor meer informatie op www.rabobank.nl, klik op Ondernemen en dan op StartOp. Ook op 2 juli, 24 september en 12 november zijn er inspiratieavonden. Jammer dat Muziekcentrum Opmaat moet stoppen.... fijn dat jullie terecht kunnen bij de Extra voordeel voor jullie...langer les en veel goedkoper Lessen voor iedereen in alle stijlen »- Gratis proefles van 45 minuten Gratis parkeren Binnen 15 minuten met de trein vanuit Rotterdam, Schiedam en Maassluis Bel of kijk voor de vele lesmogeiijkheden: Fuikstraat 2, 3131 CE Vlaardingen Telefoon: 06-23546909 E-mail: info@qpercussion.com Website: www.qpercussion.com/drumacademy Het kunstwerk van Michel Snoep is de komende maanden te zien in het Schreiershuisje. Daarna moet het weer plaats maken voor iets nieuws. foto: pr SCHIEDAM - In het monu mentale wachthuisje op het Hoofdplein heeft kunsthis toricus Julia Snikkers in aanwezigheid van ongeveer 60 belangstellenden het nieuwe, tijdelijke kunstwerk onthuld. Deze schildering, gemaakt door Michel Snoep en getiteld 'Afscheid', zal ze ker tot half augustus te zien zijn in het Schreiershuisje. De afgelopen maanden was er een tekstregel van Caro lina Koster te zien. Wat er na het werk van Snoep in komt is nog een groot geheim. SCHIEDAM - SWS Welzijn organiseert donderdag 16 mei in samenwerking met de gemeente Schiedam en een zeer enthousiaste groep vrijwilligers een Net Niet Genoegdag voor senioren vanaf 60 jaar die moeten rondkomen van een uitke ring of alleen AOW hebben. Tussen 13.00 en 17.00 uur kunnen deze mensen gratis gebruik maken van de kap per, schoonheidsspecialiste, masseuse, pedicure en na gelstyliste en kunnen zij hun bloeddruk laten opmeten en op suiker laten prikken. Er zijn verschillende infor matiestands van onder meer Pameijer en de formulieren- brigade en er is meer dan ge noeg te eten en te drinken. Er wordt zelfs homemade soep met brood geserveerd om tussendemiddag de ste vige trek te stillen. De dag wordt gehouden in het wijkcentrum aan het Dreesplein in Schiedam- Nieuwland. SCHIEDAM - De wietkweker, die een plantagè runde in een huurwoning in de Van Beverenstraat, is onlangs dooi de rechter vrijgespro- •ken en kreeg geen straf op gelegd. De politie ging in 2010 namelijk binnen in zijn huurhuis zonder een correc te machtiging tot huiszoe king. De raadsvrouw van de verdachte spreekt van 'een grove schending van het huisrecht' en de rechter is het met haar eens. Na een melding hij Meld Misdaad Anoniem, dat er in het perceel op de hoek van eerder genoemde straat en de Brugmanstraat hen nep werd gekweekt, vond de politie 336 'pretplanten' in het pand in de Van Beve renstraat. De huiszoekings machtiging was door de officier van justitie echter af gegeven voor een pand in de andere straat. In de rechts- De kantonrechter bepaalde eerder dat de teler bijna 20.000 euro moet betalen aan de huiseigenaar, die met schade bleef zitten.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 5