Mededelingen en bekendmakingen gemeente Schiedam Stadserf Horecabeleid vervalt op 30 mei 2013 22 MEI 2013 Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl e. contact@schiedam.nl 1.14 010 f. (010)473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 - 17.00 uur divan 8.30-12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel Elke woensdag publiceert de gemeente Schiedam in dit huis-aan-huisblad de wettelijk verplichte bekendmakingen, zoals het afgeven van omgevingsvergunningen, informatie over beleidsregels, enzovoorts. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet worden uitgegaan van de data en informatie die bij de officiële bekendmakingen op www.schiedam.nl/bekendmakingen staan. APV Aanwijzingsbesluit veiligheidsrisicogebieden Gelezen het voorstel 'aanwijzing veiligheidsrisicogebied' van de districtschef Water weg-Noord van 7 mei 2013 is door de burgemeester van Schiedam op 15 mei 2013 vastgesteld dat de volgende gebieden aangewezen worden als veiligheidsrisico gebied: Een deel van de wijk Schiedam Noord. Dit gebied wordt begrensd door de volgende straten: Slimme Watering, Harreweg, Bieslookveld, Dilleveld, Göteborg, Helsingborg, Odinholm, Kerkweg en Slimme Watering. De genoemde wegen daaronder begre pen, voor zover ze deel uitmaken van de gebiedsbegrenzing.3 Een deel van de wijk Nieuwland. Dit gebied wordt begrensd door de volgende straten: Burgemeester van Haarenlaan, Parkweg, Noordvest, Vellevest, Vlaardinger- straat, Nieuwe Damlaan en Burgemeester Van Haarenlaan. De genoemde wegen daaronder begrepen, voor zover ze deel uitmaken van de gebiedsbegrenzing.3 Gelet op het bepaalde in artikel 2:76 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schie dam en artikel 151b van de Gemeentewet is besloten de gebieden zoals hierboven omschrëven en begrensd, de genoemde wegen en aanwezige knooppunten van het openbaar vervoer daarbij inbegrepen, aan te wijzen als veiligheidsrisicogebied. Dit be sluit treedt in werking op 31 mei 2013 en is geldig tot 29 september 2013. feïfl) Omgevingsvergunning Omgevingsrecht Aanvragen Beatrixpark Hargalaan (project Leiding over Noord); met de activiteit kappen, het kappen van 97 bomen, binnengekomen op 16 mei 2013. Groen van Prinsterèrstraat 3, 3118 TW; met de activiteit bouwen, het plaatsen van een dakopbouw, binnengekomen op 13 mei 2013. Jan van Zutphenstraat; met de activiteit reclame, het plaaten van tijdelijke reclame, binnengekomen op 13 mei 2013. Laan van Bol'es 2, 3122 AE; met de activiteit afwijken van bestemmingsplan, het aanleggen of verwijderen van 25Kv, binnengekomen op 7 mei 2013. Kamilleveld 61, 3124 CE; met de activiteit bouwen, het plaatsen van een dakterras, binnengekomen op 13 mei 2013. Nieuwlandplein 56, 3118 AE; met de activiteit reclame, het plaatsen van reclame, binnengekomen op 13 mei 2013. Verleende vergunningen Reguliere procedure De Brauwweg 24-30, 3125 AE; met de activiteit bouwen, het vervangen van de entreedeuren, verleend op 14 mei 2013.3 fêïfr) Verkeer, parkeren vervoer Aanwijzing en opheffing gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten de onderstaande plaatsen aan te wijzen als een gehandjcap- tenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: Besloten op 15-05-2013: Willem Brouwerstraat thv nr 30 t.b.v kenteken XL-FD-57 3 Genoemd besluit kan worden ingezien bij het omgevingsloket in het Klant Contact Centrum van het stadskantoor gedurende een termijn van zes weken na de dag van deze bekendmaking. Verordening Leerlingenvervoer gemeente Schiedam 2013 De raad heeft op 25 april 2013 de verordening Leerlingenvervoer gemeente Schiedam 2013 vastgesteld. Deze regeling treedt in werking op 23 mei 2013. Met de vaststelling van de begroting van 2013 heeft de raad besloten tot een wijzi ging van het afstandscriterium van twee naar zes kilometer tussen het woonadres en het schooladres bij het beoordelen van aanvragen leerlingenvervoer. Hiermee wordt een bezuiniging gerealiseerd en aangesloten bij de landelijke richtlijn van de VNG. Daarnaast is er een begripsbepaling gewijzigd in de modelverordening van de VNG. Ten slotte is de routeplanner voor de bepaling van het juiste aantal kilometers tussen woon- en schooladres geactualiseerd. De raad heeft de hiervoor genoemde wijzigingen middels de "Verordening leerlingenvervoer gemeente Schiedam 2013" vastgesteld onder gelijktijdige intrekking van de "Verordening leerlingenvervoer ge meente Schiedam 2008". Dit besluit ligt voor iedereen vanaf dinsdag 21- mei 2012 gedurende 12 weken kosteloos ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omge^jógsloket) in het Stadskantoor. De tekst van de regeling kunt u ook raadplegen op www.schiedam.nl. In de gemeenteberichten van 17 april 2013 werd vermeld dat het Stadserf over het Horecabeleid zou plaatsvinden op donderdag 30 mei 2013. Bij nader inzien blijkt deze datum minder geschikt, waardoor deze dan vervalt. Een nieuwe datum voor het Stadserf wordt zo snel mogelijk bekend gemaakt. Bij vragen kunt u contact opnemen met de afdeling Integrale Veiligheid, team Veiligheid en Crisisbeheersing, via het telefoonnummer 14 010. Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op' het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in. ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op ■MNMMMMMM M M iuu00.1T - oo.or ntv

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 16