Reis door Europa nu €*3/|95J nu bij Alexander f fe EXTRA VOORDELIG smoor, Slapen Koop nu en wees zeker van goede plaatsen Evenementen en meer... ±27jI0P±i i2tiaPh Elektrisch verstelbare Boxspring www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 29 mei 2013 41 SCHIEDAM - Geen theater- SCHIEDAM - Meer dan hon derd producties sieren het nieuwe theaterprogramma van Theater aan de Schie, met voor elke Schiedammer wat wils. Van opera en klas siek tot pop en van cabaret en entertainment tot amu sementstoneel en klassiek repertoire; een gevarieerd theaterprogramma voor jong en oud. Met aansprekende namen zoals Karin Bloemen, Bou- dewijn de Groot, Jeans, Gui- do Weijers, Youp van 't Hek, Roué Verveer, Conny Jans sen Danst en het Ro Theater, opkomende talenten zoals Dara Faizi, Cran, Wende en Garolien Borgers en interna tionale producties zoals de Staatsopera van Tatarstan met Barbier van Sevilla, Moscow Circus on Ice met een schaatsshow op het po dium en het Ierse dansgezel schap Spirit of the Dance. Ook de kinderen kunnen volop genieten in het the ater, zij kunnen onder an dere een bezonk brengen aan voorstellingen als Bob de Bouwer, Pluk van de Pet- teflet en de Tovernaar van Oz. Voor de jeugd staat on der andere de dansvoorstel ling Loud!, met finalisten van So You Think You Can Dance, en 90's Unlimited ge programmeerd. Voordeel in voorverkoop De meeste theatergasten hebben de nieuwe theater- brochure thuis ontvangen en hebben vanaf 20 mei kaarten kunnen reserveren voor de voorstellingen. Tot 18 juni is het mogelijk voor delig kaarten te reserveren, vanaf dan gaat de losse ver koop van start en kan ieder een tegen normale reserve- ringsvoorwaarden kaarten bestellen. Boudewijn de Groot. De brochure is aan te vragen via www. theateraandeschie.nl of af te halen aan de kassa van het theater. Muziekvereniging St. Radboud speelt zaterdag 1 juni in het theater, in het kader van de Week van de Amateurkunst. foto: Thijs Over de Vest Niet alleen theatervoorstellingen vullen de agenda van Theater aan de Schie, ook verschillende evenementen zijn er te zien. Door het theater SCHIEDAM - Zo is muziekver eniging St. Radboud zater dag 1 juni te gast in het the ater eh organiseren zij om 19.45 uur een avondvullend en bijzonder theaterconcert met als thema Reis door Europa. Dit Concert aan de Schie is onderdeel van de Week vaivde Amateurkunst (WAK). Het Concert aan de Schie 2013 met als thema Reis door Europa is een theater concert, uitgevoerd door het orkest, promskoor en leer lingen van muziekvereni ging St. Radboud Schiedam. Gasten kunnen luisteren en genieten van bekende en on bekende muziek en zang uit diverse uithoeken van Euro pa. Ook kan het publiek zich laten verrassen door onder andere muziek en zang uit Scandinavië, de Oosten rijkse wals, Duitse polka, de Spaanse paso doble en herken de Britse melodieën uit films van James Bond en Queen. Kaartverkoop Muziekvereniging St. Rad boud is zaterdag 1 juni, om 19.45 uur te zien in Theater, aan de Schie. Toegang is 10,00. Kaarten reserveren kan via de leden van St. Radboud en via da theater kassa, geopend op dinsdag van 13.00 -16.00 uur. Telefo nisch is de kassa bereikbaar van dinsdag tot en met vrij dag van 13.00 - 16.00 uur op telefoonnummer (010) 2 467 467. Online reserveren via www.theateraandeschie.nl. voorstellingen meer in dit seizoen, maar uiteenlopen de evenementen vullen de agenda van Theater aan de Schie in de maanden juni en juli. Van bedrijfsfeesten, repetities en congressen tot muziekfestivals, school voorstellingen en multicul turele activiteiten. Dit sei zoen wordt afgesloten met een reeks aan evenementen. In de maanden juni en juli staan er publieksactiviteiten gepland in de theaterfoyer en in de grote zaal. Zo zijn onder andere het Scapino 1 Ballet Rotterdam, muziek vereniging St. Radboud, Vlaardingse Ballet Akade- mie en Dance Innovation te gast. Er zijn veel verenigin gen en/of bedrijven waar Theater aan de Schie dé ge schikte locatie voor is. Met een ruime foyer, een groot toneel, uitstekende facilitei ten, plaats voor 702 gasten, biedt het theater alle moge lijkheden en laten de mede werkers graag alle wensen in vervulling gaan. De loca tie kan worden aangekleed in elk gewenste sfeer. Evenement organiseren Ook in de toekomst een zakelijk, privé of amateur- kunstevenement organise ren in Theater aan de Schie? Kijk voor meer info voor een bijeenkomst, evenement of voorstelling op www.huur- eenseentheater.nl of www. theateraandeschie.nl/vër- huur. mmii d mm Pullman Boxspring 180 x 200 cm compleet 180 x 200 cm compleet Van 2995,- Volg ons op Alexander Slapen Escudostraat 11 2991XV Barendrecht T. oio 438 4163 I. www.slaapwel.nl ma 13.00 uur -17.30 uur di/wo/do 9.30 uur -17.30 uur vr 9.30 uur - 21.00 uur za 10.00 uur -17.00 uur* Ingang Auping Plaza Gratis parkeren voor de deur! Aangesloten bij Slaapkenner

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 41