Deze sportkanjers zijn kampioen geworden! O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 5 juni 2013 25 Het Nieuwe Stadsblad heeft gemerkt dat er heel wat sporttalent in de stad rond loopt. Met trots presenteren wij weer een aantal kampioenen. Sta je er nu niet bij, niet getreurd: volgende week doen we weer een ronde. Dit zijn de kampioenen van christelijke korfbalvereniging ODI-D. Als E-ploeg werden ze al kampioen en dit hebben ze als D-ploeg gewoon voortgezet. foto: Nico van Otterloo Ook de kanjers van Bi van voetbalvereniging HBSS zijn kampioen geworden, twee weken geleden eigenlijk al. Bij de laatste wedstrijd van het seizoen was de spanning te snijden! Bi moest winnen al was het maar met 1 doelpunt, dan zouden ze winnen op doelsaldo. En dat klusje klaarden ze natuurlijk! En hier een kampioensteam van tennisvereniging Van Vliet. Ze hebben het gefikst met veel inzet en nog veel meer plezier! Het Dreamteam: Hans 020, Hans oio, Den, Frank en Yo, met dank aan de vaste invallers Caro en Petra. Dit seizoen is de Fg van Excelsior'20 kampioen geworden. Het was het eerste seizoen dat deze kanjers op het voetbalveld stonden en met elkaar speelden in teamverband. Een super prestatie! Dat belooft wat voor de toekomst zeggen de supporters in koor. MC2 van hockeyclub Asvion, onder leiding van Marc Lomans, is opnieuw kampioen geworden! Vorig jaar werd dit team, toen MD1, ook al kampioen. De meisjes gaan nu ie klasse spelen en dat is een hele uitdaging waar iedereen met veel plezier naar uitkijkt. Na de kampioenswedstrijd ging de (kinder)champagne open en werden de bloemenslingers om de hals geslagen. Een keer kampioen worden is knap, twee keer is een super prestatie! Ventura Dames 3 moest 2 juni de wedstrijd winnen om veldkampioen te worden en... deed dat ook met 16-18! Het is een team met veel leeftijdscategorieën: van 19 tot 46 jaar. En de dames zijn unaniem: 'Het was een super leuk seizoen'. Het 3e elftal van voetbalvereniging DRGS, een vriendenelftal, is ook kampioen geworden. Merendeel van de groep heeft ook altijd in de jeugd bij DRGS gevoetbald. Proficiat! Met een overwinning op VOC werd Hermes DVS Di kampioen in de 2e klasse. Een mooie bekroning van een goed seizoen, op naar de ie klasse! De jeugd van Hermes doet het kennelijk goed, want er werden al heel wat bloemen uitgedeeld op deze club.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 25