N.V.M. Open Huizen Zomeravond H *rr "aè Keri zoekt een nieuwe baas woensdag 12 juni van 18.00 tot 21.00 uur jubileum voor Alliantie Bak mee voor Rode Kruis Zwanensingel weer open Buitenspeeldag Beatrixpark Boek van de week: 'Niets weerstaat de nacht' nBl Voor meer informatie en het actuele woningaanbod, kijk op WWW.WOOnplllS.nl X' www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 5 juni 2013 29 SCHIEDAM - Gymnastiekver eniging Alliantie Viert dit jaar niet alleen haar 35-jarig jubileum maar ook 100 jaar christelijke gymnastiek in Schiedam. Daarom wordt het jaar op waardige wijze afgesloten en wel met een voorstelling en tentoonstelling in het Wennekerpand, op zaterdag 22 juni. De tentoonstelling laat de ontwikkeling van de gym nastiek in Schiedam over de afgelopen 100 jaar zien. Een kaartje voor de voorstel ling én tentoonstelling kost 5 euro en is te koop via Al liantie. Kijk voor meer informatie op www.cgv-alliantie.nl. SCHIEDAM - Van 9 tot 15 juni gaat de collecteweek van het Rode Kruis weer van start. Duizenden vrijwilligers van het Rode Kruis gaan in heel Nederland met de collecte bus langs de deur. Anders dan voorgaande ja ren is het dit jaar mogelijk om tegelijkertijd geld in te zamelen voor het Rode Kruis bij familie, vrienden of collega's met zelfgebak ken cup cakes, taartjes of andere zoetigheden. Het Rode Kruis lanceert tijdens de actieweek een speciale website Waar deel nemers hun bakacties di rect kunnen registreren. Ga daarvoor naar: rodekruis. nl/hetgrotebakfeest. Beoordeling van Gerben de Bruijn: 4 van de 5 sterren. Een aanrader dus! foto: pr SCHIEDAM - Na vier maanden afsluiting is de Zwanensin gel vrijdagavond weer open gegaan voor alle verkeer. In de avond werden de laatste strepen getrokken en haai- entanden geplaatst. Even voor 20.00 uur werden de borden weggehaald. Nu kan iedereen weer snel en mak kelijk naar Vlaardingen- Holy. SCHIEDAM - Op 12 juni is het weer Buitenspeeldag. Wat dat betekent? Lekker bui tenspelen natuurlijk! Overal in Nederland worden leuke dingen georganiseerd waar kinderen aan mee kunnen doen. Woensdagmiddag 12 juni organiseren Stichting Kinderspel en de Stichting Vrienden van Beatrixpark een buitenspeeldag in Fort Drakensteijn vanaf 13.30 uur. SCHIEDAM - Deze week heeft Gerben de Bruijn van boek handel Post Scriptum een boek van auteur Delphine de Vegan gelezen: 'Niets weerstaat de nacht'. Na het overlijden van haar moeder gaat Delphine de Vegan op zoek naar het verhaal van haar leven. Dit werd 'Niets weerstaat de nacht'. Het boek beschrijft niet alleen Lucile, maar ook de tijd en het land waarin ze opgroeit. Een tijd met ande re normen en waarden. De Vegan beschrijft het le ven van haar moeder van haar geboorte af. Het gezin waarin zij opgroeit kent nogal wat tegenslagen. Twee kinderen sterven jong. De verhalen over vroeger die zij van haar familie hoort, lopen uiteen. De Vegan moet dus keuzes maken. De moeite die het haar kost om alles op te schrijven, wordt goed duidelijk gemaakt. Het wordt nog moeilijker voor Delphine als zij de gesprek ken leidt naar het gegeven dat Lucile haar vader van misbruik beschuldigt. Dit gegeven zal Lucile voor de rest van haar leven tekenen. Ze raakt op 18-jarige leeftijd zwanger en gaat snel trou wen. Een paar maanden later wordt Delphine gebo- Ten. Na zeven jaar huwelijk scheidt ze van Gabriel. Luci le krijgt de zorg voor de kin deren, maar langzamerhand moeten die steeds meer voor zichzelf zorgen en worden ze zelfstandig. Geestelijk krijgt Lucile steeds meer problemen, tot ze een ze nuwinzinking krijgt waar ze de rest van haar leven last van blijft houden. Haar kin deren lijden mee. De Vegan weet op aansprekende ma nier haar moeder tot leven te brengen. Keri is nog geen jaar oud en hard op zoek naar een nieuwe baas. Wie komt er naar haar kijken? Kijk ook even op: www.haraghoeve.nl foto: pr SCHIEDAM - In dierentehuis Hargahoeve zit poesje Keri op een nieuw baasje te wachten. Het is een pittig katje van nog geen jaar oud dat uitstekend voor zichzelf op kan komen. Knuffelen vindt ze ook erg fijn, al moet ze wel eerst wat vertroüwen in de knuffelkont hebben gekregen. Wie komt er eens naar Keri kijken? Kater Dis ney, die vorige week in deze krant stond heeft inmiddels een baasje gevonden, dus dat is goed nieuws. Harg ahoeve is te vinden aan de Sportlaan 2. Woonplus heeft speciaal voor deze avond een mooie selectie koopwoningen voor u samengesteld die representatief is voor ons totale aanbod in Schiedam. Voor iedereen die koopwensen heeft een uitgelezen moment om onze woningen vrijblijvend te bezichtigen Kopen met een plus Met onze pluspakketten kunt u naar eigen wens en keuze de t keuken, badkamer en toilet geheel laten vernieuwen. Ook kunt u gebruik maken van een pakket voor wand- en vloerafwerking. De kosten kunt u meefinancieren in de aankoopprijs van de woning. Koopt u voor 21 juni 2013 een woning van Woonplus dan krijgt u een Ikea cadeaupas ter waarde van 1.000,-. Een leuke start voor de in richting van uw nieuwe woning. Bouwmeesterweg 19 Boterstraat 29 3-k appartement J7-k eengezinswoning met garage W t ,;ii met buitenruimte 155.000,- k.k. Boterstraat 3d f*?? "*p 3-k appartement 199.000,- k.k. Informatie via de makelaars: Anke Bodewes (oio) 246 44 44, 3D makelaars (010) 427 77 88, Wassenaar (010) 473 79 33 Valeriusstraat 3-5 3122 AM Schiedam T. (010) 204 51 00

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 29