Maak een foto en win een racedag voor je stoere papa m H Ahmet heeft hoofdrol bij finales Cruyff Court D66 Schiedam kiest lijsttrekker SP houdt enquete in Schiedam-Oost Klinker aan de wandel SXlNaanjETAjnAARPRJJS ■winnaarM Groenoord in the picture, gezellig op de Contrabas Als ambassadeur van de Johan Cruyff Foundation wilt Ahmet meer kinderen uit de wijk aan het sporten krijgen. foto:pr Nieuwe Stadsblad woensdag 12 juni 2013 14 www.nieuwestadsblad.nl r SCHIEDAM - Johan Cruijff heeft samen met de Schie- damse Ahmet Ufak, een van de 14 van Johan, de lande lijke finale van het Cruyff Court Kampioenschap 6 vs 6 in Amsterdam geopend. Ahmet nam samen met SCHIEDAM - Groenoord in the picture, dat woens dag 19 juni georganiseerd wordt op plein Contrabas in Groenoord (bij de Diepenb- rockstraat) wordt georgani seerd door vrijwilligers uit de wijk Groenoord en onder steund door SWS Welzijn. De afgelopen maanden zijn een aantal meiden uit de buurt bezig geweest met het maken van kleding en siera- Cruijff de aftrap vooraf gaande aan de le wedstrijd van de finaleronde. Na alle finales mocht Ahmet samen met Carole Thate, directeur van de Cruyff Foundation, ook nog eens de prijsuitrei king doen. den. Ook hebben zij een foto gemaakt waarmee ze willen laten zien wat zij belangrijk erfgoed vinden om te behou den voor de volgende gene ratie. De meiden willen dit graag met de buurtbewoners van Groenoord delen. Ook is er een modeshow waarin zelfgemaakt kleding wordt getoond. De middag is van 14.30 tot 17.30 uur. SCHIEDAM - Binnenkort is het vaderdag. En natuurlijk heb je dan een cadeautje. Een knutselwerkje van school, een boek, misschien een lekker luchtje. Dat kan leu ker. Win het coolste cadeau ooit met die superstoere foto van jouw vader. Voor twee van de allerstoer- ste vaders hebben we een complete racedag op Zand- voort van Race Planet be schikbaar: een dag lang rij den in supersnelle bolides, zoals een Aston Martin V8 Vantage, een Lamborghini Gallardo of een Porsche 911. SCHIEDAM - Naar aanleiding van het verhaal van een in spreker tijdens de commis sievergadering van 3 jüni over de slechte staat van een woning in de Fultonstraat, waarbij zelfs gevaarlijke si tuaties zijn ontstaan heeft de SP besloten een enquete te houden onder bewoners van deze en de omliggende straten. Dit omdat er meer signalen zijn ontvangen over de zeèr slechte staat van woningen wstar geen onderhoud meer aan wordt gepleegd. Mensen van de SP ondervragen de bewoners over zowel de staat van hun woning als over die van de Bovendien staat er een heu se formulewagen klaar voor de deelnemers en kan er ge reden worden in een BMW 130 i cup. Minstens zo spec taculair is het 'sideways' meerijden met een coureur. Als ook nog het 4x4. rijden in de duinen, karten, sla lommen en een .slipproef zijn afgewerkt, mag aan het eind van de dag ook de eigen auto op het circuit worden meegenomen. De compleet verzorgde dag is inclusief lunch. Om deze fantastische prijs voor je vader te winnen buurt. Fractie voorzitter Theo Wij mans: „Het is wel schok kend om van mensen te horen dat ze zich, vanwege de slechte staat van hun wo ning, in hun eigen huis niet veilig voelen." De SP wil aan de hand van de enquete een duidelijk beeld krijgen over hoe groot en ernstig de pro blemen zijn en aan de hand daarvan met Woonplus en de gemeente in gesprek te gaan om de meest onveilige situaties op korte termijn op te verbeteren. O Reagerenredactie.ns(g> wegenermedia.nl maak je een foto van hem in de allerstoerste pose. Aan het werk met een zware ha mer, met gewichten op de sportschool, hangend aan een rots tijdens de vakantie. Alles kan. Gegevens Ga daarna naar www.nieu- westadsblad.nl/stoerevader, plaats je foto en vraag vrien den, bekenden en familiele den op je foto te stemmen. De inzenders van de twee foto's met de meeste stem men gaan met de superprijs aan de haal. SCHIEDAM - De leden van D66 Schiedam kiezen tij dens deledenvergadering een nieuwe lijsttrekker voor de gemeenteraadsverkiezin gen van 2014. Er is keuze tussen huidig fractievoorzitter Marcel Bregman en raadslid Arjen Kuin. Na de zomervakan tie zullen de leden van D66 Schiedam de volgorde van de overige kandidaat-raads leden op de kieslijst bepa len. Helaas was bij het te perse gaan van deze krant nog niet duidelijk op wie de keuze is gevallen. Zie hiervoor onze website: www.nieuwestads- blad.nl Zes achtste-groepers en een van groep 6 van openbare dalton basisschool De Klinker lopen deze week de 10 kilometer tijdens de Schiedamse Avondvierdaagse. Op deze foto is ook een leerling van groep 3 te zien, maar die loopt de 5 kilometer. In totaal lopen ervan deze basisschool zo'n75 kinderen en begeleiders mee. foto: Linda Huis rUliiEKSFfUiS 2B12I optiek Kom snel langs en bekijk de favoriete monturen van Helena Christensen WAS NOU MAAR NAAR SPECSAVERS GEGAAN! Specsavers Vlaardingen Liesveld 19 (010 435 9769 Bij aankoop van elk montuur vanaf €79. U kunt uw 2e montuur kiezen uit dezelfde of lagere prijsklasse met hetzelfde type glazen. Dit geldt voor één persoon. Bij randloze monturen adviseren wij dunne glazen. Voor glasopties zoals dunne glazen gelden vaste toeslagen. Niet in combinatie met andere aanbiedingen. C 2013 Specsavers Optical Group. All rights reserved. Ospecsaversnederland. www.specsavers.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 14