Mededelingen en bekendmakingen gemeente Schiedam Verkeer, parkeren vervoer Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl e. contact@schiedam.nl 1.14 010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 - 17.00 uur divan 8.30-12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel Elke woensdag publiceert de gemeente Schiedam in dit huis-aan-huisblad de wettelijk verplichte bekendmakingen, zoal? het afgeven van omgevingsvergunningen, informatie over beleidsregels, enzovoorts. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet worden uitgegaan van de data en informatie die bij de officiële bekendmakingen op www.schiedam.nl/bekendmakingen staan. Milieu Wet bodembescherming 's-Gravelandseweg, verbindingsweg tussen 's-Gravelandseweg en Overschieseweg, 3119 XA; burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van de melding op grond van artikel 4 en 13 van het Besluit uniforme sa neringen van het team Projecten van de gemeente Schiedam voor de locatie 's-Gra- velandseweg, verbindingsweg tussen 's-Gravelandseweg en Overschieseweg, met het verzoek hiermee in te stemmen, hebben besloten instemming te verlenen aan het verslag 'Evaluatie immobiel BUS-sanering' en het behaalde saneringsresultaat op grond van artikel 39b, lid 6 Wbb juncto artikel 14 Besluit uniforme saneringen. De beschikking ligt vanaf 12 juni gedurende een periode van 6 weken op afspraak ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.3 Kasteel weg, plangebied voormalig baggerdepot Prinsenbos, 3123 PN; burge meester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van de melding op grond van artikel 4 en 13 van het Besluit uniforme saneringen van het team Ingenieursbureau van de gemeente Schiedam voor de locatie Kasteelweg, plangebied voormalig baggerdepot Prinsenbos, met het verzoek hiermee in te stem men, hebben besloten instemming te verlenen aan het verslag 'Evaluatie immobiel BUS-sanering' en het behaalde saneringsresultaat op grond van artikel 39b, lid 6 Wbb juncto artikel 14 Besluit uniforme saneringen. De beschikking ligt vanaf 12 juni gedurende een periode van 6. weken op afspraak ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.3 Nieuwstraat 32, 3111 JP; met de activiteiten bouwen en veranderen van beschermd rijksmonument, het aanbrengen van dakisolatie en dakramen vervangen, binnen gekomen op 5 februari 2013. De vergunning met onderliggende stukken ligt vanaf 13 juni tot en met 24 juli als ontwerpbeschikking ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket).1 Verleende vergunningen Reguliere procedure Broersveld 140, 3111 LK; met de activiteiten bouwen en veranderen van gemeentelijk monument, het aanbrengen van een douche in het pand, verleend op 7 juni 2013.3 Lange Kerkstraat 31-33, 3111 NN; met de activiteit bouwen, het uitvoeren van funde ringsherstel, verleend op 6 juni 2013.3 Professor Kamerlingh Onneslaan 154, 3112 VM; met de activiteit reclame, het plaat sen van reclame aan de voorgevel van het pand, verleend op 3 juni 2013.3 Voorberghlaan 8, 3123 AW; met de activiteit bouwen, het plaatsen van een dakkapel op het voordakvlak, verleend op 7 juni 2013.3 Willem Pastoorsstraat 5,3119 HG; met de activiteiten afwijken van bestemmingsplan, bouwen en brandveilig gebruik, brandveilig gebruik, verleend op 6 juni 2013.3 Omgevingsvergunning WW Omgevingsrecht Aanvragen Brederoweg nabij tracé A4, 3123 AC; met de activiteit uitvoeren van (aanleg)werkzaamheden, het verleggen en vervangen van een drinkwater transport leiding en een distributieleiding, binnengekomen op 31 mei 2013. Kommiezenlaan 30, 3125 AN; met de activiteit bouwen, herontwikkeling van een bestaand bedrijfspand, binnengekomen op 3 juni 2013. Verlenging beslistermijn Nieuwlandplein 18, 3118 AD; met de activiteit bouwen, het uitvoeren van bouwwerk zaamheden, verlengd met 6 weken (16 juli 2013). Ontwerpbeschikking Tuinlaan 24, 3111 AT; met de activiteiten bouwen en veranderen van beschermd rijksmonument, het plaatsen van zonnepanelen, binnengekomen op 11 april 2013. De vergunning met onderliggende stukken ligt vanaf 13 juni tot en met 24 juli als ontwerpbeschikking ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket).1 Aanwijzing en opheffing gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: Op 06-06-2013: Parkweg, in de directe omgeving van het pand 307, postcode 3119 CJ, de gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig (kenteken 73-TP-TX) in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RVV met onder bord. Het besluit ligt gedurende een periode van zes weken na de dag van bekend making ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 3 Op 07-06-2013: Lange Nieuwstraat nabij de ingang van het pand 195 C, post code 3111 AJ, de gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig (kenteken 52-HZN-6) in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord. Het besluit ligt gedurende een periode van zes weken na de dag van bekendmaking ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 3 Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing -of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 E/\ Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat -het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, rta indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot- terdam'jsector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 22