ëmsÊRp m ICT-studenten helpen trage computer thuis weer op gang bijAlexander EXTRA VOORDELIG TIP VOOR VADERDAG! studentaanhuis.nl Zachte fietsbanden zijn nu voorgoed verleden tijd Het Goede Doel 1251m 127*1001 Elektrisch verstelbare Boxspring Slapen Sciaor} www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 12 juni 2013 39 Zo'ri 500 ICT-studenten zijn door heel Nederland aan de slag gegaan om mensen thuis te helpen met de computeren allerlei andere "digitale" zaken, zoals bijvoorbeeld: problemen met e-mail en internet, aansluiten van apparaten, les geven etc. UITGEROEPEN TOT SERVICEBEDRIJF VAN HET JAAR 2013 Vooral de trage computer of laptop is een grote erger nis waar de studenten veel eer aan kunnen behalen. Ze doen dat zo goed dat hun bedrijf Studentaanhuis.nl is uitgergepen tot 'Servicebe drijf van het jaar 2013'. In de relatief korte periode dat de organisatie bestaat is meer dan duidelijk geworden dat er een enorme behoefte is aan hulp aan huis op digi taal gebied en de studenten zijn er blij met deze bijbaan. In 3 jaar tijd is de organisatie Studentaanhuis.nl uitge groeid tot een van de groot ste aanbieders van compu terhulp en les aan huis in Nederland. Bedenker Jan Morriën ver telt dat de sympathieke be nadering en het aan huis krijgen van een leuke, jonge Nathan geeft les op de computer. student, die op de hoogte is van de laatste ICT-ont- wikkelingen, vaak dé re den is dat mensen zich tot Studentaanhuis.nl wenden. Morriën: "Het is elke dag weer feest om te merken dat mensen zo goed geholpen zijn door één van onze studenten. We hebben enorm veel dank bare reacties gehad en we zijn dan ook heel blij met de ICT- Award: "Servicebedrijf van het jaar 2013" die we onlangs van de branche en onze klan ten kregen." Prima bijbaan Studentaanhuis.nl heeft al ver over de 100.000 uur hulp en les aan huis gegeven, met minder dan een half pro cent klachten, wat tamelijk uniek is. En de studenten zijn ook zeer tevreden met deze bijbaan in hun eigen klassieker België geremasterd I ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Morriën: "We hebben dan ook geen enkele moeite om bekwame studenten te vin den en ook de opleidingen werken graag mee. Met deze baan combineren zij het opdoen van praktische ICT- kennis en het ontwikkelen van sociaal communicatie ve vaardigheden, wat erg be langrijk is voor hun CV als zij straks na hun studie een 'echte' baan moeten gaan zoeken. Bovendien betaalt deze bijbaan veel beter dan andere bijbaantjes en werkt de formule student helpt (veelal oudere) klant opval lend goed." Voorfietskosten Studentaanhuis.nl heeft een vriendelijk tarief, waarbij de voorfietskosten van 9 euro opvallen in positieve en sympathieke zin en dat is ook de filosofie van het be drijf. Morriën: "Alles bij ons staat in het teken van, wat ik noem: de "sympatico" factor. Van de telefoon op nemen voor een afspraak tot het rustig uitleggen aan de klant en van het nakomen van afspraken tot de onaf hankelijkheid van ons be drijf. Onze studenten verko pen niets en we hebben met niemand een deal voor wat dan ook. Betrouwbaarheid is tenslotte erg belangrijk want je haalt wel iemand in je eigen huis." Een mooie zomerdag en je wilt een stukje gaan fiet sen. Maar zodra je opstapt merk je het al; zachte ban den. Wat doe je? Gewoon flink doortrappen met kans op een lekrijder of toch te rug om die oude fietspomp te gaan zoeken. Zeker ou dere banden künnen poreus worden en moeten daardoor regelmatig worden opge pompt. Een karweitje van niks, mits je over een goede pomp beschikt. Zeker in het fietsseizoen geen overbodige luxe. Kies dan voor de hoge- druk fietspomp van Halfords. Deze pomp heeft een stalen pomphuis, waardoor hij ste vig aanvoelt tijdens het pom pen. Doordat het een hoge- drukpomp is, pomp je in één beweging twee keer zoveel lucht in een band. Hierdoor maakt het banden pompen tot een fluitje van een cent. De dubbele pompkop maakt het mogelijk om deze pomp te gebruiken voor alle soorten ventielen. Met exacte druk meter. Tot 10 bar. 50 korting Voor lezers van dé Week krant heeft Halfords een speciale actie. De hogedruk fietspomp van Halfords kost 19,99 euro en wordt tijdelijk aangeboden voor 9,99 euro. Dat is dus een korting van 50%. Leuke tip voor vader dag! Geldig t/m 16 juni 2013 tegen inlevering van deze bon en niet geldig i.c.m. an dere aanbiedingen. Halfords 40 jaar Halfords is al 40 jaar de grootste fietsenmaker van Nederland. In alle 138 Hal fords-winkels vind je een fietswerkplaats mét vak kundige monteurs voor re paratie, montage en service. Hier biedt Halfords ook diensten aan zoals fietsver- zekeringen en fietsinruil. Kijk voor een Halfords- winkel bij jou in de buurt op www.halfords.nl. Met de Halfords hogedruk fietspomp is banden oppompen een fluitje van een cent. Tijdelijk van 19,99 voor 9,99 euro. Puiiman Boxspring 180 x 200 cm compleet f 180 x 200 cm compleet Van 2995,- Volg ons op Alexander Slapen Escudostraat 11 2991XV Barendrecht T. 010 438 4163 I. www.slaapwel.nl ma 13.00 uur -17.30 Uur di/wo/do 9.30 uur -17.30 uur vr9:3o uur - 21.00 uur* 2a 10.00 uur-17=00 uur Ingang AupingPlaza Gratis parkeren voor de deur! Aangesloten bfj Slaapkenner

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 39