Het Schoentje Signaalhond geeft les op Violier SCayenif Engels ontbijtje voor vaderdag Weer avondvierdaagse Aantal koopzondagen vrij RET: korter zomerrooster Vrijspraak Schiedamse overvalverdachte 2 eieren. Bacon, Worstje, Witte bonen in tomatensaus, een afbak broodje nu voor 2,95 per pakketje Voor de vaders die groot willen uitpakken Lekkere producten voor de Barbecue Tijdens de gehele maand juni Onze beroemde hamburgers 10 voor €6,00 Shoarmavlees een kilo voor €6,00 Chili con carne een kilo voor €6,00 Pak uw voordeel en geniet van een eerlijk en ambachtelijk stukje vlees! Slagerij Cees Groeneveld 65 jaar verstand van lekker vlees Aleidastraat 64 - Schiedam West WILT U 10 KILO AFVALLEN PER MAAND!? ^5 wwvu.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 12 juni 2013 5 SCHIEDAM - Deze week is het weer tijd voor de Schiedam- se avondvierdaagse. Maan dag was de inhaalavond, dinsdag startte het wandel festijn officieel. Wie de lopers vrijdag een bloemetje wil aanbieden kan dat het beste doen in de omgeving van de Westfran- kelandsedijk. Het laatste stuk wordt er met muziek gelopen vanaf de Admiraal de Ruiterweg. Vervolgens gaat de route richting Julianalaan, Ruben slaan en Rembrandtlaan. De avondvierdaagse kent zijn eindpunt bij vv Har- gasport, waar de zuurver diende medailles worden opgespeld. SCHIEDAM - Een meerder heid in de senaat beeft voor het wetsvoorstel Winkeltij denwet gestemd. Hierdoor .kunnen gemeenten en win keliers voortaan op lokaal niveau bepalen of en hoe veel koopzondagen er in een gemeente zijn. Dit omdat per gemeente de behoefte aan een koopzondag verschilt. Een gemeente hoeft voort aan dus niet meer met in gewikkelde onderzoeken te bewijzen dat zij een 'toeris tische gemeente' is wanneer ze meer dan twaalf koop zondagen wil. Dit was hij voorbeeld vorig jaar nog wel het geval toen de discussie over de Schiedamse koop zondagen gaande was. SCHIEDAM - Dit jaar is de zomerdienstregeling van de RET een week korter en sluit deze aan op de school vakanties van 15 juli tot 2 september. Ook worden er tijdens de spits extra metro's ingezet op metrolijn D en rijden verschillende drukke tramlijnen vaker. Hiermee komt dè RET tij dens de 'vakantieweken' te gemoet aan duizenden reizi gers in de regio Rotterdam. Door een aanpassing van de zomerdienstregeling blijft metrolijn D'in de zomerpe riode frequenter rijden. Op werkdagen rijdt op het tra ject Rotterdam Centraal - Slinge iedere 5 minuten een metro. En ook op het traject Slinge - Spijkenisse hoeven reizigers tijdens de spits maximaal 7,5 minuut op de metro te wachten. Vorig jaar zomer was de wachttijd een kwartier. Op de overige metrolijnen is de frequentie tijdens de zomerdienst het zelfde als'vorig jaar. „Proficiat", wenste de rechter Schiedammer Pasha S. (24) nog, nadat bleek dat hij jarig was op de dag van de rechtszaak. Dat heeft geholpen. Door de rechtbankredactie SCHIEDAM - De rechtbank heeft de Hbo-student on langs vrijgesproken van de beschuldiging, dat hij een 47-jarige bewoner van de Professor Telderstraat in Vlaardirigen februari vorig jaar heeft overvallen samen met een ander. De Vlaardinger is beslopen, besprongen, in een houd greep genomen en gestoken door het duo. Vlakbij is een 'plastic tas aangetroffen met het steekwapen, dat de Vlaardinger in zijn hals kreeg gedrukt. Op de plastic tas zijn twee bloedsporen gevonden met het DNA-pro- fiel van de Schiedammer. Dat bewaart Justitie in een databank na een eerdere veroordeling van de Schie dammer. „Ik heb de tas weg gegooid en de overvaller zal hem wel gepakt hebben," luidde het verweer van de verdachte. Maar ook getuigen van de zeer gewelddadige overval gaven een signalement van één van de twee verdachten, dat aaqsluit op dat van Pa sha S. Eis Het Openbaar Ministerie eiste tegen de enige aange houden verdachte voor de gewelddadige diefstalpo- gfng eerder dertig maanden cel, waarvan zes voorwaar delijk. De rechtbank heeft hem on langs vrijgesproken door ge brek aan bewijs. De rechtbank sprak Schiedammer Pasha S. vrij vanwege gebrek aan bewijs. foto: wm Naast de sponsorloop kregen de leerlingen van de school aan de rand van het Sveapark ook een demonstratie op school van een signaalhond. foto: Peter Spek SCHIEDAM - De leerlingen van basisschool De Violier hebben zich via een spon sorloop tijdens de jaarlijkse sportdag ingezet om geld in te zamelen voor de Stichting Signaalhond. Een signaal hond helpt auditief beperk ten hun oor te trainen via een hond. Doven en slecht horenden hebben veel baat bij een signaalhond. Deze signaleert belangrijke gelui den, waarschuwt zijn baasje en wijst de geluidenbron aan. Hierdoor worden blin den, doven en slechthoren den zelfstandiger. Picanha diamanthaas bavette kalfskoteletten bourgondische ribstukken garnalenspiezen zalmpakketjes lamsracks Ierse rib-eye Iberico Maar ook: varkenshaassaté shaslicks bbq worstjes gemarineerde speklapjes lamsspiezen kipsaté houthakkersteaks greenfieldsteaks pepersteaks St. Liduinastraat 77, Schiedam, Tel. 010 - 426 79 85 Deze'echte'schoenmaker heeft de ruimste keus in comfortabele dames- en heren-Merk-schoenen, uitsluitend van echt leer (vele met verwisselbare zooltjes) Zomerschoenen en sandalen bij inlevering van deze bon met uw postcode Vrij parkeren - Persoonlijke bediening - Pinnen mogelijk Eazy Shape is momenteel het nummer 1 dieet product in Nederland. Al duizenden Nederlanders vallen eindelijk snel, blijvend en gezond af! De nieuwe generatie Eazy Shape proteine shakes zijn een revolutie op het gebied van dieet producten. Eazy Shape ondersteunt u bij het snel en blijvend bereiken van uw streefgewicht. Ook gaat het de veroudering van de huid, spieren en botten tegen! ACTIE: Bestel vóór 26 juni telefonisch of op onze website met de actiecode en krijg een maandpakket voor €59,95 in plaats van €79,95! INHOUD MAANDPAKKET: 4 heerlijke smaken Gratis coaching Shaker cadeau! Dieet handboekje Gebruikerservaring Lisa Vermeer: "Ik heb momenteel 2,5 weken achter de rug en ben maarliefst 8,5 kilo afgevallen!" Tel: 088 777 20001 Website: eazyshape.nl ACTIECODE: ESV27819

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 5