ÖQ-ttf 4 Catharina Jldriana Maria Lans6ergen - Rfeijweg Toos y Barbara Joan Riksen Pieter Schneider 4 Anneke Cmma O www.nieuwestadsblad.nl Hui —Jubileum GeborenJ Dankbetuiging CD Email familieberichten® wegenermedia.nl Telefoon (088) 013 72 68 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adres gegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dif&an te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat 1s altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie- Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (088) Ó13 72 68. Bedroefd, maar dankbaar voor het vele goede dat we van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat, na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum Schiewaegh, van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van Leen" Lansbergen Delft, 24 maart 1924 t Schiedam, 9 juni 2Q13 Leo en Toke Juliette en Jan Willem, Fleur Merette en Leendert Jan en Ria Femke en Koen, Wessel, Nola Joeri en Sandra, Luna Nico en Carla Kim en Domien, Marijn Nick en Serana, Tess Lincy en Dave Robbin en Caecilia Ton en Corrie Lisette Dave Ilse en Lars Marian en Ard Patty en Twan Barry Kelly Margaret en Jos Colinda en Sander Joop Correspondentieadres: Monuta Uitvaartzorg J.a.v. Familie Lansbergen Burg. Honnerlage Gretelaan 377 3118 BA Schiedam Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren woensdag 12 juni van 19.00 tot 19.45 uur in zaal "De Werf", Kerkweg 46 C te Schiedam. De Eucharistieviering vindt plaats donderdag 13 juni om 11.00 uur in Parochiekerk St. Jacobus de Meerdere, Kerkweg 53 te Schiedam, waarna wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats tegenover de kerk. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in zaal "De Werf". Samen met hen die je waren gegeven, was je iedere dag blij met het leven. Er waren wolken, vaak scheen de zon. Toen kwam de dag dat je niet verder meer kon. Waardig, dapperen bewust, Heb je het leven vaarwel gekust. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Johannes van der Lee Joop Dankbaar kijken wij terug op alles wat hij voor ons heeft betekend. Hij is 77 jaar geworden. Riet van der Lee-Bakker Heieen (in liefdevolle herinnering) Jolanda en Rob Wouter, Ellen, Cas Johan en Petra Joost, Joleen Schiedam, 1 juni 2013 Correspondentieadres: Waaijers Uitvaartverzorging t.a.v. Mevrouw M.E. van der Lee-Bakker Olmendreef 160 3137 CR Vlaardingen De afscheidsplechtigheid heeft op donderdag 6 juni 2013 plaatsgevonden in crematorium Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Hey lekker ding! Kom je buiten spelen? Ja buiten, onder mijn zonneplu? Nee, ik ben niet gek, alleen op jou Nee, niet wachten tot het droog is Niet wachten tot de wolken verdwijnen Schaterlachen met jou wil ik in de plassen Ons door een regenboog laten verrassen Jij en ik samen Dansend in de regen Voelen dat we leven Momenten van onschatbare waarde Om voor altijd in mijn kistje te bewaren Lekker ding wat denk je ervan? Barbara Ze is begonnen aan haar laatste reis 13 oktober 1977 7 juni 2013 Papa Ben Jenny en Joost Charlotte Joany Levi Sheba Brownie Barbara hield van kleurrijke bloemen. Contactadres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. mevrouw J. Dekker Postbus 399, 3100 AJ Schiedam De afscheidsbijeenkomst is op donderdag '13 juni om 10.30 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Daama vinden we het fijn om nog even samen te zijn. Caret monsterde aan voor zijn laatste reis. "Vaarwel en een behouden vaart. Johannes Caret Langstraat 24-1-1923 6-6-2013 Lid in de Orde van Oranje Nassau We zijn onze lieve pa, opa, en oom dankbaar voor alle mooie herinneringen. Uw doorzettingsvermogen, zorgzaamheid, steun, nuchterheid, humor en liefde voor ons, geven ons de kracht om het verdriet van gemis om te zetten in grote dankbaarheid dat juist u onze vader en opa was. Voor altijd een speciaal plekje in ons hart. Lucia f (ma) Rob Yvonne Robert, Tim en Britt Anneke Fred Elise Simon Carel Lucia Chris Bianca, Lennart en verdere familie Woensdag 12 juni vindt om 14.30 uur de afscheidsdienst plaats op begraafplaats Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Aansluitend begeleiden we pa naar zijn laatste rustplaats. Daarna komen we graag nog even samen in de koffieruimte van Beukenhof. Correspondentieadres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. fam. Langstraat Postbus 399, 3117 AJ Schiedam "We'll meet again" En wanneer Ik heengegaan ben en u plaats bereid heb, kom Ik weder en zal u tot Mij nemen, opdat ook gij zijn moogt, waar Ik ben. Joh. 14:3 Verdrietig, maar met een dankbare herinnering aan de liefde en belangstelling voor ons en vele anderen, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader, opa, oude opa, broer, zwager en oom weduwnaar van Theodora Jacoba Schneider- Koorengevel ♦Schiedam, 14 augustus 1927 t Vlaardingen, 8 juni 2013 Johan en Gretha Thea en Eric-Jan Peter en Arina Kleinkinderen Achterkleinkinderen en verdere familie Correspondentieadres: Monuta Uitvaartzorg t.a.v. Familie Schneider Burg. Honnerlage Gretelaan 377 3118 BA Schiedam Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren donderdag 13 juni van 18.45 tot 19.30 uur in Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden vrijdag 14 juni om 13.30 uur in kerkcentrum Holy, Reigerlaan 47 te Vlaardingen. Aansluitend zal om 15.30 uur de bijzetting in het familiegraf plaatsvinden op. begraafplaats Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer. De grootste schatten zijn die wat onzichtbaar zijn voor het oog maar voor altijd in het hart zitten Een krachtige vrouw die voor iedereen klaarstond. Plotseling is ze er niet meer... 20 juni 1131 27 mei 2013 Henk van Velzen Kees en Lourdes Blies en Teun Nicolaas Arie van der Burgsingel38 3123 ES Schiedam Inmiddels hebben we afscheid van Anneke genomen. Bedankt voor al uw warme reacties, ze zijn voor ons een grote steun.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 6