Mededelingen en bekendmakingen a f» gemeente Schiedam Elke woensdag publiceert de gemeente Schiedam in dit huis-aan-huisblad de wettelijk verplichte bekendmakingen, zoals het afgeven van omgevingsvergunningen, informatie over beleidsregels, enzovoorts. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet worden uitgegaan van de data en informatie die bij de officiële bekendmakingen op www.schiedam.nl/bekendmakingen staan. Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl e. contact@schiedam.nl 1.14 010 f. (010) 473 70 2t Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 - 17.00 uur divan 8.30-12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel APV APV-ontheffing geluid Vlaardingerdijk, ter hoogte van afrit 16 van rijksweg A4 en de kruising vsgn de Vlaar- dingerdijk met de Karei Doormanweg; het college van burgemeester en wethouders heeft op £0 juni 2013 aan team Regie Openbare Ruimte van de gemeente Schie dam een ontheffing verleend van het verbod op het veroorzaken van geluidhinder op grond van artikel 4.6 APV Schiedam 2013. De ontheffing wordt verleend voor (asfalterings)werkzaamheden aan de Vlaardingerdijk ter hoogte van afrit 16 van Rijksweg A4 en de kruising van de Vlaardingerdijk met de Karei Doormanweg, dit i.v.m. veiligheids- en beheeraspecten. De werkzaamheden worden in opdracht van de gemeente Schiedam uitgevoerd door aannemingsbedrijf M. van Ooijen en Zn. B.V. Omdat de afrit 16 van de A4 moet worden afgesloten zijn de werkzaamheden alleen mogelijk in het weekend. De ontheffing geldt van vrijdag 28 juni aanstaande 21.00 uur tot en met maandag 1 juli aanstaande 05.00 uur. Omwonenden kunnen door deze werkzaamheden geluidhinder ondervinden. Het college van burgemees ter en wethouders heeft voorschriften aan de ontheffing verbonden om de overlast voor omwonenden zoveel mogelijk te beperken. Omwonenden ontvangen van de gemeente een informatiebrief. De ontheffing ligt vanaf 21 juni 2013 voor zes weken ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam.3 Bouwen wonen Vaststelling bestemmingsplan Bestemmingsplan 'Harga', 3121, Schiedam; burgemeester en wethouders van.de gemeente Schiedam maken bekend dat de gemeenteraad in haar vergadering van 13 juni 2013 het bestemmingsplan 'Harga' gewijzigd heeft vastgesteld. Volgens de Wet ruimtelijke ordening is de gemeente verplicht om het bestemmingsplan eens in de tien jaar te herzien. Gezien het feit dat de huidige bestemmingsplannen in dit plangebied ouder zijn, wordt dit nieuwe bestemmingsplan in procedure gebracht. Uitgangspunt bij het bestemmingsplan is het consolideren van de bestaande situ atie. Het bestemmingsplan 'Harga' betreft de woonwijk Bijdorp, sportcomplex Harga, volkstuincomplex Vijfsluizen, de Vijfsluizerhaven en delen van de rijkswegen A4 en A20. Voor een nadere motivering wordt verwezen naar het raadsbesluit en de nota van zienswijzen. Het raadsbesluit ligt samen met het bestemmingsplan vanaf 27 juni 2013 gedurende zes weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket) in het Stads kantoor, Stadserf 1 te Schiedam.5 Bestemmingsplan 'Havens', 3115, Schiedam; burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam maken bekend dat de gemeenteraad in haar vergadering van 13 juni 2013 het bestemmingsplan 'Havens' gewijzigd heeft vastgesteld. Het bestem mingsplan 'Kavens' betreft de bedrijventerreinen gelegen aan de havenbekkens van de-Wiltonhaven en de Wilhelminahaven en de groenstructuur en woningbouwlocatie rond de Houthaven. Voor dit gebied is een herziening van de daar nu geldende bestemmingsplannen noodzakelijk. Uitgangspunten bij het bestemmingsplan zijn het consolideren van de bestaande situatie, waarbij bedrijven de ruimte krijgen hun bedrijfsvoering te continueren en uit te breiden, en het consolideren en waar mogelijk beperken van de milieu-invloed van bedrijven op de omgeving. Het plangebied betreft de bedrijventerreinen Vijfsluizen, Wilhelminahaven en de landtong bij de Havenstraat. Aanvullend maakt ook de groenstructuur en de woning bouwlocatie aan de oostzijde van de Houthaven, waarvoor in 2011 een projectbesluit is genomen, deel uit van het plangebied. Het bestemmingsplan is gewijzigd vastgesteld ten opzichte van het ontwerp. De wijzigingen betreffen: o de wijzigingsbevoegdheid voor bedrijfswoningen (artikel 4.6 van de planregels); o de milieuzonering rond bedrijfswoningen; o de milieuzonering ter plaatse van de kade aan de westzijde van de Wiltonhaven; o het toevoegen van een paragraaf 'gebiedsbescherming' (paragraaf 4.3.2 van de toelichting). Voor een nadere motivering wordt verwezen naar het raadsbesluit en 'de nota van zienswijzen. Het raadsbesluit ligt samen met het bestemmingsplan vanaf 27 juni 2013 gedurende zes weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket) in hef Stads kantoor, Stadserf 1 te Schiedam.5 Omgevingsvergunning Het bestemmingsplan is gewijzigd vastgesteld ten opzichte van het ontwerp. De wijzigingen betreffen: o Een wijziging van de ligging (incl. belemmeringenstrook) van de gastransportlei- ding; o Het schrappen van artikel 30.2 in de regels; o Een wijziging van het begrip bedrijf in de regels; o Enkele wijzigingen rond de Babbersmolen waaronder het intekenen van een bouwvlak ten behoeve van het gewenste informatiecentrum, het opnemen van een wijzigingsbevoegdheid om de bestaande dienstwoning te slopen en op een andere locatie te herbouwen, een technische wijziging ten aanzien van het meten van de bouwhoogte van de molen en het nemen van de stelling in plaats van de romp als uitgangspunt voor het intekenen van het bouwvlak van de molen. Omgevingsrecht Aanvragen Admiraal Lucashof 6A, 3115 HM; met de activiteit reclame, het plaatsen van nieuwe reclame, binnengekomen op 18 juni 2013. Graaf Florisstraat 62A, 3117 PM; met de activiteit alarminstallatie aanleggen, het aan leggen van een brand- en/of rookmelderinstallatie, binnengekqmen op 18 juni 2013. Hoogstraat 110, 3111 HL; met de activiteit bouwen, het renoveren van de gevel inclu sief het vervangen van het kozijn, binnengekomen op 13 juni 2013. Hugo de Grootstraat 4, 3119 HA; met de activiteit kappen, het kappen van elf bomen, binnengekomen op 19 juni 2013. Vervolg Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501,-3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken ria verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en èen omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA' Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening 'van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijri kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 22