DORZO Werken bij Careyn? Jan Heijstek Ben zoekt een nieuwe baas Letselschade Y Veteranendag met concert Op de foto voor 'n prikkie Eigen TV-kanaal MBF Boek van de Week: Bert Wagendorp - Ventoux BERT WAGENDORP VLAARDINGEN 0 RENAULT NU OOK UW NISSAN DEALER! Visser Quispel Heidema Vakantiekrachten voor huishoudelijke werkzaamheden O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 26 juni 2013 29 Ben is een geval apart. In ieder geval geen kater die je zomaar over het hoofd ziet. Wie komt er eens naar dit portret kijken? foto: Rick van Helden SCHIEDAM - Ben is een slanke, zwarte kater van ongeveer een jaar oud. Hij is op zoek naar een vaste verblijfplek waar hij lekker kan spelen. Hij is een echte uitslover en een kat die je niet zomaar óver het hoofd ziet. Dus: wie zit het zitten met Ben en komt eens naar hem kijken? Ben is natuurlijk te vinden in dierenopvang De Harg- ahoeve aan de Sportlaan, vlakbij het Vlietland Zie kenhuis. Kijk ook even op: www.hargahoeve.nl. Ook voor de contactgegevens. SCHIEDAM - In het Theater aan de Schie vindt woensdag 26 juni voor de zesde keer de Schiedamse Veteranendag plaats. Het gemeentebestuur wil op deze manier ook dit jaar haar waardering uit spreken voor alle Schie damse veterahen die voor vrijheid vochten tijdens de Tweede Wereldoorlog of in voormalig Nederlands-Indië en Korea, maar ook naar de militairen die hebben deel genomen aan vredesmissies in internationaal verband om de vrijheid te waarbor gen in bijvoorbeeld Libanon, Cambodja, voormalig Joego slavië, Afghanistan en Irak. Dit jaar wordt het een extra bijzondere editie. De Kapel Koninklijke Luchtmacht verzorgt in de grote zaal van het Theater aan de Schie een speciaal en eenmalig optre den. Om 14.00 uur begint de inloop, om 14.30 uur gaat de theaterzaal open en om 15.00 uur begint het concert dat duurt tot 16.15 uur. SCHIEDAM - Tijdens Dog Day, koopzondag 7 juli, kun je spotgoedkoop met je hond op de foto in de Stand-Up Bibliotheek op de Hoog straat. Deze is te vinden in het oude pand van de Mono- pole. Tussen 13.00 en 15.00 uur maakt de fotograaf van Foto Klein Schiedam foto's van bezoekers en hun vier voeters. Voor de mensen is er iets te drinken en een kleine versnapering. Aan de honden is natuurlijk ook ge dacht. In de tussentijd wor den de foto's afgedrukt zodat deze meteen meegenomen kunnen worden. Een foto van 20-30 cm kost zes euro, een van 13-18 cm drie euro en 10-15 cm is twee euro. SCHIEDAM - John van Ouden aarde heeft dinsdagmiddag het eigen online TV-kanaal van het Maasboulevard- feest in gebruik gesteld. Het Maasboulevardfeest wordt dit jaar voor de 25e keer ge organiseerd, reden om flink uit te pakken dus. Op het TV-kanaal zijn non-stop up dates over het feest te vinden SCHIEDAM - Elke week lezen Ruud Aret en Gerben de Bruijn van Post Scriptum een boek voor het Nieuwe Stadsblad, dat ze voorzien van een cijfer. Het boek van deze week is van Bert Wa gendorp: Ventoux. Ventoux gaat over een vrien dengroep van zes. De vertel ler is Bart, een misdaadjour nalist. Verder zijn er nog André, een cokedealer, en Joost, natuurkundige. David is eigenaar van een reisbu reau en is altijd in de Ach terhoek blijven wonen. Aan het begin van het boek heb ben deze vier geen contact meer gehad met Laura sinds het overlijden van Peter, een dichter die tijdens het afda len van de Mont Ventoux is verongelukt. De vrienden kennen elkaar van jongs af aan en elke vriend heeft zijn eigen rol. De vriendschap komt onder druk te staan als Laura zich in hun tienerjaren bij het groepje voegt. Bart en Joost besluiten om de Mont Ven toux op de fiets te gaan be klimmen. Ook Peter besluit om mee te fietsen. Tijdens de klim zal hij dan een gedicht concipiëren. Laura, André en David maken de reis ter ondersteuning ook mee. De beklimming verloopt goed, maar uiteindelijk gaat het in de afdaling gruwelijk mis. Dertig jaar later neemt Lau ra weer contact op en rei zen de vier vrienden weer naar Frankrijk om haar te ontmoeten. Er zijn nog wat openstaande vragen die zij kan beantwoorden. Ditmaal zullen ze ook alle vier de Mont Ventoux beklimmen. En natuurlijk krijgen de ge beurtenissen nog een draai. Ventoux is een vlot geschre ven boek, waar elke lezer plezier aan kan beleven. met achtergrondinformatie, exclusieve interviews, films, het programma, tweets en het laatste nieuws. Wie op de hoogte wil blijven moet meekijken op: www.mb- feest.nl/mbftv Het Maasboulevardfeest vindt dit jaar plaats van 10 tot en met 14 juli en heeft als hoofdact Frans Bauer. Een boek over vriendschap, wielrennen, de jeugd en verloren tijd. Ideaal voor op het strand, of op de camping. Cijfer:8 www.oorzo.nl Gratis n'0°t>spreekuur Als u het slachtoffer bent geworden van bijvoorbeeld een verkeerS' of arbeidsongeval en daarbij letselschade heeft opgelopen, heeft dit vaak grote financiële gevolgen. Een aantal advocaten van ons kantoor is gespecialiseerd in het verhaal van letselschade. Indien u zich tot ons wendt voor het verhalen van de door u geleden en nog te lijden schade, zullen wij uw belangen behartigen en streven naar een snelle en correcte schade-afwikkeling. Wij nemen u daarbij al die extra zorg, waar u niet op zit te wachten, uit handen. Bij volledige aansprakelijkheid van de tegenpartij is onze inschakeling kosteloos voor u; onze declaratie wordt dan rechtstreeks bij de aan sprakelijke partij ingediend. Voor verdere informatie kunt u vrijblijvend contact opnemen met: Mw mr P. de Vries-Roetman Advocatuur - Letselschade - Incasso Koningin Wilhelminahaven NZ 1 3134 KE Vlaardingen T. 010-4342886 www.vqh.nl info@vqh.nl Tevens gevestigd in Oud-Beijerland MERCEDES VOLVO (voiyp) CLASSICS Volvo - stationcars Aankoop - advies taxatie Mercedes - bestelwagens Onderhoud - service restauratie Accu bandenservice Tevens gebruikte onderdelen Soendalaan 30 3131 LV Vlaardingen Tel. OIO- 4600282 Mobiel 06 - 20040431 www.janheijstek.nl Kwaliteit gespecialiseerd - mercedes vans volvo classic Careyn- Huishoudelijke Zorg zoekt In Schiedam, Vlaardingen en Maassluis Volg jij een dagopleiding of heb je onlangs eindexamen gedaan? Ben je daarnaast een beleefd en opgeruimd type? Wil je werken bij jou in de buurt met flexibele werktijden? Kom bij ons vakantiewerk doen! 17 jaar 5,50 18 jaar 6,00 19 jaar 6,50 20 jaar 7,50 Ga naar www.werkenbijcareyn.nl en vul het formulier van NWN (Schiedam, Vlaardingen, Maassluis) in onder vakantiewerk huishoudelijke hulp. Bruto salaris pier uur (inclusief vakantiegeld en -rechten): 21 jaar€ 8,55 22 jaar €10,00 23 jaar en ouder 11,80 www.werkenbijcareyn.nl Kijk ook op: deweekkrant.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 29