Feest in Groenoord Schrijf je nu gratis in op www.sweetdeal.nl Opera in de Korenbeurs Viering bij NPB: Durf te leven! Nieuws van het Stedelijk Museum Schiedam Jififfii 1 overnachting voor 2 personen in een luxe kamer bij Hotel Theater Figi in Zeist. Inclusief uitgebreid ontbijtbuffet err: gratis bioscoopkaartje per persoon naar keuze. Te koop van ma 24-6 t/m zo 30-6 GELDIG T/M 31 AUGUSTUS 2013 Verkrijgbaar in de App Store 3-daagse break op de Grebbeberg bij Hotel 't Paviljoen in Rhenen voor 2 personen. Inclusief ontbijt en 25% korting op toegangskaarten voor Ouwehands Dierenpark. BrandstofverpH^;gemïddel(J'3i8-9,3 1/100 9^-217 g/krtf O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 26 juni 2013 31 0 @sweetdealnl SI fb.com/sweetdeal.nl AUTOBEDRIJF RIJNWOUD Toepad 19 (autostrada), 3063 NJ Rotterdam 010 - 422 07 22, rijnwoud(5>rïjnwoud.nl, www.rijnwoud.nl SCHIEDAM - Operagezelschap Intorno speelt zondag 30 juni om 16.15 uur éénmalig in de Korenbeurs Schiedam Peter de Grote, De Tsaar die niet van opera hield. Deze opera werd gemaakt in het kader van het Neder lands-Russisch jaar 2013. Dit is de eerste opera waar in een indringend portret wordt geschetst naar de tsaar en waarheid en fictie elkaar afwisselen. De rol van Peter de Grote wordt gespeeld door Jeroen Manders (Bariton). Anne- lies Prins (sopraan) is zijn tegenspeelster en speelt ver schillende rollen. Toegang is 20 euro, dit is inclusief een diner na afloop van de voor stelling. Kaarten zijn online verkrijgbaar via www.in- torno.nl SCHIEDAM - In de Vrijzinnige geloofsgemeenschap NPB Schiedam, Westvest 90-92, is op zondagochtend 30 juni om 10.30 uur een speciale viering, waarin geïnspireerd door het lied 'Mens durf te leven', van Dirk Witte, de groep met elkaar wil onder zoeken in hoeverre we ons in het leven laten bepalen door gewoontes en overtui gingen van onszelf en ande ren en in hoeverre we ons hart en onze passie laten meespreken. Belangstellen den zijn welkom. SCHIEDAM - Zaterdag 29 juni opent de tentoonstelling 'Ro nald de Bloeme, Daan van Golden, JCJ Vanderheyden. Naast elkaar, tegelijkertijd'. Gedeelde fascinaties, ver wante beeldende principes en een verregaande belang stelling voor eikaars werk vormen de hoofdingrediën ten voor deze tentoonstel ling. De in Schiedam woonach tige kunstenaar Daan van Golden maakt schilderijen waarin hij de motieven en details van alledaagse af beeldingen minutieus na schildert. Zijn kunstwerken zijn realistische weergaven van onderwerpen uit de massaproductie, maar kun nen net zo goed beschouwd worden als abstracte, kunst. Van Golden exposeert al vanaf 1960 in verschillende musea in Nederland en bui tenland. In 1966 was Daan van Golden voor het eerst te zien in het Stedelijk Muse um Schiedam met een solo tentoonstelling. Zijn laatste tentoonstelling in Schiedam dateert alweer uit 2002. Nu is het werk van Van Golden weer te zien. Nieuwsgierig geworden naar de kunstwerken? Zaterdag 29 juni wordt de tentoonstel ling om 15.00 uur geopend. Iedereen is welkom. In 't Atelier kunnen kinderen onder begeleiding van een museumdocent schilderen en tekenen. De tentoonstelling 'Ronald de Bloeme, Daan van Gol den, JCJ Vanderheyden. Naast elkaar, tegelijkertijd' is van 29 juni t/m 12 januari te zien in het Stedelijk Mu seum Schiedam. O Meer informatie :www. stedelijkmuseumschiedam. nl. Daan van Golden, Rode studie, 1982, olieverf en potlood op linnen. foto: Bob Goedewaagen SIMPLY CLEVER Omdat het dit jaar de vijfde keer is dat het Zomerfeest wordt georganiseerd, komt burgemeester Lamers het Zomerfeest openen en treden de Amazing Stroopwafels op. foto: Jan Willem de Gids Ook dit jaar vindt in Groenoord weer het jaarlijkse Groenoord Zomerfeest plaats. Zaterdag 29 juni is het Jozef Oreliopark opnieuw het decor van het grootste wijkfeest uit Schiedam-Noord. Door de redactie SCHIEDAM - Het is alweer het vijfde jaar dat dit feest door en voor bewoners wordt ge organiseerd. Burgemeester Lamers zal het zomerfeest daarom persoonlijk om 12.00 liur openen. Onder an dere The Amazing Stroop wafels treden op. Van 12.00 tot 18.00 uur is iedereen welkom op het Groenoord Zomerfeest in het Jozef Oreliopark. Het Zomerfeest bestaat vijf jaar en krijgt daardoor een extra feestelijk tintje. Er zijn verschillende work shops, voor alle leeftijden te volgen die dag. Karin de Wit (bekend van Holland's Got Talent) zal met haar Movin'- Circle act een Hoelahoep presenteren. Er wordt ook een modeshow en sieraden' workshop gegeven. Bezoe kers van het Zomerfeest kunnen ook mozaieken met Stukje bij Beetje en voor de sportievelingen is Slimgym Schiedam aanwezig. Voor de jeugd staan ver schillende springkussens uit, is er een Bungee Jump en ook een echte Drive-In Casino met croupiers. Er kan ook een ritje op een ka meel worden gemaakt en er is een stahd met informatie over vrijwilliger worden in de wijk Groenoord. Als extraatje wordt er ook een rommelmarkt georgani seerd. Er zijn nog een aantal kramen vrij, dus wees er snel bij! Geef je op via: agg- schiedam@live.nl. Bijzondere momenten deien we graag met u. Zeker als het gaat om de introductie van maar liefst twee top modellen. Daarom willen we u van harte uitnodigen voor de première van de nieuwe SKODA Octavia Combi en nieuwe Superb. Oftewel een uitgebreide kennismaking, in een gepaste ambiance. Kom naar onze speciale introductiedagen op vrijdag 28 juni en zaterdag 29 juni. www qknda nl Genoemde vanaf prijs is ind. BTW en BPM, exd. verwijderingsbijdrage en kosten rijklaar maken. Leasebedrag per maand is exd. BTW en exd. brandstof via SKODA Leasing o.b.v. 48 mnd en 20.000 km per jaar full operational lease. Eigen risico 500,- per gebeurtenis. Wijzigingen, druk- en zetfouten voorbehouden. Getoonde afbeelding kan meeruitvoeringen bevatten. De nieuwe SKODA Octavia Combi en nieuwe Superb. p.m. SKODA Octavia Combi. Al vanaf 20.770,-. Bijtelling vanaf 145,- p.m. Lease vanaf 369,- SKODA Superb. Al vanaf 27.490,-. Bijtelling vanaf 199,- p.m. Lease vanaf 525,- p.m.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 31