Tegelmagazij'n Delft Gratis 500 TV zenders bij Pluggy Theater gaat er even tussenuit, nieuwe seizoen in september ADVERTORIAL TEGEÜMAGA i p PLUGGY LEZERSACTIE www.tegelmagazijndelft.nl Schiedamse talenten in juli naar EK in Zweden Info-avond A20 Politie stamtafel in restaurant Zaalig PvdA brengt bezoek aan Schiedam-Oost DA geeft beachcruiser weg rahs sa WWW.PLUGGY.TV Vanaf 1 juli open: Rotterdamseweg 396 2629 HH Delft Goedkope vloer en wandtegels Rechtstreeks van de fabriek Alleen de beste kwaliteit! O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 26 juni 2013 33 Beiden werpers speelden eerder samen op het prestigieuze eindtoernooi van de World Series Little League in de USA in 2011. SCHIEDAM - De Schiedamse honkbaltalenten Darryl Ja- moena (15) en Angelo Wick- lert (14) zijn opgenomen in de Jong-Oranje selectie U15. Jong Oranje zal tussen 14-21 juli in het Zweedse Nyko- ping de Europese honkbal- titel gaan verdedigen. Vorig jaar liep Darryl, speler van de Haagse honkbal academie Tsunamies, dit toernooi mis door een blessure. Angelo, speler van de Rotterdamse Unicorns Elite, werd in 2012 wel Europees kampioen. SCHIEDAM - Het nieuwe the aterseizoen van Theater aan de Schie start zaterdag 14 september met het mees terstuk Het stenen bruids bed van Harry Mulisch en zondag 15 september met de première van de Bob de Bouwer Theatertour. In de tussentijd viert het the ater vakantie. Theater aan de Schie is van 6 juli tot en met 26 augustus uitsluitend bereikbaar via de website www.theateraandeschie.nl. Vanaf dinsdag 27 augustus, 13.00 uur, is het theater weer bereikbaar voor vragen en reserveringen. Openingsweekend Theater aan de Schie opent zaterdag 14 september, 20.15 uur, het nieuwe theatersei zoen met het meesterstuk Het stenen bruidsbed van het Nationale Toneel. Een toneelvoorstelling van Har ry Mulisch, over daders en slachtoffers in tijden van de oorlog. Zondag 15 sep tember, 15.00 uur, vindt de première plaats van Bob de Bouwer Theatertour. Alle kinderen vanaf 2 jaar kun nen deze zondagmiddag ge nieten van de leukste klus jesman ter wereld, met Meet and Greet na afloop in de theaterfoyer. Theatertips Voor alle theaterliefhebbers is er voor bijna iedere voor stelling nog wel een plekje. De laatste kaarten zijn be schikbaar voor onder ande re Guido Weijers (3 oktober), Philippe Geubels (8 novem ber), Tineke Schouten (18 december), NUHR (31 janu ari), Lenette van Dongen (14 februari) en Boudewijn de Groot met band (7 maart). SCHIEDAM - Rijkswaterstaat organiseert woensdag 26 juni een informatieavond over de te plaatsen geluids schermen langs de A20. De bijeenkomst vindt plaats van 19.00 tot 21.00 uur in het Van der Valk Hotel Rot- terdam-Blijdorp. Binnenlo pen kan vanaf 18.45 uur. Om de overlast van het ge luid van het verkeer op de A20 te verminderen en de kwaliteit van de leefomge ving te verbeteren, worden tussen het knooppunt Klein- polderplein en daar waar de A20 over de Rotte loopt (ter hoogte van de Veilingbrug) aan de zuidzijde over een lengte van 3.500 meter ge luidsschermen geplaatst. SCHIEDAM - PvdA-wethou- ders, fractie en bestuurs leden brengen zaterdag 29 juni een bezoek aan de wijk Oost. Om 10.00 uur starten ze met bezoek aan de Ful- tonstrat en gaan daar in ge sprek met bewoners. Een half uurtje later, om 10.30 uur, gaat de groep ver volgens naar wijkcentrum Oost, waar ze in gesprek gaan met het bestuur van BVSO en bewoners van de wijk. Aan de hand van een po- werpointpresentatie gaan ze tenslotte met elkaar in dis cussie. Onderwerpen heb ben vooral te maken met het wonen en leven in Oost. Het bezoek wordt afgesloten met een lunch. Wie mee wil discussieren of ideeen aan wil dragen is ui teraard welkom. SCHIEDAM- D66, Progressief Schiedam en Groenlinks organiseren zaterdag 29 juni de 33e politieke Stamtafel in restaurant Zaalig op de Grote Markt. Tijdens de Stamtafel kun nen Schiedammers de raadsleden op een infor mele manier ontmoeten en meningen en gedachten uit wisselen. Iedereen kan aan schuiven, aanmelden is niet nodig. Er is geen agenda, elk onderwerp kan worden aan- Zo is er tijdens de laatste twee stamtafels onder an dere gesproken over burge rinitiatieven voor nieuwe projecten in Schiedam, ge meentelijke bezuinigingen en de effecten daarvan op de Schiedamse samenleving. Er speelt in Schiedam ge noeg dat de moeite van het bespreken waard is, dus doe dat dan ook. Denk alleen al aan de ex ploitatie van het toekom stig sportpark op de A4, de stagnatie in de woningbouw en hoe de gemeente daarop denkt in te spelen en de uit werkingsvarianten in de ge meentelijke Zomernota (in vesteren of bezuinigen). De partijleden zitten klaar in restaurant Zaalig van 15.00 tot 16.30 uur. Mevrouw E. Mens is de gelukkige winnaar van de exclusieve A.Vogel Beachcruiser bij DA+Mooi van Saskia in Hof van Spaland. Tot en met 9 juni waren alle DA winkels in Nederland opgefleurd met deze exclusieve beachcruiser. In elke DA kon een fiets worden gewonnen. In totaal gingen er dus ruim 415 fietsen uit! foto:pr 1 H ÜBtlggl is q l S b sssr&tüPH INTERNET OP TELEVISIE korting voor lezers van deze krant act» lööpt liög tet IQ juni 2011] Kijk voor meer informatie op: DELFT - Op 15 juni gaat de Pluggy "ChannelStore" online, waarmee alle Pluggy bezitters honderden gratis TV zenders krijgen! Zonder extra kosten kun je op de Pluggy nu ook televisie kijken naar een groot aanbod aan internationale TV kanalen. Naast de gratis zenders komen er ook betaalde zenderswaarop gebruikers zich optioneel kunnen abonneren. Deze bestaan o.a. uit zenderpakketten met Vietnamese, Turkse en Indiase kanalen (waarvoor dus geen schotel meer nodig is!), maar ook komen er familie-vriendelijke en andere commerciële zenders van over de hele wereld beschikbaar. ChannelStore is exclusief De PLUGGY biedt internetten beschikbaar voor Pluggy. Voor wie Pluggy nog niet kent; met dit handige product verandert u uw normale TV in een echte Smart TV. Voortaan kunt u dus volledig vrij internetten, gewoon op uw TV. Alles wat u nodig heeft is draadloos internet en zonder beperking een TV met HDMI ingang. Lezers van deze krant krijgen een interessante korting, maar deze actie is nog slechts beperkte tijd geldig. Vul de couponcode "wegener" in op de Pluggy webshop (vlak voor het afrekenen) en uw korting wordt direct verrekend.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 33