50% voordeel OPHEFFINGS UITVERKOOP Proveniersbrug weer vrij fffrakkero awiwierLaan Aardbeienschnitte 5,- Indisch broodje 1,- Roomboter cakes 4 stuks 2 j™ Molenbrood 2,- Exclusieve Perzische tapijten met kortingen van 50 tot 70% op verzamel- en transportservice Mogelijk toch Decathlon Kleding inleveren Schiedammer veroordeeld voor mishandeling 14-jarige Inloopmiddag bij het UWV www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 3 juli 2013 5 Het molenbrood wordt gebakken met meel van de molen, het rijst met desem en is E nummervrij. Bij aankoop van een keuken t.w.v. minimaal 2500.- Ga voor meer informatie naar de afdeling Keukens van IKEA Barendrecht. Met of zonder rozijnen Deze aanbiedingen gelden van donderdag 4 t/m woensdag 10 juli Deze aanbieding is geldig t/m 31 juli 2013, alleen bij IKEA Barendrecht (Rotterdam) SCHIEDAM - De rechtbank heeft de 26-jarige Schie dammer Chris K. onlangs veroordeeld tot een celstraf van 300 dagen - waarvan 202 voorwaardelijk - en een werkstraf van 120 uur voor de mishandeling van een 14-jarig meisje, waarmee hij enkele maanden verkering had. De getrouwde vader van een kind is eerder ver oordeeld voor het toetakelen van zijn echtgenote. Nadat schoolvriendinnen en haar mentor begin dit jaar verwondingen bij de jonge Schiedamse consta teerden, is melding gedaan bij het Advies- en Meldpunt Kindermishandeling. Met moeite wees bet puber meisje daarna K. aan als veroorzaker van de blauwe en beurse plekken over haar hele lichaam, omdat ze ver liefd was op de kinderlijk ogende man. Die had zich bij haar familie voorgesteld als 'Bram' en zou 19 jaar oud zijn. Bij het meisje is verder een bijtwond geconstateerd en een kale plek van uitge rukt hoofdhaar. Volgens de verdachte, die toegeeft het meisje te kennen uit een groep hangjongeren van de Maasboulevard, heeft ze zichzelf verwond. Bij de rechter-commissaris meld de de tiener, dat ze in zijn bijzijn 'uit frustratie' een keer een mes over haar pols haalde. Maar er zijn geen aanwijzingen dat de andere verwondingen ook door haar zijn veroorzaakt. De Schiedammer - tegen wie de aanklager dezelfde straf eis te als de rechtbank oplegde - zegt het meisje slechts vaag te kennen. Hij heeft haar op haar verzoek enkele keren thuis gebracht en zij zou haar familie hebben verteld dat ze verkering hadden. SCHIEDAM - Het is nog steeds mogelijk dat er op de loca tie van hockeyclub Spirit een vestiging van de Franse sportgigant Decathlon komt. Dat schrijft het AD. Eerder gingen geruchten dat de provincie het plan zou heb ben afgeschoten, maar die blijken uit de lucht gegre pen. De provincie zegt nog geen officieel standpunt te hebben ingenomen en daar7 mee lijkt de weg naar een Decathlon in Schiedam nog steeds open. Als de vestiging er komt op de locatie van Spirit en korfbalvereniging Harga zou met de opbrengst van de grond de herontwik keling van sportpark Harga bekostigd kunnen worden. SCHIEDAM - De stichting Net Niet Genoeg, die sinds af gelopen maand in het voor malige bibliotheekpand aan het Bachplein zit, zamelt hier deze maand op woens dag- en donderdagavond van 19.00 - 21.00 uur weer allerlei spullen in voor ge zinnen die een steuntje in de rug goed kunnen gebrui ken. Wat kan er worden in- geleverd? Dameskleding winter (ook grote maten), herenkleding winter (ook grote maten), kinderkleding winter (alle maten), speelgoed en woon- - TÜÜUr textiel. Kleding graag per maat in ^HHI een zak of doos aanleveren De Schiedammer mag geen contact meer hebben met het op de locatie. minderjarige meisje. foto: wm www.baklcerammerlaan.nl SCHIEDAM - UWV biedt werkzoekenden tijdens de wekelijkse inloopmiddag ondersteuning bij de online dienstverlening. Ru,im 90 procent van de WW-uitke- ringen wordt online aange vraagd via werk.nl en de site heeft meer dan 3,5 miljoen bezoeken per maand. Een deel van de werkzoeken den heeft echter hulp nodig met het gebruik van de com puter, werk.nl of de online werkmap. Voor deze klan ten organiseert UWV elke dinsdagmiddag van 12.00 tot 16.30 uur een inloopmid dag op de werkpleinen waar UWV is gevestigd. In de regio Nieuwe Water weg kunnen klanten van UWV terecht bij het Werk- plein Nieuwe Waterweg, Stationsplein 79 in Schie dam. Werkzoekenden met een grotere afstand tot de arbeidsmarkt, zoals arbeids gehandicapten, kunnen ook op andere dagen terecht voor persoonlijke ondersteuning. Lees voor een uitgebreider verslag van de renovatie van de Proveniersbrug verder op onze website: www.nieuwestadsblad.nl. foto: Bart Bos SCHIEDAM - Autorijdend Schiedam kan sinds afgelo pen donderdag weer de stad in en uit via de Proveniers brug, "nadat een tweede tij delijke brug op de plaats van de Proveniersbrug is open gesteld. Autoverkeer is daar door weer mogelijk in twee richtingen. De ruim vijftig jaar oude Proveniersbrug is 19 april per schip vervoerd naar een werf in Krimpen aan den IJssel, waar het herstel plaatsvindt. Op 26 augustus wordt de nieuwe brug weer ingevaren en ge hesen. Na ruim 4(1 jaar gaan wij onze zaak in Vlaardingen sluiten. Graag willen wij langs deze weg de vele trouwe klanten bedanken voor het in ons gestelde vertrouwen. GANDJAPOUR Schiedamseweg 57 Vlaardingen-centrum tel: 010-4349971 www.gandjapour.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 5