ggti Vuilstort in de Beetsstraat -20% tot 50% Petit four 1,- Amandelbroodje 1,- j Multikoren goud 2,- Boterkoek Wilt u online een taart I of gebak bestellen? nieuwe patiënten van harte welkom! Tandartsenpraktijk LIE Nu Summer-sale bij LEON 'Installatie om te ontgassen' Werkstraf voor knokken met stadswachten VakantieBijbelWeek Erkertjes treden op &l>akker<9 ammerLaan www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 10 juli 2013- 5 Wegens uitbreiding van tandartsenpraktijk LIE aan de Faassenplein 68 op de le verdieping, zijn Ook hebben we een mondhygiëniste in de praktijk. Nieuwe patiënten kunnen telefonisch of per mail zich in laten schrijven. Faassenplein 68, 3123 NK Schiedam Tel: (010) 4709915 schiedam@tandartsenpraktijklie.com Ma t/m woe: 08.30u-17.00u - Do en vrij: 08.30u-12.00u i Fransenstraat 13 Vlaardingen 010- 4342059 www.leonmanenmode.nl maandag gesloten vrijdag koopavond SCHIEDAM - Ook dit jaar wordt er weer een Vakantie— BijbelWeek georganiseerd in de eerste week van de zo mervakantie. Van maandag 22 tot en met woensdag 24 juli is er van alles te doen in en rond de sportzaal van Al liantie aan het Nijhoffplein. Alle ochtenden van 10.00 uur tot 12.00 uur is er een VakantieBijbelFeest voor de kinderen van groep 3 t/m 6 en een speciaal tienerpro gramma voor de kinderen van groep 7/8. Iedere mid dag is er van 14.00 - 16.00 uur een kinderprogramma met sport&spel in samen werking met Alliantie of workshops. Zie ook: www. vbwschiedam.nl SCHIEDAM - Muziekgroep De Erkertjes geeft zaterdag 13 juli een spetterend optreden in het Weönekerpand aan de Vijgensteeg. Iedereen is van 14.00 tot 17.00 uur welkom óm het lustrumfestival 'Met inzet en plezier ons doel bereikt' gratis te bezoeken. Acteur Barry Atsma zal de opening en de presentatie voor zijn rekening nemen. In de pauze kunnen belang stellenden met hem op de foto. Naast het optreden van 'De Erkertjes' zullen ook andere artiesten hun mede werking -verlenen. O Voor meer informatie: www.svvswelzijn.nl Deze aanbiedingen gelden van donderdag 11 t/m woensdag 17 juli SCHIEDAM - Een fikse knok partij voor de deur van een sportschool in de Boterstraat eindigde onlangs bij de poli tierechter. Nadat Schiedam mer Atnan K. (35) in april daar komt aanscheuren met zijn SUV, ziet hij een al ge wonde kennis het onderspit delven in een vechtpartij. „Ik was geschrokken en wilde naar hem toe," ver duidelijkt de boomhoge kle renkast. Drie gealarmeerde stadswachten proberen hem tegen te houden, waarop de Schiedammer er een vast grijpt en tegen een muur smijt. Ook de poging van de collegatoezichthouders om de knokker tegen te houden en in te rekenen, wordt in zijn voordeel beslecht. Kort daarop houdt de politie At nan vlakbij aan; achterin de auto van een maat, die hem wijs adviseerde op de 'echte' dienders te wachten. Een stadswacht zou bij de keel zijn gegrepen door de Schiedammer. „Als ik die man tegen de muur gegooid had, was hij echt niet meer opgestaan. Ik gaf een duw tje, toen sprongen ze met z'n allen op me en heb ik wat getrokken aan een helm van een van hen. Dat ik was aan gehouden, heb ik niemand horen zeggen. Zwaar over dreven allemaal. Ik was in 'paniek en wilde naar mijn vriend toe," zegt de eerder voor mishandeling aange houden Schiedammer on langs de rechter. Maar zijn paniek lijkt de rechter iets overdreven. Hoewel getui gen voor de sportschool melden dat juist de ingreep van de stadswachten zorgde voor chaos en voortduring van het geweld, hecht de rechter meer waarde aan de belastende verklaringen van de overheidsdienaren. Voor de mishandeling wordt de Schiedammer veroordeeld tot de dag cel, die hij in voorarrest zat, en een werkstraf van 40 uur. Grofvuil wordt niet meegenomen als de ondergrondse containers worden geleegd, daar moet toch echt zelf actie op ondernomen worden. foto: pr SCHIEDAM - In de Nicolaas Beetsstraat in West staan ondergrondse vuilcontai ners. Ideaal, zou je denken, ware het niet dat sommige bewoners het gebied rond de containers tot ergernis van velen bestempelen als vuil stortplaats. Grofvuil wordt namelijk niet opgehaald als de containers worden ge leegd, maar moet naar het afvalbrengstation worden gebracht of wordt, ria een te lefoontje naar Irado, op enig moment opgehaald. „Een bijna dagelijkse ergernis", verzuchten bewoners. SCHIEDAM - Er moet in de Rotterdamse haven zo snel mogelijk een ontgassingin- stallatie komen waar sche pen giftige dampen uit hun ruimen kunnen omzetten naar herbruikbare vloeibare stoffen. Dat zeggen de Groen- Links-fractievoorzitters van Schiedam, Vlaardingen en Rotterdam; Ed Gloudi, Kees Borsboom en Arno Bonte in een verklaring. Nu lozen schippers gifdampen nog vaak in de buitenlucht. Het zogenoemde 'ontgassen' van chemieschepen gebeurt voordat nieuwe vloeibare vracht wordt geladen. Naar schatting gaat daardoor in de Rotterdamse haven mini maal 3 miljoen liter chemi sche lading als damp de bui tenlucht in. Dat leidt vooral in Schiedam, Vlaardingen en Hoek van Holland tot ex tra luchtvervuiling. Volgens GroenLinks ligt er een taak voor het Havenbedrijf om een ontgassingsbedrijf op te zetten. www.baltkerammerlaan.nl op bijna alles. Kijk op de vernieuwde website www.leonmannenmode.nl voor uitgebreide info Alléén bij:

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 5