c Ö-Q-CP Gerardus Hendrikus Boensma - Dick - Jazeker 5ÜHÏ O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 10 juli 2013 6 —-jubileum Geboren In Mem Dankbetuiging CU -t— O Email familieberichten® wegenermedia.nl Telefoon (088)013 72 68 Internet j zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adres gegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo'blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, famiiie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kirnt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (088)013 72 68. Vier maanden gestreden voor het leven. Geprobeerd je aan te passen aan je lot. Tot het laatst alles ervoor gegeven. Maar nu rust je voor eeuwig bij God. Met dankbaarheid voor de ruim 63 mooie huwelijksjaren die wij met elkaar hebben geleefd, maar ook bedroefd om het verlies delen wij u mede dat, gesterkt door het Heilig Sacrament van de Ziekenzalving, uit ons gezin is heengegaan, onze lieve en zorgzame vrouw, - moeder, - oma en - omi Augustina Theodora van Kemenade-van de Laarschot -Guus- 28 januari 1921 6 juli 2013 Theo van Kemenade John Kirsti André Monica Kristian Kyra Anja U J<unt afscheid nemen van moeder op donderdag 11' juli 2013 van 9.40 -10.10 uur in de Basiliek varr de Heilige Liduina en Onze Lieve Vrouw van de Rozenkrans, Singel 104 te Schiedam, waarna om 10.15 uur de Heilige Mis van Requiem aan God wordt opgedragen. Aansluitend begeleiden wij moeder naar Begraafplaats Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam alwaar wij haar om circa 12.00 uur begraven en er gelegen heid is tot samenzijn in de ontvangkamer. Correspondentie: Antonium Begrafenis Crematieverzorging Bieslookveld 4 3124 VB Schiedam Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte heengaan van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Hij overleed in de leeftijd van 85 jaar. Trees LeoenSonja Max, Bram Jeroen en Nathalie Joep Erik en Vivian Puck William en Anita Danique, Lisa 8 juli 2013 Correspondentieadres: GoetzeeDela Uitvaartverzorging Boezemsingel 35 3034 EC Rotterdam Er is gelegenheid tot afscheid nemen in de Jacobuskerk, Kerkweg 53 b te Schiedam, vrijdag 12 juli van 12.00 tot 12.25 uur, waarna om 12.30 uur de afscheidsdienst wordt gehouden. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematie plechtigheid plaats hebben in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Niets was teveel voor jou Onterecht onzeker Maar er bestaat geen mooierpersoon danjij. Ze wilde nog niet weg, ze wilde nog zoveel meemaken, ze wilde nog zoveel zien en beleven maar het was haar niet meer gegund. Gestreden maar zich toch uiteindelijk overgegeven. Het is goed zo, we hebben er vrede mee. Marga Binneveld - Ouwens Echtgenote van Paul Binneveld In de leeftijd van 74 jaar. Angelo en Sharda Marysia en Emilio Mario Pim en Ria Ouwens 6 juli 2013 Correspondentieadres: Van der Kraan Uitvaartverzorging t.a.v. fam. Binneveld Oudedijk 114, 3061 AN Rotterdam U kunt afscheid nemen van Marga op donderdag 11 juli om 10.45 uur in het crematorium Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam,' waarna de crematieplechtigheid zal worden gehouden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstkamer van het crematorium. uitvaartbegeleiding www.matrice.nl 010 - 273 24 24 MP Grafmonumenten aakt unieke, persoonlijke Industrieweg 29 3133 EE VLAARDINGEN Tel. 010-4601310 www.rmpgrafmonumenten.ni Ton Kester Een woord, een gebaar of een kaart, dat doet je goed wanneer je een dierbaar iemand missen moet. Daarvoor willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat Ton bij velen zo geliefd was. Familie Kester Schiedam, juli 2013 ersuitvaart de Column van Kees Risseeuw Schiedam (010)473 11 50 www.hypotheker.nl Vraag en aanbod (1) Stel u heeft gestudeerd om bakker te worden. Studie afgerond en klaar. Nu aan de slag. Maar wat blijkt, er is geen vraag naar bakkers. Wat doe je dan? A) Je gaat de WW in en net zo lang wachten tot de maatschappij weer bakkers nodig heeft, of B) je gaat proberen in een andere bedrijfstak werk te vinden, of C) je laat je omscholen tot een ander beroep? Het is frustrerend om te ontdekken dat je als afgestudeerd MBO-er of HBO-er geen werk kunt vinden wat aansluit bij je studierichting. Heel frustrerend zelfs. Veel geld geïnvesteerd in een studie, en dan eenmaal klaar geen werk kunnen vinden. Tja, de crisis hè, zo kun je het afdoen, maar is dat ook zo? De problemen die zich hier voordoen zijn actueel. Veel afgestudeerde MBO-ers en HBO-ers zijn op zoek naar een baan die aansluit bij hun studie, maar ze vinden hem niet. Hoe kan dat dan? Ik signaleer een alsmaar groter wordende kloof tussen studierichting en arbeidsmarkt. Scholen doen hun best om zoveel mogelijk verschillende studies of studierichtingen aan te bieden en daarmee zoveel mogelijk studenten aan te trekken. Maar de vraag is wel of al die leuke en "sexy" studies nu wel aansluiten op de arbeidsmarkt. Blijkbaar niet of onvoldoende. Ik ben bang dat overheid en scholen de afgelopen jaren hebben zitten slapen. Het lijkt me toch heel erg wenselijk dat overheid, werkgevers en schoolbesturen regelmatig bij elkaar aan tafel gaan om te kijken of er aan de vraag vanuit de arbeidsmarkt voldaan kan worden door het aanbod aan studenten. Want het heeft geen zin om allerlei studies aan te bieden die nauwelijks werk opleveren. Hier gaat enorm veel kapitaal verloren. Geld oni een studie te "maken", er een geschikte docent voor te vinden, studiemateriaal te maken, om vervolgens tot de conclusie te komen dat het geen werk oplevert. Kijk, economische problemen zoals nu, kun je niet altijd voorzien, laat staan voorkomen, maar als je een algemene of "bredere" studie hebt gedaan of een baan hebt waarbij je niet vast zit aan dat ene beroep, ben je wel veel flexibeler. Een goed voorbeeld is een hypotheekadviseur. Door de malaise in de huizenmarkt hebben veel hypotheekadviseurs een andere baan moeten zoeken, maar die vaak ook wel kunnen vinden bij bijvoorbeeld verzekeringskantoren of-maatschappijen, banken of andere soortgelijke bedrijven. Tenenkrommend vind ik het om nu te moeten lezen dat premier Rutte hoog opgeleide en afgestudeerde werkloze jongeren uit (Zuid-) Europa naar Nederland wil halen om de vacatures hier te vervullen, aangezien we dat zelf blijkbaar niet kunnen! Beste meneer Rutte, dat is het gevolg van het beleid van de afgelopen jaren! U bevestigt hiermee feitelijk uw eigen falen... (wordt vervolgd). Mail uw reactie naar: kees.risseeuw@hypotheker.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 6