Z-flats klaar voor de toekomst: I Wonen a la Carte in Groenoord m rui [weken 85°, De bieb deze zomer Orgelconcert Grote Kerk f Gezocht: iemand die mij 't kofschip kan uitleggen m/v LOKAAL. NIEUWS Kijk ook op: deweekkrant.nl O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 24 juli 2013 23 Wanneer je de modelwoning aan het Sibeliusplein 80 binnenstapt, valt je mond echt open. Is dit zo'n 'oude Z-flatwoning'? „Nee, niet meer", grijnst Marcel Woutersen van aannemersbedrijf Raevast trots. Door Janet van Huisstede SCHIEDAM - „Eigenlijk is het een nieuwbouwhuis met 5 kamers in een appartemen tencomplex", zegt Marleen Boer van Vesteda. Linda Van Ooijen Knook van Anke Bodewes Makelaardij: „Niet iedereen heeft rechterhan den voor een klushuis. Met dit Wonen a la Carte-con- cept kun je binnen 6 weken naar een écht kanten-klaar appartement verhuizen." Wie nu een hypotheek aan vraagt, krijgt van de bank alleen geld voor de woning zelf. Verbouwingskosten kun je vrijwel niet meene men in de aankoopprijs. „Daarom hebben we als Vesteda, Raevast en Anke Bodewes Makelaardij ge zocht naar een manier om mensen een totaalprijs te bieden voor een compleet opgeknapte woning. Dit fi nanciert de bank dus wel, ook omdat we de taxateur goed informeren over de beoogde meerwaarde van het huis", legt Linda uit. „Zo hopen we jongeren en 'emp ty nesters' die gelijkvloers willen wonen, aan een be taalbaar en verhuisklaar ap- VERHUISKL ARE FLAT VOOR MENSEN ZONDER RECHTERHANDEN partement te helpen. Want voor 159.000 euro - dat is de vraagprijs - heb je ai een vijf- kamerflat waar je meteen in kan." Drie pakketten Marcel legt uit dat je met Wo nen a la Carte kunt kiezen voor 3 opties: „Voor nog geen 25.000 heb je behangrijpe muren en gewitte plafonds,^ een nieuwe keuken, toilet en badkamer en groepen- kast, en een handige plek voor wasmachine en droger in de keuken. We gebrui ken daarvoor topmerken als Bruynzeel, Atag en Gerberit. Voor 11.000 méér schilderen we ook al het houtwerk, be hangen we de wanden met glasvezelbehang en leggen we in de hele woning mooi Marcel Woutersen, Linda Van Ooijen Knook en Marleen Boer in de modelwoning aan het Sibeliusplein 80, waar 27 juli Open Huis wordt gehouden. Fotografie: Louis Haagman, Schiedam laminaat. Met het meest Luxepakket vervangen we voor 1.850 ook alle elektra- beslag en deur- en raambe- slag. We kunnen binnen zes weken na het stellen van de bankgarantie het apparte ment opleveren." In de Z-flats aan het Sibe liusplein, Chopinplein en Griegplein gaat Vesteda de huurwoningen die vrijko men, aanbieden als koop woning met het Wonen a la Carte-concept. „De VVE's van deze flats zijn goed geor ganiseerd en onderhouden de flats top", stelt Marleen. „Alles is hier lekker fris, iedereen zegt elkaar gedag. Met een mooi opgeknapt ap partement gebaseerd op de woonwensen van nu, zijn deze flats klaar voor een lange toekomst." Zaterdag 27 juli Open Huis van 11 tot 13 uur in Sibeliusplein 80. Samen slimmer Het zijn lastige tijden op de vastgoedmarkt. Wanneer we goed naar elkaar luisteren, positief samenwerken, gebruik maken van slimme tips, kunnen we onze woon-, winkel- of bedrijfsdroom realiseren. Anke Bodewes Ma kelaardij brengt mensen bij elkaar en verhaalt maande lijks over hoe je 'samen slimmer'je doel kunt bereiken. SCHIEDAM - Blijf je deze zo mer thuis? Vier vakantie in de Bibliotheek Schiedam! Van 30 juli tot 27 augustus wordt bier een uitgebreid zomerprogramma voor jon geren aangeboden. Het programma bestaat uit workshops op de dinsdag middag van 14.00 - 17.00 uur. Op 30 juli geeft het Hiphop huis workshops streetdance en breakdance, op 6 augus tus worden er sportclinics aangeboden, op 13 augustus vindt de workshop fotogra fie plaats en op 20 augustus is er een workshop djembé (Afrikaanse trommels). Tot slot wordt op dinsdag 27 au gustus de workshop 'dood les maken' (tekeningen met balpen) gegeven door de Schiedamse illustratrice Stefanie Kampman. Deelname is gratis, maar ooraf aanmelden is verplicht in verband met het maxi maal aantal deelnemers. Aanmelden kan door een mail te sturen naar cbottse® debibliotheekschiedam.nl of te bellen naar 714 63 00. SCHIEDAM - Organist Leon Berben verzorgt dinsdag 30 juli het derde orgelconcert in de zomerserie. Hij speelt uitsluitend werken van Bach. De aanvang is 20.15 uur en een toegangskaart kost zeven euro. Bankje LONDON Vele maatmogelijk- 'n va»13' heden, lage óf hoge rug Vakkundig advies In alle rust proefzitten Vrijblijvende ophaalservice Advies aan huis mogelijk Hoogste kwaliteit in maatwerk Maatwerk van klein tot groot (XS-S-M-L-XL) Snel leverbaar Ruime keuze in leder en stof motion seating Mrt voorraad leverbaarl kiAMUtóiL sta-op fauteuils ergonomische fauteuils relaxfauteuils maatwerkfauteuils woonboulevarMËÉIé barendrecht Escudostraat 712991 XV Barendrecht 1010-456 72 801 www.zitwei.nl entree: via Burchthuys Wonen ma 13.00-17.30 uur - dit/m do 9.30-17.30 uur - vr. 9.30-21.00 uur - za 10.00-17.00 uur We hebben veel vrijwilligers nodig. Kijk op ikwordmaatje.nl 3r sociale Initiatieven Oranje Fonds Brengt ons bij elkaar.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 23