Vloer Het Zelf: sterk in vloeren én zeker ook in traprenovatie w*76'00^® Bouw nu uw eigen Groothuis! nu €138,00 Schrijf je nu gratis in op www.sweetdeal.nl PORTING 50^ DRIE DAGEN SLECHTS €80 P.P. Mode in Antwerpen Groothuis 0 @sweetdealnl KI fb.com/sweetdea Inl Film by the Sea, Hotel - Bieze Verkrijgbaar in de App Store Ook zo'n moeite met die kleine toetsjes op je touchscreen? Voorkom irritatie met deze handzame kleine zwarte 2 in X Stylus pen; Te koop op 23-7 t/m 28-7 2 overnachtingen incl. ontbijtbuffet en een diner voor 2 personen in Hampshire TE BOEKEN T/M 30 DECEMBER 2013 O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe stadsblad woensdag 24juli 2013 27 Woningtype Karakter voor 159.600,- incl. BTW Op dit moment worden in uw regio diverse bouwkavels aangeboden. Informeer naar de mogelijkheden bij uw gemeente of uw makelaar. Bouwen met Groothuis: Zeer korte bouwtijd, ca. 4 maanden Optimale veiligheid: Politiekeurmerk veilig wonen® voorbereid Energiezuinig (EPC 0,6) Alles onder één dak f /l* Zekerheid: Woningborggarantie Maak een afspraak voor een vrijblijvende offerte via (0546) 48 00 00 of kijk op www.groothuis.nl voor meer informatie. Belééf de sfeer varveen Groothuis- woning in onze showroom met het "Dagje Groothuis". Neem een kijkje achter de schermen tijdens een rondleiding door onze eigen timmerfabriek. En laat u adviseren door onze kopersbegeleiders. Dagje ces) Groothuis y voer ket kele yaA Soms zijn we als mens lekker impulsief. Helemaal niet erg, want dat maakt het leven juist zo spannend. Op zo'n moment wil je iets nieuws, liefst zo snel mogelijk. Neem nou de parketvloer of trap waarop je elke dag loopt, jaar in jaar uit. Die vloer of trap heeft veel te TRAPPEN- RENOVATIESYSTEEM IS GESCHIKT VOOR ELKE TRAP verduren en is wel eens aan vervanging toe. En is het niet de slijtage, dan is het wel omdat je jouw woonom geving een frisse 'look' wilt geven. Als het zover is ga je gewoon naar Vloer Het Zelf, dé vloer- en trapspecialist voor doe-het-zelvers. Traprenovatie De trap is vaak een verwaar loosd onderdeel in onze woning. Zonde, want door je veel gebruikte trap een nieuwe uitstraling te ge ven, creëer je een compleet nieuwe woonomgeving. Vloer Het Zelf heeft alles in huis om je trap grondig te 'pimpen'. Speciaal daarvoor vloeren, PVC vloeren met een superhandig kliksy- steem, overzettraptreden, bij Vloer Het Zelf vind je alles onder één dak. Inclu sief alle accessoires voor het leggen en onderhouden van je vloer of trap. Uiteindelijk willen we maar één ding: dat je slaagt, zonder al teveel moeite en kosten. Webshop Je houdt van gemak? Ons assortiment is ook online te bestellen via www.vloer- hetzelf.nl. Bij elke bestel ling boven 450,- leveren we gratis uit eigen voorraad, door het hele land! (behalve de Waddeneilanden) Haal je de bestelling zelf op bij één van onze 11 vestigingen, dan krijg je van ons ook nog eens een mooie korting van 1 euro per m2 op alle lami- naatvloeren! Hulp bij het leggen? Met onze handige syste men is het zelf leggen van een vloer of het renoveren van de trap een eitje. Maar natuurlijk kunnen wij het ook voor je doen. Je zegt het maar Je vindt Vloer Het Zelf in Al melo, Almere, Amsterdam, Arnhem, Breda, Capelle, Eindhoven, Gorinchem, Hel mond, Leiderdorp en Nieu- wegein. Kijk op www.vloer- hetzelf.nl voor alle adressen. ontwikkelden we een uniek, eenvoudig te monteren trap- pen-renovatiesysteem. Ge schikt voor elke soort trap. Met een keuze uit vele stij len en opgebouwd uit hoog waardige kwaliteitsmate rialen. Daarbij denken we ook aan de ruimte ónder de trap. Middels een ingenieus en gemakkelijk te monteren kastensysteem kun je die 'loze' ruimte een multifunc tioneel karakter geven. Han dig én hip! Betaalbare topkwaliteit Vloer Het Zelf heeft een fi losofie: door directe inkoop de goedkoopste vloeren van Nederland leveren. Snel, uit eigen voorraad en een enorm assortiment. Maar vergis je niet, ondanks de lage prijzen gaan we uitsluitend voor topkwaliteit, met een garan tie tot wel 25 jaar. Daarbij kun je rekenen op deskun dig advies. Kortom: bij Vloer het Zelf staan we met beide benen op de vloer! Ruime keuze Laminaat, lamelparket, planken, werkingsvrije planken, massief houten Win tickets voor de van inclusief overnachting ga snel naarwww.deweekkrant.nl/actie Winkelen, kunst, cultuur, en chocolade. Dat is Ant werpen! Dit jaar is de stad nóg bruisender. Zonnige feesten vol muziek, open- luchtfilms, theater en dans voorstellingen tijdens de zomermaanden. Vanaf sep tember viert de stad 50 jaar Modeacademie met speci ale tentoonstellingen in het stadsmuseum MAS en het modemuseum MOMU. U verblijft in het moderne, geheel vernieuwde Antwerp City Center hotel***, perfect gelegen in de Diamantwijk op steenworp afstand van het Centraal Station, de Key- serlei, de Meir en de Groen plaats. Het hotel biedt gratis WiFi en zeer ruime kamers. Reisperiode: Dagelijks van 1 augustus 2013 t/m 31 maart 2014. Prijs is excl. calamitei tenfonds, reserveringskos- ten en toeristenbelasting. Inclusief 2 overnachtingen 2 x heerlijk ontbijtbuffet Shoppingbag Antwerpen Korting op parkeren, €12 per 24 uur i.p.v. €17 Modemapje deluxe met de allerbeste designwinkels, cocktailbars en fancy places Antwerp Selection met de allerleukste boektiekjes De gloednieuwe Visit Antwerp Guide, met kleine wandelroutes, leuke tips en weetjes. Informatie en boekingen Zie www.arke.nl/wegener Of bel met Arke tel.: 0900- 8847 (15 cpm) of ga langs bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. Wegener- Antwerpen aanbieding. Op deze reis zijn de ANVR/SGR voor waarden van toepassing. Meer Antwerpeninformatie op www.toerismevlaande- ren.nl Groothuis.dat zegt genoeg!

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 27