1.- 1,50 1 3,- En hier is de theaterrebus (2) 9Ê IXI>HI Griekse tafel (3 gangen) 22,50 p.p (elke vrijdag en zondag) Aardbeien penceetaartje 6,- Kipfrikandel broodje I Fijn volkoren Boerencalce Provincie weert overaanbod detailhandel Familie veroordeeld voor geweld tegen politie In stad nog stuk warmer Exploitant zwembaden abakkero Feestelijke taart bestellen op www.bakkerammerlaan.nl awiMerlaan met slagroom Bestaat uit verschillende Griekse voor-, hoofd- en nagerechten. Hierdoor krijgt u de echte Griekse smaak te pakken Voor meer acties: Raadpleeg altijd éérst onze website! AFVALLEN WAS NOG NOOIT ZO MAKKELIJK! 3 www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 24 juli 2013 5 Week 2: -v je -m d+ -nd ^^7 - hts a u (P* -k De volgende theaterrebus staat volgende week weer in deze krant en is ook te vinden op www. theateraandeschie.nl. foto:pr SCHIEDAM - Meer dan hon derd inzendingen kregen we vorige week binnen op de eerste theaterrebus van deze zomer. Maar we zijn er nog niet. Er moeten nog vijf goede oplossingen komen voor er kans kan worden ge maakt op de hoofdprijs: een seizoen lang één keer per maand naar het theater met twee personen. Stuur dus ook deze oplos sing weer voor 28 augustus naar het mailadres: redactie. ns@wegenermedia.nl o.v.v. Zomeractie Theater aan de Schie (2). SCHIEDAM - De provincie schrapt bij zeven gemeenten in Zuid-Holland de ruimte lijke reserveringen voor de tailhandel uit hun bestem mingsplannen, waaronder Schiedam. Zuid-Holland kampt mo menteel met een overaan bod aan winkelruimte en nog niet gerealiseerde ruim te in bestemmingsplannen. Daarom is het beleid er nu op gericht het winkelvloer- oppervlak in omvang terug te brengen. Slechts op een beperkt aan tal plekken in Zuid-Holland zijn buiten het 'kernwin- kelgebied' van de stads- en dorpscentra nog mogelijk heden voor vestiging van nieuwe detailhandel. Naast Schiedam moeten on der meer Zuidpias, Noord- wijk, Krimpen aan den IJs- sel, Bernisse en Barendrecht plannen voor nieuwe detail handel in hun gemeenten schrappen. SCHIEDAM- Voor geweldple ging tegen de politie maart vorig jaar heeft de politie rechter onlangs drie leden van een familie uit Spaland veroordeeld tot cel- en werk straffen. Een destijds 16-jarig familielid zat op een bankje bij een speeltuintje in de Vlinderhoven met vrienden bier te drinken, wat is ver boden volgens de plaatselijk geldende APV. Nadat hij zijn vergeten ID thuis mag gaan halen, komt de jongen terug met zijn moeder en begint een agente te treiteren door met zijn wijsvinger vlak voor haar gezicht te prie men. Zij voelt zich bedreigd en geeft de blaag een klap op zijn hand, waarop zijn moe der - volgens de politie - be gint te tieren, racistische op merkingen maakt tegen een gekleurde collega-agente en de 'mepster' aanvliegt. „Nie mand komt aan mijn kind. Ik ging helemaal door het dolle heen," zegt in de rechts zaal de 46-jarige verpleeg kundige, die enkele glazen rode wijn op had. Ze kreeg versterking van haar vader (79), die ook had gedronken, en beiden trokken de agente aan haar paardenstaart. Ver volgens tracht ook de part ner (45) van de vrouw haar aanhouding wegens beledi ging en geweldpleging tegen dé politie te voorkomen met duw- en trekwerk. Volgens advocaat mr. Ronald Zwiers heeft de agente, die blauwe plekken opliep, een contact lens kwijtraakte en een tijd niet kon werken, gehandeld buiten de geweldsinstruc- tie door een minderjarige te slaan en een bejaarde een dreun met een wapenstok te geven. De rechter legt des ondanks het drietal de twee dagen celstraf op, die ze al in voorarrest uitzaten. SCHIEDAM - De stenen en het asfalt in de stad slaan veel warmte op. Daarom is het in stedelijke gebieden met weinig groen tijdens de huidige hoge temperaturen nog een stukje warmer dan op het platteland. Vooral 's nachts neemt het verschil toe, meldde weeronline.nl deze week. Temperaturen van 30 tot 35 graden, zoals afgelopen maandag, leveren in een grote stad temperaturen op van 34 tot 38 graden, aldus het weerbureau. In de nacht is het effect nog groter. Door de uitstraling van gebouwen en wegdek is het na een hete dag 7 graden warmer in een stad dan op het platteland. SCHIEDAM - De gemeente Schiedam heeft een be heerder gevonden voor de gemeentelijke sportaccomo- daties. Per 1 januari 2014 gaat Or- tisport de zwembaden Zuid en Groenoord exploiteren, de sporthallen Margriet en Groenoord en sportzalen Oost en Zuid. Wethouder Gouweleeuw: „De gemeente wil sneller kunnen inspelen op ontwik kelingen in de maatschap pij. De uitbesteding van zwembaden, sporthallen en sportzalen is een uitwer king hiervan. Deze keuzes passen in de veranderende rol van de gemeente naar re giegemeente." Daarnaast voorwaardelijke werkstraffen van 40 uur (moeder) en 30 uur (opa) en het betalen van 660 euro schadevergoeding. Deze aanbiedingen gelden van donderdag 25 t/m woensdag 31 juli www.delphivlaardingen.nl - info@delphivlaardingen.nl Smalle Havenstraat 2 3131 BS VLAARDINGEN RESERVEREN: 010 - 434 14 00 Eazy Shape is momenteel het nummer 1 dieet product in Nederland. Al duizenden Nederlanders vallen eindelijk snel, blijvend en gezond af! De nieuwe generatie Eazy Shape proteine shakes zijn een revolutie op het gebied van dieet producten. Eazy Shape ondersteunt u bij het snel en blijvend bereiken van uw streefgewicht. Ook gaat het de veroudering van de huid, spieren en botten tegen! ACTIE: Bestel vóór 7 augustus telefonisch of op onze website met de actiecode en krijg een maandpakket voor €59,95 in plaats van €79,95! INHOUD MAANDPAKKET: 4 heerlijke smaken Gratis coaching Shaker cadeau! Dieet handboekje Wetenschappelijk bewezen werking ACTIECODE: ESH47158 Gegarandeerd resultaat v Vandaag besteld, morgen in huis Telefoon: 988 777 2000 Website: eazyshape.nl SLANK DE ZOMER IN!

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 5