Mededelingen en bekendmakingen 9 O gemeente Schiedam 31 JULI 2013 - PAGINA 2 Elke woensdag publiceert de gemeente Schiedam in dit huis-aan-huisblad de wettelijk verplichte bekendmakingen, zoals het afgeven van omgevingsvergunningen, informatie over beleidsregels, enzovoorts. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet worden uitgegaan van de data en informatie die bij de officiële bekendmakingen op www.schiedam.nl/bekendmakingen staan. APV Wijziging van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam De raad treeft op 18 juli 2013 het Besluit tot wijziging van de Algemene Plaatselijke Verordening gemeente Schiedam 2013 vastgesteld. Met dit besluit worden artikelen uit de APV 2013 gewijzigd. De belangrijkste wijzigingen zijn de invoering van een roof- tasverbod, de versoepeling van de opruimplicht voor mensen met geleidehonden wat betreft.de uitwerpselen van hun viervoeter, de.invoering van een vergunningstelsel voor het verkopen van consumentenvuurwerk en de verruiming van de mogelijkheden voor grote voertuigen om te parkeren, waarbij wordt aangesloten bij de venstertijden voor bevoorrading (ma t/m za. 07.00-19.00u). Het besluit en de wijzigingen worden per 1 augustus 2013 van kracht. Dit besluit ligt voor iedereen vanaf woensdag 31 juli 2013 gedurende 12 weken kos teloos ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket) in het Stadskantoor, Stadserf 1. Bouwen wonen Bestemmingsplan 'Havens' Burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam maken bekend dat de gemeenteraad in haar vergadering van 13 juni 2013 het bestemmingsplan 'Havens' gewijzigd heeft vastgesteld. Het plangebied betreft de bedrijventerreinen Vijfsluizen, Wilhelminahaven en de landtong bij de Havenstraat. Aanvullend maakt ook de groen structuur en de woningbouwlocatie aan de oostzijde van de Houthaven, waarvoor in 2011 een projectbesluit is genomen, deel uit van het plangebied. De gemeente Schiedam is bezig haar bestemmingsplannen te actualiseren. Het be stemmingsplan 'Havens' betreft de bedrijventerreinen gelegen aan de havenbekkens van de Wiltonhaven en de Wilhelminahaven en de groenstructuur en woningbouwlo catie rond de Houthaven. Voor dit gebied is een herziening van de daar nu geldende bestemmingsplannen noodzakelijk. Uitgangspunten bij het bestemmingsplan zijn het consolideren van de bestaande situatie, waarbij bedrijven de ruimte krijgen hun be drijfsvoering te continueren en uit te breiden, en het consolideren en waar mogelijk beperken van de milieu-invloed van bedrijven op de omgeving. Het bestemmingsplan is gewijzigd vastgesteld ten opzichte van het ontwerp. De wijzi gingen betreffen: de wijzigingsbevoegdheid voor bedrijfswoningen (artikel 4.6 van de planregels); de milieuzonering rond bedrijfswoningen; de milieuzonering ter plaatse van de kade aan de westzijde van de Wiltonhaven; het toevpegen van een paragraaf 'gebiedsbescherming' (paragraaf 4.3.2 van de toelichting). f Voor een nadere motivering wordt verwezen naar het raadsbesluit en de nota van zienswijzen. Gedeputeerde Staten van. Zuid-Holland hebben bij besluit van 16 juli 2013 verzonden 16 juli 2013, besloten voor het bestemmingsplan 'Havens' een reactieve aanwijzing te geven. De reactieve aanwijzing heeft betrekking op het thema detailhandel en ziet toe op de artikelen 1.71, 4.1f. 4.1v, 5.1q en 6.1p. De reactieve aanwijzing heeft als consequentie dat deze onderdelen geen deel meer uitmaken van het door dè raad vastgestelde bestemmingsplan. Het raadsbesluit ligfsamen met het bestemmingsplan vanaf 31 juli 2013 gedurende zes weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket) in het Stadskantoor, Stadserf 1 te Schiedam. Op grond van de Wet ruimtelijke ordening treden de besluiten tot vaststelling, met uitzondering van de gedeelten die onder de reactieve aanwijzing vallen, en het aanwijzingsbesluit in werking op de dag na de dag waarop de beroeps termijn afloopt. Indien binnen de beroepstermijn ook een verzoek om voorlopige voor ziening wordt gedaan, wordt de werking van het betreffende besluit opgeschort totdat op het verzoek is beslist5. Bouwvergunning Verleende bouwvergunning Verzonden 25 juli 2013: Westfrankelandsestraat 23-25, 3117 AT, het realiseren van zeven starterswoningen (eerste fase).3 Onttrekkingsvergunningen Verleende onttrekkingvergunningen Verzonden 17 juli 2013: Marconistraat 91 (3112 EM) voor het omzetten van een zelf standige woonruimte in zeven (7), onzelfstandige woonruimten met totaal acht (8) slaapplaatsen.3 Milieu Wet bodembescherming Nieuw-Mathenesserstraat 62-68, 3113 AE; burgemeester en wethouders maken, naar aanleiding van de ontvangst van de resultaten van een nader bodemonderzoek voor de locatie Nieuw-Mathenesserstraat (voormalig nummer 62-68) inzake de ernst van een geval van bodemverontreiniging en of het uitvoeren van een spoedige sane ring noodzakelijk is, bekend dat zij op grond van artikel 29 en artikel 37 van de Wet bodembescherming, voornemens zijn te.besluiten dat er sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29 Wbb, dat op basis van het huidige dan wel voorgenomen gebruik van de bodem en het ontbreken van humane-, ecologische- en verspreidingsrisico's het uitvoeren," van een spoedige sanering als bedoeld in artikel 37 Wbb niet noodzakelijk is, dat wijzigingen in het gebruik van de locatie gemeld dienen te worden bij het bevoegd gezag als bedoeld in artikel 37, lid 6 Wbb. De ontwerpbeschikking en de overige-van belang zijnde stukken liggen vanaf 31 juli 2013 gedurende 6 weken op afspraak ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), -Stadserf 1.' Nieuw-Mathenesserstraat ter hoogte van nummer 73-75, 3113 AE; burgemeester en wethouders maken, naar aanleiding van de ontvangst van de resultaten van een nader bodemonderzoek voor de locatie Nieuw-Mathenesserstraat (ter hoogte van nummer 73-75) inzake de ernst van een geval van bodemverontreiniging en of het uit voeren van een spoedige sanering noodzakelijk is, bekend dat zij op grond van artikel 29 en artikel 37 van de Wet bodembescherming, voornemens zijn te besluiten dat er sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29 Wbb, dat op basis van het huidige dan wel voorgenomen gebruik van de bodem en het ontbreken van humane-, ecologische- en verspreidingsrisico's, het uitvoeren van een spoedige sanering als bedoeld in artikel 37 Wbb niet noodzakelijk is, dat wijzigingen in het gebruik van de locatie gemeld dienen te worden bij het bevoegd gezag als bedoeld in artikel 37, lid 6 Wbb. De ontwerpbeschikking en de overige van belang zijnde stukken liggen vanèf 31 juli 2013 gedurende-6 weken op afspraak ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.1 Schiedamseweg achter nummers 170-176, 3119 JC; burgemeester en wethouders maken, naar aanleiding van de ontvangst van de resultaten van een bodemonder zoek voor de locatie Schiedamseweg (achter nummers 170-176) inzake de ernst van een geval van bodemverontreiniging en of het uitvoeren van een spoedige sanering noodzakelijk is, bekend dat zij op grond van artikel 29 en artikel 37 van de Wet bo dembescherming voornemens zijn te besluiten dat er sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29 Wbb, dat op basis van het huidige dan wel voorgenomen gebruik van de bodem en het ontbreken van humane-, ecologische- en verspreidingsrisico's het uitvoeren van een spoedige sanering als bedoeld in artikel 37 Wbb niet noodzakelijk is, dat wijzigingen in het gebruik van de locatie gemeld dienen te worden bij het bevoegd gezag als bedoeld in artikel 37, lid 6 Wbb. De ontwerpbeschikking en de overige van belang zijnde stukken liggen vanaf 31 juli 2013 gedurende 6 weken op afspraak ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.1 Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 14