Stijlvolle Ford Fiesta populairste compacte auto van Europa kwakernaat Blaaksedijk Gratis bedombouw én hoofdbord! elkeToosecönden City Racing Rotterdam Beleefde snelheid met Race Planet op Zandvoort (Ind.terrein Heinenoord) 3 www.nieuwestadsblad.nl De Ford Fiesta is al vele jaren de populairste 'compact' van Europa. Ford viert dat met een speciale uitvoering: de Fiesta Style. Dat betekent feest, ook voor de portemonnee. Het succes van de Fiesta is na veertig jaar groter dan ooit. Iedere 100 seconden gaat er in Europa een nieuwe Fiesta WORDT IN EUROPA EEN NIEUWE FORD FIESTA VERKOCHT naar een klant. Daarmee is Ford's bestseller sinds 2012 met afstand de meest ver kochte compacte auto. We reldwijd staat de teller in middels op 15 miljoen. Dat succes is geen toeval. Met elke volgende Fiesta-gene- ratie slaagt Ford erin precies te bieden wat de klant wil: ruimte, functionaliteit en een riante uitrusting. Ook wegligging, rijeigënschap- pen en veiligheid zijn van topklasse; Ford is op dat vlak al jaren de norm. Baanbrekende hightech Met de jongste generatie zet Ford die lijn overtui gend door. De nieuwe Fie sta ziet er hartveroverend uit dankzij Fords befaamde 'kinetic design'. De Fiesta is leverbaar met baanbrekende hightech zoals Active City Stop, de slimme 'MyKey' autosleutel en SYNC, het spraakgestuurde connecti- viteitssysteem. En onder de motorkap verrast hij met on der meer zijn revolutionaire 1.0 EcoBoost turbo benzine motor, al twee jaar op rij on derscheiden met de prestigi euze 'International Engine of the Year' award. Unieke prijs/kwaliteit Het andere sterke punt van de Fiesta is traditioneel zijn unieke prijs-kwaliteitver- houding. Met de nieuwe Fiesta Style uitvoeringen zet Ford die lijn overtuigend door. Standaard zijn ondef meer airco, radio/CD/MP3- speler met AUX en USB, Ford MyKey (waarmee met een unieke sleutel een maximum snelheid en be- Win tribunekaarten voor ga snel naarwww.deweekkrant.nl/actie Nieuwe Stadsblad woensdag 31 juli 2013 27 50 EURO KORTING paalde restricties kunnen worden ingesteld om veilig rijden, door bijvoorbeeld jonge bestuurders, te bevor deren), ABS, ESP, 7 airbags, Hill Start Assist, elektrische raambediening voor en elek trisch verstel- en verwarm- bare buitenspiegels. De Ford Fiesta Style is leverbaar als 3-deurs of 5-deurs met de sterke en zuinige 1.0-liter benzinemotor met 48 kW (65 pk) of 59 kW (80 pk). Aantrekkelijke extra optie is het Technology Pack met on der meer navigatie en SYNC voor slechts 495,-. De prijslijst van de Fiesta Style begint bij 13.995,-. Bij in ruil geeft de dealer tijdelijk gegarandeerde 1000,- terug. Daarmee komt de vanafprijs op 12.995,-. Zakelijke troef Speciaal voor leaserijders biedt Ford de 5-deurs Style ECOnetic Lease. Deze heeft de rijke Style uitrusting én de superzuinige 70 kW (95 pk) sterke 1.6 TDCi diesel-' motor. Die heeft een gemid deld normverbruik van 3,3 1 diesel per 100 km en een C02-uitstoot van 87 g/km. Daardoor betaal je bij zake lijk gebruik slechts 14% bij telling. Dat komt neer op net to 78,- per maand (bij 42% inkomstenbelasting). Fords compacte zakelijke troef is er al vanaf 15.995,-. Altijd al eens zelf willen scheuren over het circuit van Zandvoort met een Fer rari, Porsche, Lamborghini, Aston Martin en nog veel meer? Bleekemolens Race Planet maakt het mogelijk met een spectaculaire le zersaanbieding. Lezers van dé Weekkrant krijgen bij boeking van één van de 'Ex periences' in oktober of no vember 2013 maar liefst 50 euro korting. Een Race-, Ultimate- of Ex treme Experience, het wordt hoe dan ook een dag om nooit meer te vergeten. U kunt zelf kiezen aan welke 'Experience' u wilt deelne men. Alle informatie over de verschillende Race Expe riences vindt u op de web site van Bleekemolens Race Planet, www.raceplanet.nl. Tarieven Deze aanbieding is geldig als u deelneemt in oktober of november 2013. Het ta rief, inclusief korting, is als volgt: Race Experience 235,- Ultimate Experience 345,- Extreme Experience 425,- De aanbieding is niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen of acties. De aanbieding is niet inwis selbaar voor contanten of tegoeden. De korting is uitsluitend van toepassing bij deelname op bovengenoemde data. Ver meld bij boeking de code Race Planet Lezersaanbie ding. 3 www.raceplanet.nl Ctrate b&domboiAvo Rotterdam Barendrecht m Blaaksedijk Laatste acties! Scan deze QR code met uw smartphone voor de laatste acties en aanbiedingen! Bij aankoop van 2 Tempur matrassen en 2 electrisch verstelbare bedbodems krijgt u de bedombouw met hoofdbord uit de Prestige collectie cadeau! U kunt bovendien uw eigen Prestige Bed samenstellen waarbij u de keuze heeft uit 3 kleuren stof (antraciet, taupe en smokej, 2 kteuren lederlook (antraciet en taupe) en 4 soorten pootjes "Kijk op onze website voor de voorwaarden of informeer bij onze adviseurs. SLAAPBOULEVARD Boonsweg 7 - Blaaksedijk (Ind.terrein Heinenoord) - tel. 0186 - 60 13 55 - Vrijdag koopavond - Maandagochtend gesloten - Vanaf de Heinenoordtunnel is het nog slechts enkele minuten rijden - Volop gratis parkeerruimte - e-mail: info@slaapboulevard.nl - Q Volg ons op twitter.com/pkwakernaat

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 27