Mededelingen en bekendmakingen Vsar Sem is buitenspelen niet gewoon Steun ons! giro 479 gemeente Schiedam Verkeer, parkeren vervoer 7 AUGUSTUS 2013 Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl e. contact@schiedam.nl 1.14 010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 - 17.00 uur divan 8.30-12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel Elke woensdag publiceert de gemeente Schiedam in dit huis-aan-huisblad de wettelijk verplichte bekendmakingen, zoals het afgeven van omgevingsvergunningen, informatie over beleidsregels, enzovoorts. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet worden uitgegaan van de data en informatie die bij de officiële bekendmakingen op www.schiedam.nl/bekendmakingen staan. US5') Omgevingsvergunning Omgevingsrecht Aanvragen Lange Kerkstraat 78, 3111 NR; met de activiteit bouwen, het verbouwen van een bedrijfsruimte tot bedrijfspand met woning, binnengekomen op 26 juli. 2013. Van 't Hoffplein 11B-1, 3112 JS; met de activiteit bouwen, het vervangen van houten raamkozijnen door kunststof kozijnen, binnengekomen op 25 juli 2013. Ontwerpbeschikking Woudweg 24 A, 3123 KB; met de activiteiten bouwen en veranderen van beschermd rijksmonument, de herbouw van opslagruimte. De vergunning met onderliggende stukken ligt van 8 augustus 2013 tot en met 19 september 2013 als ontwerpbeschik king ter inzage.1 Verleende vergunningen Reguliere procedure Maasstraat 17, 3114 NL; met de activiteiten bouwen en afwijken van bestemmings plan; kruimelgevallen, het vergroten van de opbouw, verleend op 5 augustus 2013.3 Steenstraat 25, 3114 NR; met de activiteiten bouwen en afwijken van bestemmings plan; kruimelgevallen, het plaatsen van een aanbouw op het dakterras, verleend op 1 augustus 2013.3 Oranjeburgh, kavel 7; met de activiteiten bouwen en afwijken van bestemmingsplan, het bouwen van een woning, verleend op 1 augustus 2013.3 Verleende vergunningen Uitgebreide procedure Nieuwstraat 32, 3111 JP; met de activiteiten bouwen en veranderen van beschermd rijksmonument, het aanbrengen van dakisolatie en het vervangen van dakramen, verleend op 1 augustus 2013.4 Tuinlaan 24, 3111 AT; met de activiteiten bouwen en veranderen van beschermd rijksmonumefS, het plaatsen van zonnepanelen, verleend op 31 juli 2013." Overig Uitschrijving Landelijk Register Kinderopvang Op grond van art. 8 Besluit registers kinderopvang en peuterspeelzaalwerk maken wij bekend dat per 15 september 2013 kinderdagverblijf De Jonge Meester op het adres De Meesterstraat 40, 3119 PJ te Schiedam met uniek registratienummer 372690506 op verzoek van de houder uit het Landelijk Register Kinderopvang zal worden verwijderd. Opheffen gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij gelet op het be paalde in artikel 26 BABW, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer op 30 juli hebben besloten de gehandicaptenparkeerplaats aan de Groe- nelaan ter hoogte van nummer 59 voor een bepaald voertuig (kenteken XZ-BX-50) in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord. Het besluit ligt gedurende een termijn van zes weken na de dag van deze bekendmaking ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 3 UITGELICHT Woensdagavond 4 september om 19.00 uur presenteren vrijwilligers, SWS Welzijn en de gemeente Schiedam het businessplan voor de exploitatie van De Erker in eigen beheer in wijkcentrum De Erker, Jan van Avennesstraat 32. Wij nodigen u van harte uit hierbij aanwezig te zijn. In de weekenden van 16 t/m 19 augustus en 23 t/m 26 augustus vinden er asfalteringswerkzaamheden plaats op de A4 tussen Rijswijk en Delft. Om dit deel van de A4 te bereiken en deze asfalteringswerkzaamheden uit te kunnen voeren moet het bouwverkeer gebruik maken van de bouwwegen tussen het Kethelplein en Delft. Het is mogelijk dat bewoners in deze weekenden overdag en in de nacht het vrachtverkeer voorbij horen rijden. Rijkswaterstaat biedt hiervoor Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft - een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010, 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State, Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op Sem heeft autisme. Samen spelen is voor hem heel lastig, waardoor hij vaak alleen thuis zit. En dat maakt Sem heel eenzaam. Voor kinderen met autisme organiseert het AutismeFonds speciale sport- en speldagen, met een duidelijk programma en 1 op 1 begeleiding.Want ook met autisme wil je lekker samen spelen. Helpt u mee om Sem een fijne dag te bezorgen? Steun het AutismeFonds op autismefonds.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 11