Dromen komen uit tijdens Varend Corso Autobedrijf P. Bot GRATIS vakantiecontrolebeurt inclusief airco check P. BOT GRATIS vakantiecontrolebeurt inclusief airco check Knip nu de bon uit en maak nu een afspraak 010 - 460 06 01 3 www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 7 augustus 2013 21 Durf(t) te dromen was dit jaar het thema. Het resultaat mocht er zijn! o^obe,,%. Autobedrijf P. Bot BV Hoogstad 51 3131 KX Vlaardingen Tel. 010-460 06 01 Geachte heer/mevrouw, Aangenaam, wij zijn Autobedrijf P. Bot uit Vlaardingen. Een echt Vlaardings autobedrijf, gespecialiseerd in onderhoud en reparatie van alle automerken. Ook van uw auto hebben wij de technische kennis en de testapparatuur! Heeft u een nieuwe auto die nog garantie heeft? Wij onderhouden uw auto volgens de specifieke fabrieksopgave. De garantie blijft dan altijd behouden. Heeft u thuis of in uw bedrijf meerdere automerken? Dan is één aanspreekpunt wel zo handig. Om kennis te maken nodig ik u persoonlijk graag uit voor een heerlijk kopje koffie. Met vriendelijke groeten, Peter Bot Voor het eerst dit jaar was er ook een kindercorso. De arrangementen van de boten deden niet onder voor die van het 'volwassen' corso. Dat het corso alleen iets zou zijn voor ouderen, is achterhaald. Niet alleen zijn er veel jonge deelnemers, ook langs de kant beleeft de jeugd volop plezier aan het jaarlijks terugkerend evenement. De bestseller '50 tinten grijs' doet uit de doeken waar veel lezers alleen maar van dromen. Een boot met dit thema past dus heel goed in het corso.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 21