c: QJ +-» o CO Willem Rein van Wieren "V Cornelia Maria Theresia Fransen - Kleijweg Corrie Maja de Langen-de Vette Maja de Langen V, Johannes Jacobus Verwiel 3 www.nieuwestadsblad.nl jubileum Geboren In Mem Dankbetuiging O Email familieberichten® wegenermedia.nl Telefoon (088) 013 72 68 Internet j zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adres gegevens te vernielden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenoniine.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie - Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (088) 013 72 68. Omdat er Liefde is, bestaat er geen voorbij. In alle eeuwigheid ben jij. Na twee jaar leven met A.L.S, een tijd met veel hoogte- en dieptepunten, is naar zijn Schepper teruggekeerd: Mijn man, onze vader, schoonvader en kers verse opa inde leeftijd van 66 jaar. Henny van Wieren-Scholten Simon van Wieren Karin Rood Judith van Wieren Johan Saraber Ruth van Wieren Wessel Simons Lena Fleur Simons Rachel van Wieren 2 augustus 2013 Koggeschip 70 3123 BK Schiedam Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op woensdag 7 augustus van 19.00 tot 21.00 uur in kerkgebouw De Ark, Hargplein 101 te Schiedam. De dankdienst voor zijn leven is donderdag 8 augustus om 11.00 uur in voornoemd kerk gebouw. Aansluitend zullen wij Willem in besloten kring begraven. Willem genoot altijd van vrolijke seizoens- bloemen. Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. In het rotsvaste vertrouwen dat Piet op haar wacht, is gesterkt door het H. Sacrament der Zieken rustig van ons heegegaan onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Petrus Arnoldus Fransen Delft, t Vlaardingen, 23 maart 1928 5 augustus 2013 Ria en Henk Arjan en Maartje, Edwin en Eline, Yvonne, Marc Ank en Aad Henry en Sanne, Pieter, Rick en Linda Jolanda en Arnold Cathy, Mike, Jim, Steve Els en Ton Roy, Inge, Kim José en Loek Sjors, Chris, Rob, Ben Correspondentieadres: Familie Van Vliet - Fransen Beukenlaan 201 2665 DG Bleiswijk Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 8 augstus van 14.00 tot 15.30 uur in zorgcentrum Vaartland, kamer 233, Dillenburgsingel 9 te Vlaardingen. De Avondwake wordt gehouden op donderdag 8 augustus om 19.30 uur in de St. Jacobuskerk, Kerkweg 53 te Schiedam-Kethel, waarna er eveneens gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren. De gezongen uitvaartmis wordt opgedragen vrijdag 9 augustus om 10.30 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats tegenover de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in zaal De Noord naast de begraafplaats. jFFtR- Opgewekt, waardig en dapper nooit vragend, nimmer klagend altijd stil dragend moedig ging je door, steeds weer tot op het laatste moment het wilde niet meer. Diep bedroefd zijn wij door het veel te vroege overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder, oma, dochter, zus, schoonzus en onze tante Maria Cornelia Louisa Roosendaal en Nispen 22 maart 1954 Schiedam 2 augustus 2013 Johan Arjan en Patty Denvey Teun Mw. P.M. de Vette-van der Horst Marie-josé Pauline en Hans Isabel Marjolein en Wesley Eric en Jolanda de Langen Correspondentieadres: Matrice Uitvaartbegeleiding ta.v. familie De Langen Postbus 399, 3100 AJ Schiedam Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Maja op donderdag 8 augustus van 19.30 tot 20.30 uur bij Matrice Uitvaartbegeleiding, Prins Bernhardlaan 121 in Schiedam. Wij nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst op vrijdag 9 augustus om 14.00 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Maja hield Van witte bloemen Je gaf ons je liefde, bezorgdheid en trouw. Wij hebben genoten van de jaren met jou. Wij weten dat het jou goed heeft gedaan maar wij zullen je missen bij het verdergaan. Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen. 2-8-2013 onze lieve schoonzus Eric en Jolanda de Langen Storm Mijn lieve man, onze Ouwe, onze vader en opa uit duizenden heeft ons moeten verlaten. Joop in de leeftijd van 81 jaar. Hij was er altijd vöor iedereen. Gerda Verwiel - Poelman Wilhelm en Sannie Jeffrey Melanie en Berry Elise Cristina en Appie Daisy Megan Manuela en Richard Romy Demi Nikki Wendy 3 augustus 2013 Galileistraat 46 A 3112 PH Schiedam Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren donderdag 8 augustus van 18.45 tot 19.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De crematieplechtigheid vindt plaats vrijdag 9 augustus om 11.00 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na de plechtigheid komen we samen in de ontvangkamer.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 6