Mededelingen en bekendmakingen O e gemeente Schiedam 18 SEPTEMBER 2013 Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl e. contact@schiedam.nl 1.14 010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 - 17.00 uur di van 8.30 - 12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel Elke woensdag publiceert de gemeente Schiedam in dit huis-aan-huisblad de wettelijk verplichte bekendmakingen, zoals het afgeven van omgevingsvergunningen, informatie over beleidsregels, enzovoorts. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet worden uitgegaan van de data en informatie die bij de officiëlè bekendmakingen op www.schiedam.nl/bekendmakingen staan. APV Aanvraag exploitatievergunning Bij de burgemeester van Schiedam zijn de volgende vergunningen aangevraagd op grond van artikel 2:28 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam 2013 (ex ploitatievergunning) ten behoeve van: de ongewijzigde overname van een horecabedrijf (voorheen: Café Verboden Toe gang) in het pand met adres; Nieuwe Maasstraat 33, 3114 TC te Schiedam. De toegestane openingstijden van het horecabedrijf zijn, zondag t/m donderdag van 07.00 uur tot 01.00 uur en vrijdag en zaterdag van 07.00 'uur tot 02.00 uur. Vanaf 18 september 2013 ligt de aanvraag twee weken ter inzage bij het Klant Contact Cen trum (Omgevingsloket), Stadserf 1.1 de gewijzigde overname van een horecabedrijf (voorheen: Fling Japans-Chinees Restaurant) in het pand met adres: 's-Gravenlandseweg 614, 3119 NA te Schiedam. De toegestane openingstijden van het horecabedrijf zijn zondag t/m donderdag van 07.00 uur tot 01.00 uur en vrijdag en zaterdag van 07.00- uur tot 02.00 uur. Vanaf 18 september 2013 ligt de aanvraag twee weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.1 de vestiging van een horecabedrijf New York Pizza in het pand met adres: Nieuwland- plein 56, 3118 AE te Schiedam. De toegestane openingstijden van het horecabedrijf zijn maandag tot en met zondag van 07.00 uur tot 22.00 uur. Vanaf 18 september 2013 ligt de aanvraag één week ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omge vingsloket), Stadserf 1.1 Voor bovenstaande vergunningen worden geen terrassen geëxploiteerd. Horeca evenementen Aanvraag evenementenvergunning Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd voor het organise ren van het volgende evenement: Winterland Schiedam 2013 op het Stadserf en het Land van Belofte van vrijdag 15 november 2013 t/m 12 januari 2014 (opbouw vanaf 07.00 uur maandag 4 november 2013). Het betreft een winterevenement met onder meer een grote overdekte schaatsbaan, een Winterland café, Glühweinbar en een beperkte kerstmarkt en tal van andere win terse vermakelijkheden. De opening- en sluitingstijden zijn van maandag t/m donder dag van 08.00 uur tot uiterlijk 23.00 uur, vrijdag en zaterdag van 08.00 uur tot uiterlijk 00.30 uur en zondag van 10.00 uur tot uiterlijk 23.00 uur (muziekgeluid vanaf 12.00 uur). Gedurende een periode van 4 weken ligt een afschrift van de aanvraag ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.1 Milieu Wet bodembescherming Nieuw-Mathenesserstraat (voorheen nummer 62-68) te Schiedam (postcode 3113 AE), kadastraal bekend onder sectie L nummers 3706 en 4078 (beide gedeelte lijk); burgemeester en wethouders maken naar aanleiding van de ontvangst van de resultaten van een nader bodemonderzoek voor de locatie Nieuw-Mathenes serstraat (voorheen nummer 62-68) op grond van artikel 29 en artikel 37 van de Wet bodembescherming bekend dat een besluit over de ernst van een geval van bodemverontreiniging en of het uitvoeren van een spoedige sanering noodzakelijk is. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van de melding voornemens zijn te besluiten, dat sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29 Wbb, dat op basis van het huidige dan wel voorgenomen gebruik van de bodem en het ontbreken van humane-, ecologi sche- en verspreidirïgsrtsico's het uitvoeren van een spoedige sanering als bedoeld in artikel 37 Wbb niet noodzakelijk is en dat wijzigingen in het gebruik van de locatie gemeld dienen te worden bij het bevoegd gezag als bedoeld in artikel 37, lid 6 Wbb. De beschikking ligt vanaf 18 september 2013 gedurende 6 weken op afspraak ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.4 Nieuw-Mathenesserstraat (ter hoogte van nummer 73-75) te Schiedam (postcode 3113 AE), kadastraal bekend onder sectie L nummers 3706 4078 (beide gedeelte lijk); burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam maken naar aanleiding van de ontvangst van de resultaten van een nader bodemonderzoek voor de locatie Nieuw-Mathenesserstraat (ter hoogte van nummer 73-75) op grond van artikel 29 en artikel 37 van de Wet bodembescherming bekend dat een besluit inzake de ernst van een geval van bodemverontreiniging en of het uitvoeren van een spoedige sanering noodzakelijk is. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van de resultaten van het nadg- bodemonderzoek voornemens zijn te besluiten, dat sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29 Wbb, dat op basis van het huidige dan wel voorgenomen gebruik van de bodem en het ontbreken van humane-, ecologische- en verspreidingsrisico's,, het - uitvoeren van een spoedige sanering als bedoeld in artikel 37 Wbb niet noodzakelijk is en dat wijzigingen in het gebruik van de locatie gemeld dienen te worden bij het bevoegd gezag als bedoeld in artikel 37, lid 6 Wbb. De beschikking ligt vanaf 18 september 2013 gedurende 6 weken op afspraak ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.4 Schiedamseweg (achter nummers 170-176) (postcode 3119 JC), kadastraal bekend onder sectie Q nummer 8439; burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam nemen paar aanleiding van de ontvangst van de resultaten van een bo demonderzoek voor de locatie Schiedamseweg (achter nummers 170-176) op grond van artikel 29 en artikel 37 van de Wet bodembescherming een besluit over de ernst van een geval van bodemverontreiniging en of het uitvoeren van een spoedige sa- nering noodzakelijk is. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van de melding voornemens zijn te besluiten, dat sprake is van een geval van ernstige bodemverontreiniging als bedoeld in artikel 29 Wbb, dat op basis van het huidige dan wel voorgenomen gebruik van de bódem en.het ontbreken van humane-, ecologische- en verspreidingsrisico's het uitvoeren van een spoedige sanering als bedoeld in artikel 37 Wbb niet noodzakelijk is en dat wijzigingen in het Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het_besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een Omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep- schrift te pndertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar Viebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening, aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 22