Schiedam in het kort I september p "Aantrekkelijke I aanbiedingen" VINK&EVAG 11.995,- schakelautogroep.nl Trefpunt mantelzorgers Veelkleurig Schiedam Klik&Tik. Samen op 't web Avondmuziek in Kethel Avondje theater cadeau Gratis concert in Korenbeurs Programma De Graauwe Hengst Mozaïek je eigen bloempot Bijzondere viering Ford Fiesta Style No 13.995,- p l.OOO,- Sf l.OOO,- Navigatiesysteem TomTom GO Live 1005 met 5 jaar garantie 129,- Kijk op onze site voor de beschikbare voorraad Schiedam - Vlaardingen Jan Evertsenweg 6 Schiedam T 010-426 46 90 O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 18 september 2013 32 Mantelzorgers kunnen dinsdag 24 september van af 10.00 uur terecht in het Mantelzorgcafé op het Land van Ris 6. in Schiedam. Zij kunnen kosteloos deelne men aan deze bijeenkomst en onmoeten er andere mantelzorgers en de nieuwe consulent van Schiedam, Antoinette Eilering. Vooraf aanmelden is niet nodig. Vanaf vrijdag 13 september is de expositie "Veelkleurig Schiedam", te zien in de Bi bliotheek Schiedam aan het Stadserf 1. Mevrouw Buite laar, vrijwilliger in hart en nieren, heeft deze expositie samengesteld uit de col lectie werken van het Cen trum voor Beeldende Kunst Schiedam. Ans Buitelaar is een bijna fulltime vrijwilli ger die voor de expositie een hele serie boeken tevoor schijn haalde. De selectie van Ans Buite laar is tot en met zaterdag 12 oktober gratis te bezich tigen. Facebook, Hyves en Twitter: u heeft er vast wel eens van gehoord. Maar wat is het en wat kunt u er mee? Het zijn sociale media waarmee con tact gemaakt kan worden mef anderen. Om te leren werken met so ciale media organiseert de Bibliotheek Schiedam de cursus Klik&Tik. Samen op 't web. In vier bijeenkom sten wordt geoefend met het aanmaken van een profiel, contact maken en een be richt plaatsen, reageren op berichten van anderen en het plaatsen van filmpjes, foto's en muziek. De cursus wordt gegeven opi donderdag 3, 10, 24 en 31 oktober van 09.00 tot 11.00 uur in de Bibliotheek Schie dam, Stadserf 1. De cursus kost 25,-. Zondag 22 september zal een nieuwe serie Avond muziek van start gaan in de Dorpskerk van Kethel. Het Schola Cantorum Gregori- ana uit Leiden brengt dan Gregoriaanse gezangen voor de herfsttijd ten gehore. De belangstelling voor Gregori aanse muziek is groeiende, maar ook voor diegenen die er minder mee bekend zijn is deze Avondmuziek wel licht een goede gelegenheid om deze prachtige muziek beter te leren kennen. De dienst duurt ongeveer Graag iets betekenen voor een ander Denk dan eens aan de Oproepcentrale. Bij de Oproepcentrale zijn verschillende vrijwilligers actief. Sommigen bouwen een gezellig contact op met mensen die door hun ziekte of handicap weinig contacten meer hebben in hun directe omgeving, anderen gaan lekker naar buiten met mensen die gebonden zijn aan hun rolstoel. Interesse? Bel dan eens met 427 8177 of mail: oproepcentrale@argoszorggroep.nl één uur, aanvang: 19.00 uur, Toegang is gratis. Vanwege het 35-jarig jubi leum van winkelcentrum Hof van Spaland trakteren de winkeliers hun klan ten op een avondje theater. In samenwerking met het Theater aan de Schie is het theaterprogramma Ander mans Veren Live geboekt op zaterdag 7 december. Het is een verrassend muzikaal programma met muziek uit het cabaret en musical. Tus sen 14.00 en 14.30 uur treedt Andermans Vereii zondag 21 september alvast op in het winkelcentrum. Barok-ensemble Rocaille geeft zondag 22 september een gratis concert in de Ko renbeurs. Dit ensemble werd opgericht bij de gelegenheid van de evenementenweek van muziekcentrum Op- Maat in juni 2003. Het con cert begint om 14.30 uur en de toegang is gratis. In podiumcafe De Graauwe Hengst treedt donderdag 19 september vanaf 22.00 uur Early Mac op. De band speelt muziek van Peter Green, Gary Moore, Jimi Hendrix, BB King, Elmore James en Robert Johnson. Zaterdag 21 vanaf 22.00 uur treedt Moonshark op, zon dag 22 september is er een akoestische sessie. In de reeks 'Groen voor ie dere doelgroep' kunnen ou deren op woensdagmiddag 25 september een bloempot versieren met Mozaïek. Onder leiding van Marian Weeda van 'Stukje bij Beet je' wordt een saaie bloempot ineens een blikvanger. De workshop duurt van 14.00 -16.00 uur en vindt plaats in de Bibliotheek Schiedam aan het Stadserf 1. Aanmelden voor deze work shop kan door een mail te sturen naar esteens@debi- bliotheekschiedam.nl, te bellen met 714 63 00 of via de servicebalie in de biblio theek. De Vrijzinnige Geloofsge meenschap NPB Schiedam organiseert iedere vijfde zondag van de maand een bijzondere viering in het kerkgebouw aan de West- vest 90 (tegenover Molen de Walvisch). Door middel van beelden, teksten en liederen wordt onderzocht wat vrij zinnigheid eigenlijk bete kent. De viering begint om 10.30 uur. powered by Ford EcoBoost Elektrisch bedienbare en verwarmbare buitenspiegels met richtingaanwijzers Elektrisch bedienbare ramen vóór Radio/CD/MP3-speler mei. AUX USB Airconditioning A-stijlhouder en Bluetooth" Nu VOOr slechts 449,- Ook verkrijgbaar met: 14% bijtelling nu voor slechts 240,- 1 jaar gratis auto verzekering Alle bedragen in euro's. Prijzen zijn incl. BTW/BPM, excl. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage, tenzij anders aangegeven. Wijzigingen voorbehouden. Zie voor kosten en verkoopvoorwaarden ford.nl. Afgebeelde auto kan afwijken van standaardspecificaties. Gemiddeld brandstofverbruik eri CO;-uitstoot: km/liter 23.3: liter/100 km: 4,3; C02 g/km: 99. Kenmerken Options-aanbieding: Contante prijs Aan- betaling Totaal kredietbedrag Vastedebet rentevoet Jaarlijks kostenpercentage Duur overeenkomst Termijn bedrag Stot- termijn Totaalte betalen bedrag 12.995,- 4.569.- 8.426.- 8.9% 8.9% 25mnd. 129,-p.mnd. 6.675,- 9.771.- De Europese Standaardinformatie is verkrijgbaar via FCE Bank en wordt voorafgaand aan detotstandkoming van de overeenkomst verstrekt.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 32