TOP collect ortingen tot zelfs 50% Carolien Borgers Onze gehele nu afgeprijsd met Organist Piotr Gudel Love Story de musical in Theater aan de Schie Concert op theaterorgel O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 18 september 2013 35 Alexander Slapen Escudostraat 11 2991XV Barendrecht T. 010 438 4163 I. www.slaapwel.nl ma 13.00 uur -17.30 uur di/wo/dó 9.30 uur -17.30 uur vr 9.30 uur - 21.00 uur za 10.00 UUr - v.oo uur Ingang Auping Plaza Gratis parkeren voor de deur! LATTOFLEX - NORMA - NOX OPTISLEEP-PULLMAN TEMPUR -VAN DIJCK Aangesloten bij Slaapkenner SCHIEDAM - Theater aan de Schie heeft in samenwer king met de Nederlandse Or gel Federatie, de landelijke vereniging die tot doel heeft de nog resterende theater-, bioscoop- en studio-orgels in Nederland te behouden, vier orgelconcerten gepro grammeerd op de één van de laatste nog bespeelbare Standaart theaterorgels. Het eerste orgelconcert van dit seizoen vindt zondag 22 september, 15.00 uur, plaats in Theater aan de Schie. Carolien Borgers werkt in haar nieuwe show toe naar een Happy End. Je zou willen dat er geen eind aan komt. foto: Bill Tanaka SCHIEDAM - In haar derde show werkt cabaretier Ca rolien Borgers toe naar een Happy End. Zonder massagetafel maar met een dijk van een stem, een berg aan energie en een stortvloed aan verhalen en liedjes gaat ze het onvermij delijke einde te lijf; het ein de van de dag, van de liefde, van een ruzie, het einde van de rij en van het moment. Samen met multi-instru- mentalist Chris Grem pakt ze in dit nieuwe programma muzikaal uit. Je zou willen dat er geen eind aan komt; Happy End wordt het einde! Carolien Borgers (1983) stu deerde in 2005 af aan de Amsterdamse Toneelschool en Kleinkunstacademie. Na haar afstuderen werkte ze aan haar eerste avond vullende voorstelling Snars. Daarmee speelde ze 120 keer en in 2010 is zij te zien geweest met haar veelgepre zen voorstelling Makkelijk Praten. Happy End In februari 2013 ging haar derde voorstelling Happy End in première. Naast haar voorstellingen schrijft Carolien columns voor het televisieprogram ma 'Altijd Wat' van de NCRV en voor de ochtendshow bij Giel Beelen op 3FM en is zij bekend als finalist in het 13e seizoen van het AVRO-pro- gramma Wie is de Mol? Wie heeft dat niet gezien? Informatie Toegang tot de voorstel ling van Carolein Borgers is 19,00, 65+/CJP 16,50. Reserveren kan via de web site www.theateraande- schie.nl, aan de theaterkassa (dinsdag van 13.00 - 16.00 uur) of telefonisch via num mer (010) 2467 467 (dinsdag tot en met vrijdag van 13.00 -16.00 uur). SCHIEDAM - Piotr Gudel, ge boren in Torün (Polen), is de zoon van pianist en musico loog Joachim Gudel. Op 6-jarige leeftijd kreeg hij les in viool en vanaf 11 jaar pianoles. Gudel studeerde orgel van 1978 - 1984 in Gdansk (Polen) en werkt sinds 1982 als organist in de kathedraal St. Marien in Danzig. In 1986 was hij or ganist van de kerk van de twaalf apostelen in Langen- hagen in Hannover en vanaf 1987 organist van de Poolse katholieke missie in Han nover. Nu geeft hij leiding aan de door hem in Han nover gestichte Hammond® School, gespecialiseerd in orgel, piano en synthesi zer. En geeft hij concerten in heel Europa. Toegang is 12,00, 65+/CJP 10,00, NOF- ieden 8,00. SCHIEDAM - Joop van den Ende Theaterproducties pre senteert de bekroonde Ame rikaanse klassieker Love Story als reizende musical in de Nederlandse theaters. Dinsdag 22 en woensdag 23 oktober, om 20.15 uur, kan het publiek in Theater aan de Schie als eerste genieten van deze nieuwe musical! Love Story de musical gaat over de rechtenstudent Oliver (Freek Bartels), die uit een rijke familie komt, en verliefd wordt op Jenny (Célinde Schoenmaker), muziekstudente en afkom stig uit een arbeidersgezin. De twee besluiten om te trouwen tegen de wil van vader van Oliver. Jenny geeft haar eigen droom op om Oliver te kunnen onder houden tijdens zijn studie. Die beslissing brengt haar in conflict met haar vader. Na zijn afstuderen sluit Oliver zich aan bij een advocaten kantoor in New York en het paar besluit om een kind te krijgen. Wanneer dit niet meteen lukt bezoekt Jenny een dokter. De volgende dag valt hun wereld uiteen. Win een overnachting Theater aan de Schie is sa men met de musical Love Story op zoek naar dé ul tieme Love Story van Neder land. Er zijn vele liefdesver halen, er is maar één Love Story! Heeft u hét ultieme liefdesverhaal en mag heel Nederland dat weten? Deel vóór 22 september uw verhaal met Theater aan de Schie en maak kans op een romantische overnachting voor twee personen in de Junior Suite van het Hotel Frans Hals in Haarlem, in clusief ontbijt en kaarten voor de première van Love Story. Kijk voor meer informatie en voor de actievoorwaarden op www.theateraandeschie.nl. Volg ons op

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 35