Vechtpartij voor rechter Mil 'Voor minder geld heb ik nu veel meer mogelijkheden' Onderzoek weggebruik Week van de reflexologie Kerstcruise Careyn Laatste Cultuur Borrelt Ruilbeurs voor jong en oud Jazz uit de Koffer Nu Alles-in-1 Thuis met 1 jaar gratis Interactieve TV Ook in Zuid-Holland investeeTde KPN in het netweTk. HieTdooT is de internets nelheid voor veel huis houdend flink verhoogd, waardoor extra diensten, zoals Interactieve TV mogelijk worden. ALLe reden dus, om ais inwoner vari Zuid-Holland over te stappen naar KPN. Bert koos voor het Alles-in-1 Thuis pakket en is heel tevreden. X www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 18 september 2013 8 SCHIEDAM - Rijkswaterstaat voert dinsdag 24 september op drie rijkswegen in Zuid- Holland een onderzoek uit naar weggebruik via kente kenregistratie. Rijkswater staat wil hiermee een beeld krijgen van de herkomst en bestemming van de perso nenauto's en het vrachtver keer op de rijkswegen in Zuid-Holland. Het onderzoek onder het vrachtverkeer moet infor matie opleveren over de in tensiteit van het goederen vervoer in en buiten de spits en de goederensoorten die over de weg vervoerd wor den. Bij het onderzoek on der het personenverkeer zal bestuurders vooral gevraagd worden naar de motieven voor het gebruik van de auto en hun opvattingen over het openbaar vervoer rond de rijksweg. De resultaten van het onderzoek kunnen aan leiding zijn voor verkeers maatregelen. SCHIEDAM - Van 23 t/m 28 september wordt de interna tionale week van de reflexo logie gehouden. Voetreflex- Plustherapeute Patricia Poot van Voetreflex Schiedam neemt deel aan deze week. Iedereen die dan kennis wil maken met reflexologie kan een gratis behandeling on dergaan. Meer info: www. voetreflex-schiedam.nl. SCHIEDAM - Voor veel senioren is op vakantie gaan geen vanzelfspre kendheid meer. Door lichamelijke gebreken en het afhankelijk zijn van zorg is het lastig om een aangepaste vakantiereis te vinden. Ook door het wegvallen van een partner is de drempel om alleen op vakantie te gaan voor sommigen erg hoog. Voor deze mensen organiseert CareynKeuzepakket al jaren groepsvakanties met zorg. Van 24 tot 29 november organiseert Careyn een Kerstcruise naar Duitsland, alwaar de kerstmarkten, de dom in Keulen en andere beziens waardigheden worden bezocht. Voor meer informatie: (088) 123 99 88 of via keu- zepakket@careyn.nl SCHIEDAM - Zondagmid dag 22 september begint om 14.00 uur de vierde en laatste Cultuur Borrelt van dit jaar. Optredende ar tiesten zijn popband Inero, Beatles-tributeband the Fab Five, Indie-popband Villeneuf (in 2012 finalist Grote Prijs van Nederland) en de band Pino. Kinderen kunnen zich weer ver maken bij Kindertheater Aap van Poot, knutselen bij Soesja Knutselt en ook het luchtkussen is er weer. Vanaf 10.30 uur organi seert Petanquesportver- eniging l'Esprit op de grindpaden van het park het zogenaamde Brander- stournooi. De traditionele Zeepkistenrace is daarom helaas komen te vervallen. SCHIEDAM - Op elke 2e en 4e zondag in de maand is er een ruilbeurs in ontmoetingscentrum De Woudhoek. De eerstvolgende ruil beurs is 22 september vanaf 13.00 uur. De Woudhoek is te vinden aan het Heijermansplein. De toegang is gratis en er is tevens mogelijkheid tot gratis taxatie. SCHIEDAM - Het podium van Jazz uit de Koffer is zaterdag 21 september voor Saskia Groenenberg. In'het verleden heeft zij met diverse jazz- en popformaties opgetreden in binnen-en buitenland en stond in de finale van de Erasmus Jazzprijs. Deur open 20:00 uur, normaal tarief vijf euro. Gratis valet parking. Eis tegen Randall H. een werkstraf van 100 uur, tegen Leendert 80 uur. De politierechter veroordeelt uiteindelijk alleen de ie tot een werkstraf van 100 uur, waarvan 60 uur voorwaardelijk. SCHIEDAM - Omdat ene 'Jack' buiten schot moest worden gehouden, hebben verschil lende hangjongeren, die in januari een 20-jarige Coop- medewerker voor de winkèl aan de Malmo in Schiedam in elkaar schopten, Leen dert S. (19) als grootste boos doener aangewezen. Maar de politierechter sprak de Schiedammer onlangs vrij, omdat anderen- beweren dat hij niet aanwezig was bij de ernstige mishandelingen in groepsverband. Het latere slachtoffer krijgt die dag bonje met de op geschoren hangvrienden over de winkel in gegooide sneeuwballen en wordt na werktijd opgewacht. Nadat een achttal hem te grazen neemt, weten aanwezige skatevrienden hem uit de schoppende en slaande klu wen te trekken. Resultaat: een gebroken hand, her senschudding, dik oog en blauwe plekken. Verschil lenden hebben tegen zijn hoofd getrapt, terwijl hij op de grond lag. „Waarom schoppen jullie met z'n al len een weerloos iemand in elkaar?" vraagt hij onlangs in zijn slachtofferverklaring aan twee verdachten bij de politierechter. „Nog steeds staan ze daar als ik naar mijn werk moet en dat voelt niet prettig," voegt hij eraan toe. De kinderrechter heeft vier minderjarigen voor de vechtpartij bij de Coop in Sveaparken, die al lang kampt met jongerenoverlast, eerder veroordeeld tot werk straffen van 60 uur en beta ling van schadevergoeding. Randall van der H. (20) heeft de moed om te vertel len over de schoppartij. „Ik heb hem geslagen en ook geschopt. Maar ik weet niet of ik hem trapte of een an der. Ik weet niet wat er aan de hand was. Maar als mijn kennissen ruzie hebben, doe ik automatisch mee. Je komt voor elkaar op. Dat gaat nu eenmaal zo," vertelt hij. Advertorial 'Voorheen had ik een Alles-in-1 Pakket van een kabelaanbieder. Daarmee konden we 's avonds na achten en in het weekend gratis bellen naar vaste lijnen. Hiermee wilden we besparen op het bellen naar onze vier kinderen. In de praktijk viel dat erg tegen, want je belt ook op andere tijden en dagen, en ook naar hun mobiele nummërs. Dus ik zocht iets anders en heb hele goede ervaringen met KPN. Ook nu weer. Zo werd vooraf voor me uitgezocht wat mijn exacte internet- snelheid zou zijn bij een overstap naar Alles-in-T Standaard. Die bleek meer dan voldoende voot mijn gebruik. Nu heb ik Interactieve TV en dat is echt heel handig. Behalve dat je live tv kunt pauzeren en kunt opnemen, kan ik ook instellen dat ik aan een bepaald programma word herinnerd. Dan switcht de ontvanger vanzelf naar Top Gear, waar ik echt geen aflevering van wil missen. De app Interactieve TV Online voor smartphone, tablet of laptop heb ik nog niet gedownload, maar dat ga ik zeker doen. Niet zozeer om tv te kijken vanaf mijn smartphone, maar wel voor het inplannen van opnamen. Ik maak al wel veel gebruik van de uitgebreide muziek- nog groter. Omdat we naast het Alles-in-l Pakket ook mobiel bellen met KPN, komen we in aanmerking voor KPN Compleet, de voordeel combinatie van vast en mobiel. Daarmee krijgen we gratis een verdubbeling van onze bel/sms- en M B-bundel, gratis 45 interactieve tv-zenders en kunnen we elkaar gratis bellen, vast en mobiel. Dus nu is alles nóg voordeliger!' bibliotheek van Spotify. Spotify geeft een heel nieuwe dimensie aan muziek: je hoeft niets meer te kopen om ervan te genieten. Als je maar een internetverbinding hebt. Voor 15,25 euro namen we ook onbeperkt bellen naar vast en mobiel. Dat betekent dat we in totaal, met alle extra mogelijkheden die we kregen, 20 euro goedkoper uit zijn dan voor heen. En dat voordeel werd onlangs Interactieve TV, Internet, Bellen en o.a.: 2 HO tv-ontvingert Grant Opnemen Pakket Gratis Spotify Premium femy/trvket kpn.cunVïutdtwlfs<t<J)ÖdOOÖT76

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 8