HOLLANDSE TOPKWALITEIT a mooi&more m Schiedammer in Spoorloos BURCHTHUYS Groot onderhoud molen Jazz uit de koffer inlerslar 7öpform LEOLUX Felizia j-Urtslyk voolkotvd. voordeel! Zs www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 2 oktober 2013 33 Wie de binnenstad van Schiedam bezoekt kan al van ver het steigergaas zien dat molen De Drie Koornbloemen geel kleurt. Reden van deze metamorfose is een lang gepland onderhoudstraject dat nu van start gaat. De steigers lopen door tot aan baliehoogte en maken het mogelijk om het metsel- en pleisterwerk te herstellen. foto:pr SCHIEDAM - In de nieuwe serie Spoorloos komt een bijzonder verhaal over twee Colombiaanse jongens voorbij, die als baby tijdens hun adoptie zijn verwisseld. Samen deden ze een beroep op Spoorloos om hun ware roots te achterhalen. De Spoorloos-redactie zegt in 23 jaar tijd nog niet eerder zoiets te hebben meege maakt. Als 2,5 maand oude baby kwam de Schiedamse Rodrigo uit Bogota aan op Schiphol. Daar stonden zijn Nederlandse ouders op hem te wachten. Op latere leeftijd is hij zich gaan interesseren voor zijn afkomst en gaan zoeken naar zijn roots. Vijf jaar geleden dacht hij zijn familie gevonden te hebben in Colombia. Na de ontmoeting met zijn 'Colombiaanse familie' kwam hij er achter dat zij het niet waren. „Door een bijzondere vondst in mijn adoptiepapieren kwam ik erachter wie wel mijn familie zou moeten zijn", vertelt Rodrigo. „Na 8 jaar zoeken heb ik ze dan uit eindelijk toch gevonden en ontmoet." In de eerste uitzending van 7 oktober zal dui delijk worden wat zijn verhaal zo bijzonder maakt. De daarop vol gende uitzending van 14 oktober wordt hij gevolgd in de zoektocht naar zijn Colombiaanse familie. Uiteindelijk zal hij in de laatste uitzending van 21 oktober terugblikken op zijn ervaringen. De uitzendingen zijn telkens op NL 1 om 20.15 uur. SCHIEDAM - Ibernice Mac- bean treedt zaterdag 5 okto ber op in Jazz uit de Koffer aan de Tuinlaan vanaf 21.00 uur. De afgelopen jaren heeft Ibernice Macbean veel ge werkt voor de Vlaamse te levisie en op dit moment is ze zelfs de vaste vocal coach van "The Voice of Vlaande ren". De deur gaat open om 20.00 uur, tarief is vijf euro. Stu denten kunnen op vertoon van een geldige studenten kaart naar binnen voor drie euro en leden zijn gratis. Binnen kan geinformeerd worden naar de voordelen van een lidmaatschap, ge heel vrijblijvend. 1 Topform als je van design met een tikkeltje lef houdt. Introductieprijs van 1899,- nu1699,- Een mooi nieuw wandmeubeL.een lust voor het oog Dat geeft direct sfeer en maakt blij! Gratis 3-D interieurontwerp! Felizia een unieke bank, die een absoluut topcomfort verenigt met een toegankelijk design WOONBOULEVARD BARENDRECHT (gratis parkeren) Escudostraat 7, Barendrecht tel. 010-420 41 45 ma13r.00-17.30- di t/m do 9.30-17.30 - vr. 9.30-21.00 - za 10.00-17.00 uur www.mooienmore.nl MBÊêêêKê 2,5 zitsbank Trenton Duitse kwaliteitsbank in schitterend rundleder éénmalig showmodel aantrekkelijke ■5620^ éénmalig showmodel Lort salonkast Schitterende kwaliteitskast in 2 kleuren voor een superlage prijs Fauteuil Basalt Kwaliteit voor een betaalbare prijs Excl. voetenbank Bank Bella Vista 2,5zits bank, vele stoffen mogelijk Vanish- voer 2,5 zitsbank Troy Zuiver rundleder, met interieurvering In vele kleuren mogelijk In wwme, liJleMevren - varknjgb^ WOONBOULEVARD BARENDRECHT Escudostraat 7 I 2991 XV Barendrecht I 010-456 69 99 I www.burchthuys.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 33