Goosen Polderman Weer gepakt op scooter K|assjek Qpen podium Longpunt T www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 9 oktober 2013 30 SCHIEDAM - Een 15-jarige Schiedammer is maandag ochtend door een agent op de tilGR Nolenslaan voor de negende keer in twee jaar betrapt op een scooter. Er was een achtervolging voor nodig -om hem deze laatste keer aan de kant te krijgen. Bovendien lijkt de scooter gestolen, meldt de politie. Hoewel de 15-jarige dus de nodige rijervaring lijkt te hebben, blijken verkeersre gels hem nog minder dui delijk. Maandagochtend zag een motorrijder twee scooters over het fietspad rijden. Hij wilde de be stuurders aanspreken op de overtreding, maar één van de scooterrijders ging er als een speer en over stoepen vandoor. Bij de Parkweg wist hij de scooterrijder tot stoppen te dwingen. De bestuurder bleek dus een 15-jarige Schiedam mer. In de afgelopen twee weken hadden agenten hem al drie keer eerder betrapt. De scooter is wellicht ge stolen en in beslag geno men voor onderzoek. Er zat geen contactslot op. De jon gen overhandigde nog wel een zogenaamd kenteken bewijs van de scooter, maar dat bleek van' een scooter die op naam staat van zijn moeder. SCHIEDAM - De Stichting Opera aan de Schie organiseert op zondag 13 oktober wederom een Klassiek Open Podium. In de Korenbeurs, Lange Haven 145, Schiedam. De stichting biedt met dit klassiek open podium talent een kans om zich te presenteren. Het klassiek open podium is bedoeld voor gevorder de amateurs of professio neel geschoolde zangers of instrumentalisten. Zan gers die gebruik willen maken van deze gelegen heid om zich te presente ren onder begeleiding van een professionele pianist hebben zich inmiddels aangemeld. Voor hun is het open podium een goede gelegenheid om zich voor te bereiden voor bijvoorbeeld een auditie of voor een optreden. De Stichting Opera aan de Schie heeft zich ten doel gesteld het uitvoeren van klassieke zangkunst te ondersteunen en te bevorderen. Daarbij wil de stichting nieuwe beoefe naars van het opera- en liedgenre een podium bieden zodat zij hun ken nis kunnen vergroten en verbeteren. Opera aan de Schie organiseert al en kele jaren met veel succes tijdens Open Monumen tendagen een tweedaags programma in Schiedam. Toeschouwers zijn die dag welkom in de Korenbeurs. Wie van opera, operette of lied houdt, kan hier op 13 oktober tussen 14.30 en 17.00 uur terecht. O Kijk voor meer info op www.opera-aandeschie.nl REGIO - Op maandag 14 ok tober is er weer een ontmoe tingsbijeenkomst voor long patiënten en professionals. Longpunt is een initiatief van het Longfonds in sa menwerking met verschil lende zorgverleners uit de regio en vrijwilligers die vanuit eigen ervaring we ten hoe het is om te leven met longproblemen. Ook het Vlietland Ziekenhuis levert een bijdrage aan deze maan delijks bijéénkomsten. Het thema van deze bijeen komst is 'Het belang van goe de voeding'. De bijeenkomst wordt gehouden in Theater Koningshof in Maassluis en duurt van 14.00 tot 16.00 uur. De toegang is gratis. ALUUAYS A BETTER UiAY oit. En heeft met 18.650,- ook nog eens een scherpe vanafprijs. Voor die prijs heeft u al 1 g zuiniger rijden dan is de Auris Hybrid Aspiration de Toyota voor u. U geniet dan standaard erhulpcamera, lichtmetalen velgen, LED verlichting voor en achter, een lederen stuurwie meer ruimte dan adviseren wij u de nieuwe Auris TS. Deze nieuwe wagon van Toyota is de ru le Toyota Auris? U bent van harte welkom in onze showroom of od www.tovota.nl Brandstofverbruik (EC/630/2012J) varieert van 3,81/100 km (26,3 km/1) tot 6,11/100 km (16,4 km/1) en CO2 87 - 140 gr/km. Afgebeeld: Auris 1.8 Hybrid Lease Pro 27.830,-. Prijs inclusief BPM en BTW en exclusief kosten rijklaar maken. Kijk op toyota.nl voor de verkoopvoorwaarden. Specificaties kunnen afwijken per uitvoering. Prijswijzigingen en drukfouten voorbehouden. Rotterdam, Schuttevaerweg 47 - 49

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 30