Puzzel -r win h=g l=k m=k e=n +et v=d -u d=ft w=n l=t O Hoofdprijs Overige prijzen Meer informatie over DSW? Winnaars puzzel DSW Nieuws juni 2013 De hoofdprijs, een Gazelle fiets, .is gewonnen door de heer F. Loomans uit Delft. Dé io boekjes '52 fietsroutes door de natuur in heel Nederland' zijn geyvonnen door: Mevrouw Van Aarden uit Schipluiden De heer Ballijns uit Schiedam Mevrouw Heistek-van Vliet uit Delft Mevrouw Jessurun uit Delft Mevrouw Koenen-de Ruiter uit Delft Mevrouw Van der Kooij uit Delft Mevrouw Van der Most uit Schiedam Mevrouw Swenne uit Schiedam Mevrouw Verhoeks uit Vlaardingen Mevrouw Vloemans-Vinkestijn uit Delft De winnaars hebben hun prijs inmiddels thuis ontvangen. Wilt u meer informatie over onze zorgverzekering? Dat kan op verschillende manieren. Op www.dsw.nl/goedvoorje vindt u alles wat u wilt weten over onze zorgverzekering en over DSW zelf. Uiteraard kunt u hier ook meteen uw premie berekenen. Stuur de antwoordcoupon in en ontvang ons informatiepakket. Bel (010) 2 466 466 en stel uw vraag aan één van onze medewerkers van de afdeling Klantenservice. U ontvangt de informatie zodra wij de brochures voor 2014 beschikbaar hebben. Tekst antwoordcoupon: Ja, stuur mij vrijblijvend meer informatie over de zorgverzekering van DSW Zorgverzekeraar. Naam: Adres: Postcode en Woonplaats: Geboortedatum: Telefoonnummer: E-mailadres: Hoe wilt u de informatie ontvangen? [jj] per e-mail per post Stuur deze coupon in een envelop zonder postzegel naar: DSW Zorgverzekeraar, Antwoordnummer 104,3100 VB Schiedam O DSW Nieuws is ee Oplage: 427.090 uitgave van DSW,Zorgverzekeraar Eindredactie: Raymond Nyns Redactie: DSW Zorgverzekeraar Concept Design: Frans Jansen, Jacco Zandstra, Patrick Mostert Drukwerk: Rodi Media Redactieadres: Postbus 173,3100 AD Schiedam, Tel. (010) 2466 466, www.dsw.nl Disclaimer: Hoewel uiterste zorg is besteed aan DSW Nieuws, aanvaardt de redactie geen enkele aan sprakelijkheid voor schade ontstaan door eventuele fouten en/of onvolkomenheden in deze uitgave. Alle/echten voorbehouden. Niets uit deze uitgave mag worden vermenigvuldigd en/of openbaar gemaakt worden door middel van druk, fotokopie, microfilm of op welke wijze dan ook zonder voorafgaande schriftelijke toestemming van DSW Zorgverzekeraar. 4 Gazelle Orange Plus fiets t.w.v. 799,- lox boek '52 fietsroutes door de natuur in heel Nederland' Wilt u kans maken op één van deze prijzen? Los de rebus op, vul de oplossing jn op het antwoordstrookje en stuur dit vóór vrijdag 25 oktober 2013 volledig ingevuld in een envelop zonder postzegel naar: DSW Zorgverzekeraar Antwoordnummer 104 yioo VB Schiedam Antwoord puzzel Naam qm Qv Telefoonnummer Adres Postcode en Woonplaats E-mailadres - Prijswinnaars ontvangen persoonlijk bericht. Over de uitslag van deze rebus kan niet worden gecorrespondeerd. □SlUj nieuuus

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 43