Sensueel opzwepend After Earth G.I. JOE Die Hard Daft Punk Kings of Leon Love story Debuutvoorstelling van E™h",'43uctiêsp™ Feyenoorder Rory de Groot ConnyJanssen Danst JJ nu Daniël Arends uitverkocht 24-27 OKTOBER 2013 AHOY ROTTERDAM O www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 16 oktober 2013 29 kom snel naar één van onze filialen! Memories Random Access free record shop bij jou in de buurt: Kerkstraat 33, Berkel en Rodenrijs Nieuwe Passage 7, Schiedam Lijnbaan 150 (Polare), Rotterdam Centrumpassage 120, Capelle a/d IJssel Prachtige dansers in kleurrijke kostuums nemen het publiek mee langs de verschillende muziek- en dansstijlen. Foto: PR SCHIEDAM - Beleef tijdens de kille herfstdagen eerf zwoe le zomeravond in Theater aan de Schie. Cuba's popu lairste dansgezelschap Lizt Alfonso Danza Cuba komt opnieuw naar het theater met een opzwepende, kleur rijke en exotische show, be geleid door 7 muzikanten. Prachtige dansers in kleur rijke kostuums nemen het publiek mee langs de ver schillende muziek- en dans stijlen waar Midden - en Zuid-Amerika bekend om staan. Cuba Vibre mixt ra-' zendsnelle flamencopassen met de vloeiende gratie van klassiek ballet. Voeg daar aan toe de passie van Afro- Cubaanse dans, ballroom dans, moderne dans en een tikkeltje jazz, en krijg een show die uniek, sensueel en opzwepend is. Lizt Alfonso Danza Cuba wordt beschouwd als een van de belangrijkste dans gezelschappen in Cuba. Het gezelschap van choreografe Lizt Alfonso mengt traditio nele elementen en moderne choreografieën, die alle de specifieke Cubaanse cultuur uitstralen. Het gezelschap werd opgericht in 1991 en werd in 2000 hoofdbespeler van Havanna 's Grand Thea ter en hebben sindsdien di verse prijzen gewonnen. Gratis salsa workshop Voorafgaand aan de voor stelling is het mogelijk een gratis salsa workshop bij te wonen. De salsa workshop wordt gegeven in de thea terfoyer en start om 19.15 uur, de toegang is gratis. Hét publiek kan zich via de the aterkassa aanmelden. De show Danza Cuba is don- dérdag 24 oktober, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Toegang 31,50 euro. Kaarten reserveren kan via de theaterkassa, telefonisch via 010-2467467 of via www. theateraandeschie.nir senteert de bekroonde Ame- SCHIEDAM - Het Rotterdamse dansgezelschap Conny Jans sen Danst is een week lang te gast in Theater aan de Schie om de nieuwe voorstelling HOW LONG IS NOW te re peteren. De allereerste voor stelling is maandag 28 okto ber, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Met live muziek op het toneel van Alamo Race Track. Inmiddels is hij 29 jaar en een definitief niet meer haalbaar. ïère als profvoetballer is nu Foto: PR in het vooruitzicht. Geld, roem, een heldenstatus. Het loopt echter anders... Twee jaar na zijn debuut trekt hij de kleedkamerdeur achter zich dicht om nooit meer terug te keren. Hij doet auditie bij de Toneel- en Kleinkunst Academie in Amsterdam en verhuist naar de hoofdstad. Inmiddels is hij 29 jaar en een carrière als profvoetballer is nu defini tief niet meer haalbaar. Maar wat dan wel? Wat wordt zijn toekomst? Heeft hij al een nieuwe droom? Zijn zoek tocht duurt voort en de eni ge manier om antwoorden te krijgen is terug te gaan naar het begin en te ondergaan wat hem niet is gelukt. Toegang 15 euro. Kaarten reserveren kan via de thea terkassa, dinsdag van 13.00 tot 16.00 uur, telefonisch via 010-2467467 of via www. theateraandeschie.nl. Mechanical Bull fl vanTT®*" rikaanse klassieker Love Story. Een tijdloos liefdes verhaal, met Freek Bartels en Célinde Schoenmaker in de hoofdrol, gebaseerd op het succesvolle boek van Erich Segal en bekend van Üe gelijknamige film. Deze musical is dinsdag 22 en woensdag 23 oktober, om 20.15 uur, als eerste te zien in Theater aan de Schie. SCHIEDAM - Als Theo Maas- sen je 'simpelweg de span nendste cabaretier van het moment' noemt, dan kun je wel zeggen dat je op het punt van doorbreken staat. De zachte heelmeester is het nieuwe programma van Da niël Arends. Woensdag 23 oktober is hij met zijn uitver kochte voorstelling te zien. in het Wennekerpand. SCHIEDAM - De jonge, Rotter damse acteur Rory de Groot is vrijdag 25 oktober, om 20.15 uur, te zien in het Wen nekerpand met zijn debuut- programma Hand in Hand. Het is een uniek, autobiogra fisch verhaal over dromen en keuzes maken. Hand in Hand gaat over zijn vorige leven als profvoetballer van Feyenoord en is een con fronterende zoektocht naar het antwoord op de vraag: wat is mislukking. Het is 1988, Charlois, Rotter dam-Zuid; een jonge jongen dribbelt door de straten en heèft één droom: profvoet baller worden. Op 19-jarige leeftijd gaat die droom in vervulling en maakt hij zijn debuut in het eerste van Feyenoord tijdens een wed strijd in Urawa, Japan, voor een uitverkocht stadion met 55.000 uitzinnige Japanners. Een. glansrijke carrière lijkt PS3 of Xbox 360 actieperiode 14/10 t/m 27/10 2013, maximaal 2 stuks per klant, zolang de voorraad strekt, niet in combinatie met andere acties/kortingen, online prijzen kunnen afwijken dvd of blu-ray aanbieding niet geldig op steelcase THE NEVER ENDING STORY SEETICKETS.NL VakantieVeilingen.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 29