t t mm ai Q-tO Cock Adrianus Paulus Maria de Vette - Ad - Xdsa6etfi Sc Har Co o - van ZeCCem Hep Johanna Maria Theodora Leermakers - van Harmeien Annie Sr Greet Horn-van Veldhuizen Francisca Bernardina Andrea Roeling Cisca CD www.nieuwestadsblad.nl ^Jubileum Geboren In Me Dankbetuiging Email familieberichten® wegenermedia.nl Telefoon (088) 013 72 68 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adres gegevens te vernielden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: wwwimensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit geven bij opgave van dr advertentie. te familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er dok verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook - telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (088)013 72 68. Na een liefdevolle verzorging op afdeling 't Kwint van Huize Arcadia te Rotterdam is na een moeilijke levensperiode in vrede ingeslapen ons lieve jongste zusje en tante Cornelia Leonarda Kamp 14 november 1930 7 oktober 2013 Namens de familie mw. J.C.T. Kamp Nieuwe Damlaan 527 3119 AM Schiedam De uitvaartdienst en de crematie hebben plaatsgevonden op zaterdag 12 oktober 2013. Leggo! Deze laatste reis maak je alleen. Na een langdurige slopende ziekte krijg je nu eindelijk rust. Met liefde nemen wij afscheid van mijn-man, onze vader, schoonvader en opa Hij is 58 jaar geworden. Hetty Paul en Nathalie Lucas Saskia en Daan Merijn 1 oktober 2013 Correspondentieadres CVÜ Uitvaartzorg o.v.v. A.P.M. de Vette Bergweg 287 3037 EN Rotterdam De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden God heeft ons geen kalme reis beloofd maar wel een behouden aankomst. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden j van onze moeder, schoonmoeder, lieve grootmoeder j en overgrootmoeder weduwe van Andries Scharloo op de leeftijd van 88 jaar. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen en verdere familie 12 oktober 2013 Correspondentieadres: J. Scharloo Mina Krusemanstraat 8 3123 SJ Schiedam Wij hebben haar overgebracht naar Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honrierlage Gretelaan 377 te Schiedam, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid waarin zal voorgaan de Weleerwaarde heer Ds. P.J.H. Krol zal worden gehouden donderdag 17 oktober om 9.30 uur in crematorium Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Het is goed zo "V "Ik heb de hemel gevoeld en God voor mij gezien. Door liefde overspoeld en door de rust nadien." Dankbaar voor wat zij ons heeft geleerd. Dankbaar dat wij een deel van haar leven mochten zijn. Een leven met alles erop en eraan, waaruit zij nu is heengegaan. Maar het is goed zö. Dankjewel lieve ma, oma en oude oma weduwe van Pieter Leermakers in de leeftijd van 89 jaar. Frans en Truus Pascal Ronja Jan en Lya Dyonne en Joost Jacky Anette en John Tim 11 oktober 2013 Familie Leermakers p/a Monuta Uitvaartzorg Burg. Honnerlage Gretelaan 377 3118 BA Schiedam De Eucharistieviering wordt gehouden op vrijdag 18 oktober om 13.30 uur in de Basiliek van de Heilige Liduina en O.L.Vr. Rozenkrans, Singel 104 te Schiedam. Na de viering nodigen wij u uit het glas te heffen op het leven van Annie in Café "De Unie" te Schiedam. Overeenkomstig haar wens vindt de crematie in stilte plaats. jr. Zij gingen nooit weg zonder te groeten Zij gingen nooit heen zonder een zoen Maar nu het noodlot hen ontmoette Kunnen zij dat nooit meer doen Onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en trotse overgrootoma is na een operatie waarvan wij allen dachten dat het goed zou aflopen onverwacht op 8 oktober 2013 overleden geboren 4 september 1928 bij leven echtgenote van Frits Hom Karei en Marjan ltske en Dimitri Annelore en Peter Jet en Leo Wouter en Wietske, Silke Guido en Renée Rozemarijn en Emile Guus en Ellen Charlotte en Andreas Casper Katrien en Hans Sjors Ruben Barend Ottelien Greet en Peter Rick Koen Frits en Daniëlle Lisanne Quinten Correspondentieadres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. familie Horn Postbus 399, 3100 AJ Schiedam De crematie heeft op zaterdag 12 oktober plaatsgevonden in crematorium Beukenhof. Voorzien van het Heilig Sacrament der zieken is rustig ingeslapen onze tante en mijn oudtante in de leeftijd van 88 jaar. Betty Roeling Ben f en Nicolien Roeling Talitha en verdere familie 10 oktober 2013 Correspondentie-adres: Matrice Uitvaartbegeleiding t.a.v. Mevr. E.M.J. Roeling Postbus 399, 3100 AJ Schiedam Wij nodigen u uit voor de Uitvaartmis op vrijdag 18 oktober om 11.00 uur in de kapel van Frankeland, St. Liduinastraat 10 in Schiedam. Om 12.30 uur is de afscheidsbijeenkomst in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Wij bedanken de medewerkers van het team Hof B van Frankeland voorde liefdevolle verzorging van onze tante. Wat de toekomst brenge moge mij geleidt des Heeren hand. Loop ik met gesloten ogen naar het onbekende land. Met liefde hebben-wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Barend Bovenberg 30 april 1927 9 oktober 2013 Nettie Jonkman-van Pelt BartenThecIa Peter en Franca Martin en Ellen Eddie en Ineke Freek en Marja Anel en Nico Gerda en Jos Anneke en Paul Herman en Ingrid Marian en Rob Conny enEric Fokaline en Gerard Tonnekeen Leo Kleinkinderen Achterkleinkinderen Heyèrmansplein 62 3123 LC Schiedam De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden.

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 6