oktober 2013 Meten van de kwaliteit van onze dienstverlening KortJU Algemeen Algemeen^ Nieuwe no-show regeling woonnet- rijnmond Voor de huurderjjjj Verandering Huurtoeslag Woningaanbod|U| Uw naam en adres altijd op uw brief Buurtkanjers Koop nog dit jaar een woning aan het Bachplein Sinds oktober vorig jaar laat Woonplus de kwaliteit van de dienstverlening meten door onderzoeksbureau Totta. We meten wat huurders vinden van ons werk bij reparatieverzoeken, incasso en nieuwe verhuringen. Deze metingen zijn continu en ano niem. Het afhandelen van reparatie- verzoeken wordt wekelijks gemeten. Voor incasso en nieuwe verhuringen worden huurders maandelijks om hun oordeel gevraagd. Kritische noten Gemiddeld scoort Woonplus een 7,4 voor de dienstverlening. Een mooie score, maar we gaan niet achterover leunen. In de vragen lijsten is ruimte voor een korte toelichting op het gegeven antwoord. Daarin krijgen we positieve reacties, maar worden ook 'regelmatig kritische noten aangegeven. De scores en toelichtingen bespreken we in werkoverleggen op de afdelingen. Door zo met de onderzoeksresultaten om te gaan wil Woonplus optimaal profiteren van de mening van haar huurders. Daarmee kun- Voor veel van onze huurders wordt de huurtoeslag elke maand door de Belastingdienst rechtstreeks overgemaakt op de bankrekening van Woonplus. Dit bedrag haalt Woonplus dan van de te betalen huur af, waardoor bij onze huurders een lager bedrag van de rekening wordt afgeschreven. In december stopt dit en krijgen huurders de huurtoeslag op hun eigen rekening gestort. Het bedrag dat in december ontvangen wordt is feitelijk bedoeld voor de huur van januari. In januari moet iedereen die huurtoeslag heeft dus de voltedige huur betalen aan Woonplus. Huurders zien dit bij de afschrijving van de automatische incasso of op de accept girokaart. Huurders die op een andere manier betalen, moeten dit doorgeven aan de instantie die hun betaling verzorgt. Heeft u vragen over deze verandering? U kunt contact opnemen met Woonplus, afdeling Huurverwerking via telefoon nummer (010) 20 45 479. Openingstijden kantoor Woonplus Schiedam Ons kantoor is op maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 11.00 uur geopend. U kunt ons dan telefonisch bereiken of vragen stellen bij onze balie. Vanaf 12.00 uur is ons kantoor alleen op afspraak geopend. Website Al onze informatie is ook terug te vinden op onze website www.woonplus.hl. Informatie die 24 uur per dag, 7 dagen per week in te zien is. nen we onze dienstverlening aanpassen, zodat deze beter aansluit bij de wens en verwachting van onze huurders. Dank We bedanken onze huurders \400r het invul len van de vragenlijsten ef het meewerken aan een telefonische enquête. We blijven onze dienstverlening op deze manier meten en hopen ook in de toekomst op uw mede werking, zodat onze dienstverlening verder kan verbeteren. Wilt u wonen in een ruim appartement met een breed en zonnig balkon? Is het voor u belangrijk een grote afge sloten woonkeuken te hebben? Zoekt u een woning met een vrij uitzicht vanuit uw woonkamer in een rustige groene buurt? Wilt u graag op loop afstand van de winkels en openbaar vervoer wonen? Maak dan kennis met de koopwoningen van Woonplus aan het Bachplein in Schiedatn Noord. Woonplus heeft diverse Woningen beschik baar op het Bachplein. Van een 3-kamer topappartement met uitzicht oyer heel Schiedam tot een ruim 5-kamer apparte ment voor het hele gezin. Van een volledig gemoderniseerd 4-kamer appartement met nieuwe keuken, badkamer en laminaatvloer tot een scherp geprijsd 4-kamer apparte ment dat u geheel naar eigen smaak kunt moderniseren. De wijk Het Bachplein ligt in de wijk Groenoord. De appartementencomplexen staan rondom een groene oase met speelveldjes en bankjes. Er is ruim voldoende gratis parkeergelegen heid. Voor de dagelijkse boodschappen' kunt u naar het naastgelegen overdekte winkelcentrum 'Het Hof van Spaland'. Tram en bus stoppen voor de deur. Scholen, Telefonische bereikbaarheid Woonplus is op werkdagen tussen 08.00 en 11.00 uur telefonisch bereikbaar via (010) 20 45 100. U kunt de volgende keuze maken: 1. Reparatieverzoeken, vragen van de huurders 2. Eindafrekening, afrekening stookkosten en/of servicekosten 3.Verhuur, huuropzegging, nieuwe woning, woonruimteverdeling 4. Vragen/meldingen over woonomgeving, vervuiling, ongedierte of overlast 5.Overige vragen Heeft u een afspraak voor het bezichti gen van een huurwoning of een intake gesprek? Meldt u af als u tóch niet kunt. Sinds 30 september gelden er nieuwe regels voor het niet komen opdagen voör de bezichtiging of een intakegesprek zonder de corporatie hiervan op de hoogte te stellen. Niet afmelden betekent dan dat u tijdelijk niet meer op woningen kunt reageren. Meer Informatie is te vinden opwww.woonnet-rijnmond.nl kinderopvang en sportvelden zijn op loop- en fietsafstand. Met dé auto bent u in enkele minuten bij de A4 en de A20. Najaarsactie Wie nog vóór 1 januari 2014 bij Woonplus een woning aan het Bachplein koopt krijgt een aantrekkelijke korting bij de notaris. Lees de voorwaarden op www.woonplus.nl bij 'bekijk het koopaanbod' of bel ons via (010) 20 45 382. Inloopspreekuur en afspraken maken Maandag t/m vrijdag is ons kantoor van 08.00 tot 11.00 uur open. U kunt dan bellen of langskomen voor vragen. Heeft u specifieke vragen of wilt u persoonlijk advies, maak dan een afspraak met ons. Afspraken worden ingepland op werkdagen tussen 12.00 en 17.00 uur. Dagelijks ontvangen wij brieven van pnze huurders. Natuurlijk willen zij daarop van ons een antwoord ontvangen. Helaas is het voor ons regelmatig on mogelijk om een brief te beantwoorden, omdat we niet weten wie de afzender ervan is. Veel briefschrijvers zetten namelijk hun naam of adres niet op hun brief. Soms staat er wel een afzender op de envelop, maar de kans is'groot dat deze door de vele poststukken die we dagelijks ontvangen, niet meer te kop pelen is aan de brief waar die bij hoort. Zo hebben wij elke dag brieven die we helaas niet in behandeling kunnen nemen. Wilt u ons helpen? Schrijft u dan alstu blieft altijd uw naam en adres op uw brief. lNieuwk In Nieuwland is een nieuwe groep vrij willigers gestart: de 'Buurtkanjers'. Zij bieden hulp aan bewoners uit Nieuwland die door een krappe beurs een steuntje in de rug nodig hébben. Zij helpen bij verhuizingen, kleine reparaties, kamers verven of het opknappen van tuinen als bewoners dat niet meer zélf kunnen. Een groep mannen die actief wilden worden in de wijk, nam het initiatief. Inmiddels zijn er Steeds meer bewoners aangesloten bij de Buurtkanjers en breiden de werkzaamheden zich steeds meer uit. Binnenkort gaan zij groenten verbouwen voor de voedselbank bij het Wibautplein. De Buurtkanjers zijn te bereiken via het wijkcentrum Dreesplein. Repa ratie verzoek Een reparatieverzoek kunt u maandag t/m vrijdag tussen 08.00 en 11.00 uur telefo nisch melden via nummer (010) 20 45 100, keuze 1. Maar u kunt ook via onze website www.woonplus.nl uw reparatieverzoek doen. Aan de hand van uw digitale melding, nemen wij dan contact met u op voor ver dere afhandeling, Spoedeisende reparatie verzoeken kunt u 24 uur per dag, 7 dagen per week doen via (010) 20 45 100. Buiten kantoortijden wordt u dan doorverbonden met onze nooddienst. Een groene omgeving met alle voorzieningen in de buurt

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 13