imam Net Niet genoeg Dag NU HEEL VEEL VERS 50% 50% Viering en concert Grote Kerk Muziek en poezie Gospelsound met One Voice KORTING Coop varkenshaas culinair Coop kruimige aardappelen KORTING Coop mandarijnen Coop spruiten Coop slavinken Schiedam CO .NI. 3 www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 30 oktober 2013 14 SCHIEDAM - In de Grote Kerk begint zondag 3 november om 10.00 uur een Thomas viering, een uit Finland overgekomen pastorale vie ring waarin ook ruimte is voor sacrale zang en bewe ging. Belangstellenden zijn' welkom. Een dag eerder, op 2 november, komen de onge veer honderd leden van het Christelijk koor 'Progeza' uit Vlaardingen naar de Grote Kerk voor het wekelijkse inloopconcert. Aanvang is 15.00 uur, toegang is vrij. SCHIEDAM - Het is weer zover: de 23e editie van Muziek en Poezie bij Asher aan de Schie staat voor de deur. Be langstellenden zijn zondag middag 3 november vanaf 14.00 uur welkom, vrij en tree. Er is een open podium voor dichters, schrijvers en muzikanten in restaurant/ café-chantant Asher, Hoog straat 124. SCHIEDAM - Gospelkoor One Voice treedt zondagavond 3 november op in de Dorps kerk van Kethel. Het concert begint om 19.00 uur en de toegang is vrij. One Voice is een jongerenkoor uit Rid derkerk. i 1 Net Niet Genoeg bestaat nog niet zo heel lang, maar is al helemaal ingeburgerd in Schiedam. Zaterdag de tweede Net Niet Genoeg Dag op het Bachplein. foto:pr SCHIEDAM - Na het enorme succes van de allereerste Net Niet genoeg Dag, staat zater dag 2 november alweer de tweede voor de deur. De dag is bedoeld voor gezinnen die 'net niet genoeg' hebben en wordt gehouden op de vaste locatie van de stichting aan het Bachplein 589. En inderdaad; dat is de voormailige locatie van de bibliotheek. Die is de afgelo pen maanden helemaal op geknapt door het bestuur en de vele vrijwilligers en ziet er nu uit als door een ringe tje te halen. De mensen die 2 november op het Bachplein terecht kunnen hebben inmiddels allemaal een persoonlijke uitnodiging gekregen. Zij kunnen deze dag terecht voor gratis tweedehands kleding, speelgoed en woonaccessoires. Ook zijn er weer kapsters aanwezig om zoveel mogelijk mensen kosteloos te knippen. Restanten Zaterdag 9 november zullen de restanten van de Net Niet Genoeg Dag worden ver kocht. Iedereen is die dag tussen 10.00 en 14.00 uur weer van harte welkom aan het Bachplein 589. Knuffels Die dag heeft de stichting bovendien nog een primeur: dan worden de eigen knuf fels Bibi, Ressie, Beebie en Fantje gepresenteerd. Deze handgemaakte knuf fels zijn 100 procent uit rest materialen samengesteld door de vrijwilligers van de stichting en kosten 7,50 per stuk. De opbrengst komt uiter aard geheel ten goede aan de stichting en haar gasten. Facebook Stichting Net Niet Genoeg is ook te vinden öp Facebook en Twitter. Hier worden ook regelmatig nieuwe acties op geplaatst en verschijnt het laatste nieuws. Leren omgaan met Ménière Het Vlietland Ziekenhuis organiseert donderdag 21 november van 19.00 tot 21.30 uur een bij eenkomst over Ménière (draaiduizeligheid). Er wordt informatie gegeven en er kunnen ervaringen uitgewisseld worden. De informatiebijeenkomst vindt plaats in het Audi torium van het Vlietland Ziekenhuis. Ook komen? Aanmelden kan bij n.vandalen@nvvs.nl of via 06-214 942 44. MC0 Ensemble in de bieb De Bibliotheek Schiedam organiseert iedere maand van 12.30 - 13.15 een mu zikaal intermezzo op het podium van het theater in de Bibliotheek Schiedam op het Stadserf 1. Lokale en regionale muzikan ten en kleine ensembles kunnen zich hier in een ongedwongen sfeer pre senteren. Zaterdag 9 november ver zorgt Michael Samson met zijn MCO ensemble het tweede optreden in deze muzikale serie. De toegang is gratis. Het is mogelijk om een zelf meegebrachte lunch te nuttigen. Thank God it's Monday! Een uitdagende bijeen komst over geloven op maandag op dinsdag 5 november om 20.00 uur in - het Schepphuis, achter de Dorpskerk in Schiedam- Kethel. Hendrik Klaver en Guus Ruijl vertellen over hun ervaringen uit de praktijk. Guus is naast kerkelijk werker ook part-time buschauffeur en Hendrik Klaver startte met werkende mensen een nieuwe geloofsgemeen schap op de Kop van Zuid. Programma De Graauwe Hengst In De Graauwe Hengst treedt donderdag 31 okto ber vanaf 22.00 uur Sterk Spul op en vrijdag is hier vanaf 22.00 uur de Roman electric band te horen. Zaterdag 2 november is er vanaf 22.00 uur een Hallo- weenparty met de Ijzeren maagden, een Iron Maiden Tribute-band. Nederland- Ruslandjaar Het harmonieorkest van muziekvereniging Harpe Davids geeft zaterdag 9 november een. concert onder de titel 'Muzikaal Nederland-Ruslandjaar 2013', met medewerking van het internationaal bekende Oeral Kozak- kenkoor onder leiding van musicoloog en presentator Gregor Bak. Kaarten (15 euro) zijn te bestellen via www.harpedavids.nl. i pak 300 gram van 5.70 actieprijs per kilo 9.50 zak 5 kilo van 4.99 actieprijs per kilo 0.38 net 500 gram van 1.39 actieprijs pet kilo 0.98 pak 5 stuks van 4.00 Malmö 1

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 14