SPALAND cC overdekt winkelen GRATIS parkeren (XUV Wie jarig is, trakteert. Elke zaterdag in november een feestelijk evenement: O www.nieuwestadsblad.nl In november is het precies 35 jaar geleden dat de eerste winkels in het winkelcentrum Hof van Spaland de deuren openden. Sindsdien is er veel gebeurd en veranderd. Ooit hadden regen en wind vrij spel, maar sinds het centrum een dak kreeg hebben deze elementen geen vat meer op het winkelend publiek. Ondernemers kwamen en gingen, maar nooit stond een winkelpand lang leeg. Hof van Spaland mag zich gewild noemen, zowel door bezoekers als ondernemers. Een mooie gelegenheid om een feestje met u te vieren. 2 november: Clowntjesdag. Een winkelcentrum vol met muzikale en acrobatische clowns. 9 november: Wie jarig is, trakteert. Tussen 10 en 12 uur bent u van harte welkom op ons gezellige terras. Wij trakteren op koffie met gebak. Met gezellige muziek van de Swing masters 16 november: Kennis in Winkelcentrum Hof van Spaland. Oud-Hollands vertier met bekende kermisattracties, zoals een draaimolen, de kop van jut, eendjes vangen en kleefballen gooien. En voor wie zin heeft: onbeperkt suikerspin eten. 23 november: Intocht Sinterklaas in Winkelcentrum Hof van Spaland. Sinterklaas en zijn Pieten worden op deze dag ingehaald in ons winkelcentrum. De muziek wordt verzorgd door de Harpe Davids Pietenband Kom gezellig shoppen en geniet van de terrassen, historie en cultuur in Delft U parkeert de auto gemak kelijk in één van de drie parkeergarages. ZV, NU GRATIS 3 PARKEERACTIE Bij aankoop in een van de deelnemende binnenstads winkels ontvangt u een gratis parkeerticket. Meer informatie www. delft/toeristen/bereik baarheid f© OP DE F I ETS? Gratis bewaakte stalling bij Biesieklette. www.biesieklette.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 18