Mededelingen en bekendmakingen gemeente Schiedam Verkeer, parkeren vervoer t Bij wijze van service publiceert de gemeente Schiedam in dit huis-aan-huisblad elke woensdag een beknopt overzicht van haar (wettelijk verplich te) publicaties die in de voorgaande week verschenen in de digitale gemeentebladen op www.officielebekendmakingen.nl. Deze website is sinds 1 oktober 2013 het officiële kanaal voor bekendmaking van de officiële gemeentelijke berichten. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet worden uitgegaan van de informatie in de betreffende gemeentebladen op www.officielebekendmakingen.nl. 30 OKTOBER 2013 Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl e.. contact@schiedam.nl 1.14 010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 - 17.00 uur divan 8.30 -12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel Horeca Evenementen Concept drank- en horecavergunningen: 'Schiedamse Sportvereniging SVDPW', Olympiaweg 60, 3118 JD te Schiedam: na mens het bestuur is een aanvraag ingediend voor een nieuwe drank- en horecaver- gunning. De sportvereniging is aan te merken als een paracommerciële inrichting als bedoeld inWtikel 1 van de Drank- en Horecawet (een stichting of vereniging, die zich richt op activiteiten van recreatieve, sportieve, sociaal-culturele, educatieve, lévens- beschouwelijke of godsdienstige aard).1 'Wijkcentrum De Brug', Heijermansplein 35, 3123 LA te Schiedam: namens het bestuur is een aanvraag ingediend voor een drank- en horecavergunning. Het wijk centrum is aan te merken als een paracommerciële inrichting als bedoeld in artikel 1 van de Drank- en Horecawet (een stichting of vereniging, die zich richt op activiteiten van recreatjeve, sportieve, sociaal-culturele, educatieve, levensbeschouwelijke of godsdienstige aard).1 Stadsregio Rotterdam; algemene wet bestuursrecht Het algemeen bestuur van de stadsregio Rotterdam heeft in de openbare vergadering van 9 oktober 2013 een aantal zaken besloten. Okunt de besluitenlijst inzien op de website www.schiedam.nl/bekendmakingen of in het Klant Contact Centrum. Aanwijzing gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, 'op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: Op 25-oktober 2013: Willemskade in de directe omgeving van nr. 157, t.b.v. kente ken 021PLF-8 aan te wijzen als een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door'plaatsing van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord.3 I Omgevingsvergunning Omgevingsrecht Aanvragen Daltonstraat 41, 3112 ZC; met de activiteiten bouwen en werk of werkzaamheden uitvoeren, het makenvan een vlonder ten behoeve van een terras, binnengekomen op 21 oktober 2013. De Brauwweg 24-30, 3125 AE; met de activiteit reclame, het vervangen van licht reclame, binnengekomen op 21 oktober 2013. Galileistraat 80 B, 3112 PJ; met dé activiteit kappen, het kappen van een boom, binnengekomen op 21 oktober 2013. Verleende vergunningen Reguliere procedure Dr. Schaepmansingel 5, 3118 XH; met de activiteiten bouwen en afwijken van be stemmingsplan; binnenplans, het bouwen van een multifunticioneel centrum, ver leend op 28 oktober 2013.3 Harreweg; met de activiteit uitvoeren van (aanleg)werkzaamheden op grond van Wro, de aanleg van het fietspad Kethel Poort, verleend op 22 oktober 2013.3 Jan Damenstraat en Willem Andriessenlaan (achter dierents); met de activiteit bou wen, het gewijzigd uitvoeren van 18 woningen, waarvoor op 4 september 2012 een omgëvingsvergunning is verleend, verleend op 22 oktober 2013.3 Overig Landelijk Register Kinderopvang Op grond van art. 8 Besluit registers kinderopvang en peuterspeelzaalwerk maken wij bekend dat per 1 november aanstaande kinderdagverblijf Holle Bolle Gijs op het adres Burgemeester Gijsenlaan 7, 3118 BK te Schiedam met uniek registratienummer 462375742 op eigen verzoek van de houder uit het Landelijk Register Kinderopvang zal worden verwijderd. Opheffen gehandicaptenparkeerplaatsen Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: De onderstaande gehandicaptenparkeerplaatsen voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: Besloten op 21-10-2013, Burg. Van Haarenlaan in de directe omgeving van pand nr: 225 A, postcode 3116 JE, t.b.v kenteken: 25-LBS-2.3 Besloten op 24-10-2013, hoek Brede Marktsteeg-Schie, t.b.v. kenteken 83-SB-RP.3 De besluiten kunnen worden ingezien bij het omgevingsloket in het Klant Contact Centrum van het stadskantoor gedurende een termijn van zes weken na de dag van deze bekendmaking. De raadscommissie vergadert" Op dinsdag 5 november 2013 vergadert de raadscommissie over de begroting 2014-2017, aanvang f20,45 uur in de Aleidazaal van hét Stadskantoor, Stadserf 1. Voorafgaand aan deze vergadering, worden inwoners en vertegenwoordigers van maat schappelijks organisaties in de gelegenheid gesteld hun mening kenbaar te maken over de begroting. Deze bijeenkomst begint om 19.30 uur in de Öornèlis Hagazaal van het Stadskantoor. Insprekers krijgen maximaal 5 minuten spreektijd om hun standpunt over de begroting naar-voren te brengen. Raads- en commissieleden kunnen daar vervolgens vragen over stellen. De aldus verkregen informatie wordt meegenomen naar de behandeling van de' begroting op 12 en 14 november 2013 in de gemeente raad. of te bellen met de heer J. Pegtel (010 - 219 10 45) of mevrouw NM Engelchor (010-291:10 46). De gemeenteraad vergadert* Op donderdag 7 november 2013 vergadert.de gemeenteraad om 20.00 uur in de j Aleidazaal van het Stadskantoor, Stadserf 1 Wilt u voor een van de vergaderingen gebruik maken van het inspreekrecht, meld u dan aan bij de griffie door te mailen naar griffie@schiedam.nj of bel met de griffier, de heer J. Gordijn (010 - 21910 41). De conceptagenda van de vergaderingen en de bijbehorende stukken zijn in te zien op; www.schiedam.nl/gemeenteraad klik in het linkermenu op 'Vergaderingen'. Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze, indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na .datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift'te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het gerforfien besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient' in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgeyoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State/Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 22