2499.- Gebr. v/d Bosch keukens SUPERAANBIEDING Consumentenbond De Hypotheker biedt 'Beste Koop' 1 li Keuken 300 cm compleet met - m 9 WONEN ■HU Kostenregels voor zakelijk verhuizen Tijdelijk verhuur eigen huis Gevolgen illegale onderhuur AEG voor veel meer superschone vaat Al 20 jaar een begrip in Vlaardingen e.o. LAAT ONS U UITLEGGEN WAT DAT VOOR U BETEKENT! Argenta Spectrum Extra Hypotheek* Alleen verkrijgbaar bij De Hypotheker. NU Nu óók in hoogglans aaaa en houtstructuur voorc aOooi Gebr. v/d Bosch keukens www.vdboschkeukens.nl V* w www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 30 oktober 2013 25 Als een werknemer voor zijn dienstbetrekking verhuist," kan de werkgever hem een vrije vergoeding voor ver huiskosten geven. Als de werknemer geen vergoeding krijgt, is er geen mogelijk heid de kosten in de aangif te inkomstenbelasting als aftrekpost op te voeren. Er is in ieder geval sprake van een verhuizing om za kelijke redenen als aan de volgende twee voorwaarden is voldaan: De verhuizing vindt plaats binnen twee jaar na aanvaarding van de dienstbetrekking. De werk nemer verkleint door de ver huizing de afstand van zijn woning tot het werk met ten minste 60%, terwijl tot die verhuizing de afstand tussen woning en werk ten minste 25 kilometer bedroeg. De af stand wordt gemeten langs de meest gebruikelijke weg. Als niet aan de voorgaande voorwaarden wordt vol daan, moet de werkgever de zakelijkheid van de verhui zing bewijzen. Als aanne melijk is dat de werknemer vanwege zijn werk verhuist, kan de werkgever de kosten tot een bepaald maximum bedrag vrij vergoeden. Dit maximum bestaat uit de werkelijke kosten van het overbrengen van de inboe del plus 7.750 (2013). Voorbeeld: Werknemer Arenhout wordt na vijf jaar dienstverband overgeplaatst van Maastricht naar Gro ningen. Arenhout gaat op 11 kilometer van zijn nieuwe werkplek wonen. Hier is sprake van een verhuizing om zakelijke redenen en dus geldt de verhuisregeling. Wie soms last heeft van slapeloosheid kan het zichzelf aangenaam maken door de woonkamer extra intiem in te richten. Met gedimd licht en een sfeervol kaarsje is dat gemiste uurtje slaap geen ramp. Denk aan gloedvolle kleuren, en materialen. Slaapje niet, rust je toch. In de Leegstandwet zijn de voorwaarden opgenomen die het mogelijk maken om de eigen woning tijdelijk te verhuren. Niet alle wonin gen kunnen verhuurd wor den op basis van die wet. Als de woonruimte onder de gestelde voorwaarden valt om te kunnen verhuren op basis van de Leegstandswet, zijn er nog twee belangrijke voorwaarden waaraan moet worden voldaan voordat de woning tijdelijk kan worden verhuurd. De hypotheek verstrekker moet toestem ming geven en er moet een vergunning bij de gemeente worden aangevraagd. Meest al geldt de vergunning voor twee jaar. De vergunning geeft ook aan hoe hoog de maximale huurprijs is. Een huurder die een dergelijke woning huurt, geniet min der huurbescherming. Als de hoofdhuurder on danks een verbod onder verhuurt, heeft de hoofd verhuurder het recht de huurovereenkomst op te zeggen. De hoofdverhuur der kan ook eisen dat de overeenkomst met de onder huurder wordtbeëindigd. De hoofdverhuurder heeft geen wettelijke opzeggingsgrond nodig. Het is voldoende dat de onderhuur onwettig is. Hij komt er weer aan, de tijd van lange etentjes in intieme sfeer. Natuurlijk heel erg gezellig maar de rommel opruimen is altijd een stuk minder leuk dan de voorbereidin gen. Als je als een echte kok een diner voor vrienden staat te bereiden, vraag je je vaak niet af of die extra pan öf die apart gevormde schaal wel -in de afwasautomaat past. Of, als er veel mensen komen eten, je aan een keef draaien wel voldoende hebt. Maar, dat hoeft ook helemaal niet meer want de ProClean afwasautomaten uit de Neue Kollektion van AEG hebben een XXL binnenkant met tien liter meer laadbaar vo lume dan standaard afwas automaten. Meer ruimte aan de binnenkant dus voor grote borden en pannen, ter wijl de afwasautomaat niet meer ruimte van de keuken inneemt. Neue Kollektion-afwasau- tomaten zijn zeer energie zuinig. Bij sommige model len bespaar je zelfs tot 60% energie. Dus zelfs een extra vaat draaien mag! En of je nu kiest voor de inbouw- of de vrijstaande versie, horen zul je het apparaat bijna niet. Dankzij de inverter-motor-' technologie hebben alle ty pen een Extra Silent-stand met een geluidsniveau van slechts 37 dB. Na afloop van het diner kun je dus heerlijk natafelen met je vrienden terwijl de afwas automaat alle vaat reinigt, nagenoeg geruisloos. Kijk voor meer informatie op de site van AEG, www.aeg.nl Jazeker. De Hypotheker. Schiedam, Broersvest 64, (010) 473 11 50 kookplaat/schouw/oven/koelkast en vaatwasser 40 verschillende fronten en kleuren Uitbreiding mogelijk op deze aanbieding Industrieweg 26 3133 EE Vlaardingen Tel. 010-4601905 Fax 010-4354943 Openingstijden Maandag t/m vrijdag 09.00 uur -16.00 uur Zaterdag 10.00 uur -14.30 uur 94% VAN DE ilf r ïfe CONSUMENTEN ONTVANGT DÉ WEEKKRANT GRAAG! nt is overal welkom WBOeNOR Media Consumentenbond Geldgids september 2013, annuïteitenhypotheek met 10 jaar rentevast en NHG

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 25