Minister Plasterk in Schiedam Een tas gevuld met bakker 0 ammerlaan een brood naar keuze 6 krentenbollen 200 gram pepernoten gevulde speculaasstaaf F. Brouwer www.bakkerammerlaan.nl Winkelen in december Oproep aan de kinderen Nieuwe oplossing voor de 2 miljoen Nederlanders met korstjes in de neus SK KAN Leren KUNT U Geven? Nieuws uit Spanje 'Uitkijken naar veren' Parti Proef! dagen 3 www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 30 oktober 2013 5 miesKaa De aanbieding geidt van donderdag 31 okt. t/rrt woensdag 5 nov. Wij zoeken MEDEWERKER/STER Voor de vrijdag en zaterdag. Leeftijd vanaf plm. 25 jaar. Sollicitaties na telefonische afspraak: 06 - 11784451 Visgilde Schiedam f t W.C. Hof van S paland 1 tf C (Tl Ifli? SCHIEDAM-NOORD fy vrl&C' Renovatie onderhoudsbedrijf Voor renovatie van uw badkamer, toilet, tegelvloer, wanden e.d. alles in 1 hand en door vakmensen uitgevoerd. tel. 0642113448 www.fbrenovatie.nl ADVERTORIAL LIGHT FOR THE WORLD 150,- voor een rolstoel Giro 131 Veenendaal www.lightfortheworld.nl Voorheen Stichting Dark Light Beste Pim, Goed om je weer te horen. Allereersten ik val direct met de deur in huis! Ik ga niet Appen, als je dat maar weet! Als ik zie hoeveel tijd dat kost.Laat Sint Nicolaas dat maar doen. Per slot is dat het enige, waar hij tegen woordig mee bezig is. Ik heb nieuws over het Rode Boek! Weet je wat er gebeurd is? Mijnheer heeft chocomel over de pagina's gemorst! En daarna heeft hij geprobeerd om het weer op te ruimen. Je raadt het al: alles door el kaar en -nog veel erger- alle adressen onleesbaar! Nou ja, toen heeft hij alle pagi na's uit het Boek gehaald en ze naar oiize Ontcijferpieten gebracht. Tot overmaat van ramp heeft hij bedacht, dat onze spionpieten wel naar Schiedam konden gaan. Om te kijken, waar de huizen staan, waar kinderen wo nen! Kunnen ze de adressen opschrijven, om weer in het Boek te zetten! Nou vraag ik je... Ik heb iedereen hier no dig om alles voor te bereiden voor onze komst naar Schie dam en dan doet hij zoiets! Ja, nu begrijp ik met wie hij de hele dag loopt te Ap pen....Met mijn Pieten, na tuurlijk! En weet je wat ze hebben meegenomen? Onze veren! Met onze Pietenveren gaan ze de huizen markeren, waar kinderen zijn! Dan kunnen wij daar de pakjes bezorgen. Zou jij aan ieder een willen vragen, om uit te kijken naar onze veren? Dat vind ik namelijk een briljant plan. Dan weet ik ook met een, waar onze Spionpieten uithangen. Want je begrijpt, dat ze niet op mijn berichten reageren. Zou Sint Nicolaas daar ook achter zitten? Hoor ik je snel? Hoofdpiet SCHIEDAM - In feestmaand december zijn de openings tijden een beetje, anders dan anders, ook in 'Schiedam. Op Sinterklaasavond, don derdag 5 december, is er geen koopavond. De meeste winkels en de Nieuwe Pas sage sluiten dan om 17.30 uur, zodat iedereen op tijd thuis is voor het heerlijke avondje. Verder zijn er na tuurlijk een groot aantal koopzondagen in de feest maand: zondag 1, 15, 22 en 29 december. De winkels zijn dan open van 12.00 tot 17.00 uur. Maandagochtend 2 en 23 december openen de winkels in winkelcentrum Nieuwe Passage de deuren al om tien uur. Jongens en meisjes, Hoofdpiet en ik hebben jul lie hulp nodig! Zoals jullie hiernaast heb ben kunnen lezen zijn de veren van de Pieten meege nomen door de Spionpieten van Sinterklaas. Ze moeten ergens in de stad te vinden zijn. Kunnen jul lie mee rondkijken? Als je er een ziet, of twee, of drie, maak er dan een foto van en zet hem op de Facebook- pagina van Sintstad Schie dam. Alleen niet meene men, hoor! Anders weten de Pieten niet meer, waar ze kadootjes'moeten brengen... Pim De Hoofdpiet vraagt iedereen uit te kijken naar veren, zodat Hoofdpiet weet waar zijn pieten zijn. foto: pr Vervelende korstjes in de neus, een schrijnend en trek kerig gevoel, pijnlijke wondjes of soms zelfs een bloedneus? Grote kans dat uw neusslijm- vlies te droog is. Droge lucht door bijvoorbeeld airco of cv, een allergie, neusverkoudheid, hormonale veranderingen of medicijngebruik kan het neusslijmvlies uitdrogen en beschadigen. Onderzoek wijst uit dat 17% van de Neder landers last heeft van droog neusslijmvlies en k6rstjes. Ademen door een gezonde 'vochtige neus' is belangrijker dan u denkt. Een essentiële functie van het neusslijmvlies is het zuiveren van ingeadem de lucht. Hiervoor beschikt de neus over vochtig neusslijm vlies en trilhaartjes. Zij reinigen 10.000 liter ademlucht per dag en zorgen dat er zo min moge lijk stofdeeltjes, bacteriën en vi russen binnendringen. Natuurlijke oplossing bij droog neusslijmvlies A.Vogel Cinuforce neusspray bij droog neusslijmvlies en Tip Gaat u binnenkort vligen? Neem dan de A. Vogel Cinuforce neus spray bij droog neusslijmvlies Verkrijgbaar bij apotheek, drogist en gezondheidswinkel. Medisch hulpmiddel. Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing. Minister Plasterk keek zijn ogen uit bij de kledingbank van stichting Elivia. Oprichtster Elisa Rutteman wist er meer dan genoeg over te vertellen. foto: Rob Kamminga SCHIEDAM - Schiedammers hebben maandag bijzon dere initiatieven laten zien aan minister Plasterk. Het werkbezoek stond in het te ken van eigen initiatieven van burgers waarmee een belangrijke bijdrage wordt geleverd aan de samenle ving. De minister van Bin nenlandse Zaken arriveerde om 14.00 uur, bracht onder meer een bezoek aan de kle dingbank van stichting Eli via en sloot het werkbezoek af met het lanceren van de website 'de gemeente van de toekomst'. SCHIEDAM - Het Food Event van Parti, de Parti Proef! dagen, vinden plaats van 1-8 november. Dit is een 8- daags evenement waarbij een selectie van dagverse noten, koffie en chocolade kan worden geproefd in alle zeventien vestigingen van Parti, waaronder die in de Nieuwe Passage 32 en in het Hof van Spaland 59. Elke dag is er iets anders te proe ven: van pecan-boterkoek tot pruimencompote, van Pedra koffie tot pindarotsen en nog veel meer. Om sommige van deze heerlijkheden zelf thuis te maken, liggen er recepten- kaarten klaar. Uiteraard kan iedereen tijdens de Proef! dagen profiteren van aan trekkelijke kortingen, die kunnen oplopen tot wel 40 procent. En bovendien maakt elke klant kans op gratis producten. Parti heeft kwaliteit hoog in het vaan del staan. Noten worden da gelijks vers gebrand. korstjes bevochtigt de neushol tes langdurig, verweekt korstjes en helpt bloedneuzen als gevolg van beschadigd neusslijmvlies voorkomen. Het is een fysiolo gische zoutoplossing met een plantaardige stof die langdurig een beschermend en vochtig laagje legt over het neusslijm vlies. De 100%-natuurlijke in grediënten werken verzorgend en ondersteunen de genezing van het neusslijmvlies. Door de unieke sprayflacon zijn conser veringsmiddelen overbodig en is de neusspray na opening drie maanden houdbaar. en korstjes mee. De lucht vochtigheid in een vliegtuig is soms nameljjk lager dan in de droogste Sahara. De optima le luchtvochtigheid voor de neus is tussen de 50 en 60%, terwijl de luchtvochtigheid in een vüegtuig 'maar ongeveer 15% of zelfs lager is. Cinuforce* neusspray 'Voorkom bloedneuzen als gevolg van beschadigd neusslijmvlies' Droog neusslijmvlies I Korstjes

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 5