Spuitsneeuw Tempur gratis bed! kwakernaat Heinenoord Jules Deeider in Toneelbewerking W.F. wennekerpand Hermans in het theater auping hülsta !2! ultimata (Ind.terrein Heinenoord) SLAAPBOULEVARD 3 www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad woensdag 6 november 2013 27 muziek, zang en vooral veel humor, inclusief kerstboom en echte foto: Joost de Haas Spuitsneeuw is een revue met rendieren op het toneel. Na zijn succesvolle solo 'Eindelijk Alleen' en de bekroonde musical Toon, is Alex Klaasen terug in Theater aan de Schie. Zijn nieuwste voorstelling 'Spuitsneeuw' is een revue met muziek, zang en vooral veel humor. Door het theater SCHIEDAM - Een heerlijke avond uit, met een vette knipoog richting kerst, met echte rendieren en kerst markt op het toneel. Alex Klaasen legt graag zelf uit wat het publiek kan ver wachten: „Een vrolijke, maar vooral feestelijke re vue: sketches over 'de gewo ne man', sprookjesachtige winterverhalen, liedjes die voorzien zijn van een nieuw (kerst)jasje, natuurlijk een kerstdiner, eeii versierde boom en echte rendieren op het toneel! Kortom, een ide ale avond uit! Spuitsneeuw' is een revue, maar heeft ook veel caba ret- en musicalingrediënten. We zijn vooral begonnen om leuke dingen te verzinnen rondom het thema Kerst en dan komt er vanzelf van al les: liedjes, rare scènes, een boze Sinterklaas. Bij Kerst hoor je natuurlijk te zingen, dus liedfes kwamen er so wieso. Maar als je gaat na denken over wat mensen al lemaal doen op kerstavond, levert dat vanzelf een aantal leuke situaties op: hoe zou Kerst in een bejaardente huis zijn? Of bijvoorbeeld in een gevangenis?" Alex Klaasen is, samen met Rob Verheijen en Tina de Bruin, zaterdag 9 november, om 20.15 uur, te zien in The ater aan de Schie. Toegang 27,00. Kaarten reserveren kan via dé theaterkassa: 2 467 467 of www.theateraan- deschie.nl. SCHIEDAM - De Deeldeliers is het nieuwe theaterprogram ma van verhalenverteller, komediant, zanger, dichter, drummer, dj en jazzkenner Jules Deelder en toetsenist Bas van Lier. In dit muzika le theaterprogramma komt Jules Deelder met al zijn dis ciplines aan bod, op muziek gezet door Bas van Lier. In de bioscoopfilm van dit pro ject speelden onder andere Hans Dulfer, Benjamin Her man en Boris van der Lek. Het programma is een aan eenschakeling van muziek stijlen en voordrachten van Jules Deelder en Bas van Lier. In dit nieuwste theater programma is Jules Deelder krachtiger dan ooit! De the aterbezoeker wordt moei teloos meegenomen in de gedachtekronkels van Jules Deelder. Om dan weer naar de mooiste muziek te luiste ren om vervolgens midden in een nummer een typische Jules Deelder voordracht te horen. Het is absurd, gevoelig, grof, ruig, triest, hilarisch, humo ristisch maar bovenal mu zikaal! Kortom, het is een geordende chaos! Een must voor iedereen die van mu ziek en woordkunst houdt. Deze voorstelling is vrij dag 15 november, om 20.15 uur, te zien in het Wenne kerpand. Toegang is 21,50, kaarten reserveren via (010) 2 467 467, dinsdag tot en met vrijdag van 13.00 - 16.00 uur, of via www.theateraan- deschie.nl. SCHIEDAM - Willem Frederik Hermans schreef De don kere kamer van Damokles in 1958. Het werd zijn meest gelezen boek en deze ro man neemt de vijfde plaats in op de lijst van beste Ne derlandstalige boeken aller tijden. Regisseur Ger Thijs heeft deze roman bewerkt als toneelvoorstelling. De donkere kamer van Da mokles vertelt het verhaal van Henri Osewoudt, een voudig man, sigarenhande laar uit Voorschoten. In de -eerste dagen van de Tweede Wereldoorlog ontmoef hij de verzetsman Dorbeck, die sprekend op hem lijkt en die hem opdrachten geeft die .Osewoudt gewillig uitvoert. In het laatste oorlogsjaar vlucht Osewoudt uit Duitse gevangenschap naar bevrijd gebied. Daar wordt hij tot zijn verbijstering meteen weer in de cel gesmeten. Alles keert zich tegen hem. Zijn ver zetsdaden worden uitgelegd als even zoveel oorlogsmis daden. Er is maar één man die hem kan redden: zijn opdrachtgever, de geheim zinnige Dorbeck. Maar die blijkt onvindbaar. Heeft hij wel echt bestaan of is hij een verzinsel van Osewoudt om zich vrij te pleiten? Inleiding Voorafgaarid aan de voor stelling van 15.00 uur vindt een inleiding plaats door Reinier Bulder, acteur in de voorstelling en begenadigd verteller. Hij vertelt over de keuze voor het stuk, de be werking, de regie, de acteurs en het repetitieproces. Toe gang is 2,00. Toegang voor voorstelling van zondag 10 november is 29,50. Kaarten reserveren via (010) 2 467 467 of via www.theateraandeschie.nl. Bij Slaapboulevard Kwakernaat krijgt u de Tempur bedombouw en hoofdbord t.w.v. 1298,- gratis! Als u 2 TEMPUR matrassen en 2 elektrisch ver stelbare bedbodems aanschaft krijgt u de bedom bouw met hoofdbord uit de Prestige Bedcollectie of de Duet Bedcollectie cadeau! Meer informatie en uitvoeringen op onze website. Henri Osewoudt maakte een foto van Dorbeck, maar die bleek overbelicht. Bestond Dorbeck wel? foto: Ben van Duin siaapboulevard.nl kedomboiAvo swisspöjixr VkSPRING G TEMPUR Boonsweg 7 - Blaaksedijk (Ind.terrein Heinenoord) - tel. 0186 - 60 13 55 - Vrijdag koopavond - Maandagochtend gesloten - Vanaf de Heinenoordtunnel is het nog slechts enkele minuten rijden - Volop gratis parkeerruimte - e-mail: info@slaapboulevard.nl - 0 Vragen: twitter.com/pkwakernaat

Het Nieuwe Stadsblad | 2013 | | pagina 27